Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Życie bez okularów i soczewek kontaktowych :: zobacz komentowany artykuł

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jason~

~Jason~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 10:53:11

0,75 to nic. Ja miałem -8. Pomogła operacja. Taki laser: polandoptical.pl/product,laser-nd-yag-firmy-nidek-mod.-yc-1800,121.html pol godizny zabiegu i po krzyku. Nie wrocilbym nigdy do grubych okularów… 

Będę mieć robioną operacjąchyab takim laserem - czy to boli? 

#42 ~Mummson~

~Mummson~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 09:21:18

0,75 to nic. Ja miałem -8. Pomogła operacja. Taki laser: polandoptical.pl/product,laser-nd-yag-firmy-nidek-mod.-yc-1800,121.html pol godizny zabiegu i po krzyku. Nie wrocilbym nigdy do grubych okularów… 

Nie, tzn nie jest to komfortowe ale bez przesady. Najgorsza jest potem rekonwalescencja ale potem - komfort ostrego wzroku jest fenomenalny. 

#43 ~laola48~

~laola48~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 21:05:07

Nie boli, jest odrobinę niekomfortowe, ale to wszystko, całość trwa kilka minut. Robiłam zabieg w Gdańsku w ArtLife, ogromnie polecam, wygoda niesamowita bez szkieł i soczewek.

#44 ~helen041~

~helen041~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 18:53:55

W ArtLife specjaliści na medal. w końcu wyraźnie widzę bez okularów! :)Wszystkim polecam@

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 09:44:21

W ArtLife specjaliści na medal. w końcu wyraźnie widzę bez okularów! :)Wszystkim polecam@

Zbyt natrętna reklama...może coś nie tak z tymi zabiegami laserowymi...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych