Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Żywienie w Przedszkolach

opinie

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 14:50:46

Moglby ktos sie wypowiedziec na temat zywienia dzieci w Przedszkolach? Mnie osobiscie nie podoba sie to, ze dzieci dostaja w przedszkolach takie rzeczy jak: parowki,ketchup,nutelle itd.

#2 ~Boo~

~Boo~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 18:48:59

mnie się też to nie podoba, ale cóż takie czasy...ja starałam się wiele razy prosić o inne menu dla mojego dziecka to na drugi dzien dostało fasolke po bretońsku...żal

#3 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 19:18:44

Co na takie zasady powie Sanepid? W koncu chyba nadal obowiązują zasady żywienia dzieci.Wszędzie odchodzi się od podawania sztuczności,a w przedszkolach co?nowomoda?

Stawka żywieniowa nie jest aż tak niska,żeby nie sklecić normalnego prostego a zdrowego posiłku.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 08:26:54

nie mówcie, że nutella jest tańsza niż twarożek.
jak widzę reklamę misilubisi, że to najlepsze śniadanie dla dziecka to.... za coś takiego powinni zamykać do paki :( wrrrrr

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 14:49:04

moje dziecko w przedszkolu dostaje slodycze na podwieczorek w formie:ciastek, wafelkow...a przeciez banan, czy jablko sa tansze i zdrowsze. Obiad to smazone mieso, gołabki, łazanki, fasolka, zurek itd. Szkoda...bo w domu zawsze staram sie cos gotowanego dac dziecku zamiast smazonego w panierce. Czesto gotuje obiady w parowarze, ograniczam slodzone napoje, slodycze...ale co tam, jak w przedszkolu nadrobia....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 14:53:11

w przedszkolach do posiłków tylko słodzone napoje: zbożówka, herbata i kompot-lepik cukrowy. Dodatkowo na wyjście do domu lizak lub cukierek. i wtedy rodzic, który w szatni odbiera to dziecku to jest ten zły, a pani Gosia cacy :(

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 17:35:16

w przedszkolach do posiłków tylko słodzone napoje: zbożówka, herbata i kompot-lepik cukrowy. Dodatkowo na wyjście do domu lizak lub cukierek. i wtedy rodzic, który w szatni odbiera to dziecku to jest ten zły, a pani Gosia cacy :(

u mnie dokladnie to samo...dzieci na odchodne cukierka czy wafelka w reke a ja w szatni szarpanina z dzieckiem...
do ktorego przedszkola chodzi Pani dziecko?
warto poruszyc temat zywienia dzieci w przedszkolach...

#8 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 20:46:10

Moje dziecko chodziło do przedszkola w Slupsku,a teraz uczeszcza do przedszkola w Szwecji.
Tutaj to dopiero jest rygor. Do picia tylko woda i chude mleko,ewentualnie jogurt naturalny.
Nic slodkiego,NIC!!! Zadnego bialego pieczywa. Duzo,bardzo duzo warzyw i owocow.
Na obiadki tylko zdrowe i nie tluste potrawy.
Moje dziecko doznalo szoku po przeprowadzce tutaj:)
Ale w tej chwili nie wyobraza sobie zapijania obiadu sokiem,czy kompotem.

Mysle,ze odrobina checi ze strony dyrekcji przedszkoli i mozna byloby takie zasady wprowadzic w Polsce. Nie wiem czy nie byloby taniej,a na pewno zdrowiej!!!

#9 Zoe

Zoe

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:22:43

menu przedszkolne a nawyki żywieniowe maluszków to też dwie rózne kwestie... ostatnio na zebraniu w przedszkolu mojej córki obie panie wychowawcznie były zdruzgotane wybrzydzaniem i niechęcią sporej liczby dzieci . ziemniaczki niee, surówka nieee, kalafiorek fuuu. na deser owoc łeee....
dzieciaki nic tylko by zasłodzone churupki na mleku jadły :(

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych