Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zrzucenie zbędnych kilogramów

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 fiks

fiks

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 03 październik 2018 - 17:15:12

Co robicie, by zrzucić zbędne kilogramy? Czy ktoś z Was stosuje to- slimunox?

#2 ~Belina~

~Belina~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 19:29:59

Ja jestem w trakcie odchudzania. Wiadomo, są lepsze i gorsze dni, ale walczę, bo przede mną prawie 20kg do zrzucenia, więc niemało. Przede wszystkim zmieniłam dietę - ze swojej kaloryki odjęłam 250kcal na redukcję, staram się to robić z głową. Kupiłam sobie też Extreme Slash, spalacz tłuszczu z dobrym składem, biorę codziennie na czczo, żeby podkręcić metabolizm. W końcu wakacje coraz bliżej :)

#3 buklew

buklew

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 luty 2019 - 00:30:47

Zacznij jeść mniej kalorii i więcej się ruszaj. Schudniesz na pewno

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 07:45:05

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem  :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm  :D  Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat...  :D

#5 hiaccyn

hiaccyn

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 15:15:34

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem  :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm  :D  Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat...  :D

Bardzo ciekawa dieta ale myślę, że warto postawić na coś bardziej zdrowszego i smaczniejszego. Dieta to przede wszystkim utrzymanie posiłków mniej więcej w tej samej ilości kalorycznej oraz ograniczenie wysoko-tłuszczowych produktów. Czy stosujecie dodatkowo suplementy na odchudzanie? Czytam o nich dość sporo - o ich działaniu, składzie ***SPAM***. Czy stosowanie suplementów przyniosło wam w miarę szybkie efekty? 

#6 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 20:31:15

Biegam. Skaczę. Robię pompki. Podciągam się na drążku. Nie obżeram się. Grunt to spalać więcej kalorii niż się ich spożyło, tudzież przyjęło - ot, cała filozofia :P

#7 MarchEwa

MarchEwa

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 14:36:05

Biegam. Skaczę. Robię pompki. Podciągam się na drążku. Nie obżeram się. Grunt to spalać więcej kalorii niż się ich spożyło, tudzież przyjęło - ot, cała filozofia :P

I nawet takie małe rzeczy pomogą np. wysiąść kilka przystanków wcześniej i przejść ten odcinek pieszo. Naprawdę nie trzeba strasznie kombinować tylko uczciwie się zastanowić ile się naprawdę ruszamy i ile zjadamy, bo potem się okazuje, że tu wpadło winogronko, tu cukierek w pracy, tu kawałek kanapki po dziecku i zbiera się tego dużo więcej.

#8 ~Tymoteusz1~

~Tymoteusz1~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 11:43:30

Pytanie, co z osobami, które mają poważne problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów? Znam takie osoby i chyba najlepszym rozwiązaniem dla nich może być skorzystanie z turnusu w miejscu takim jak Dobry Brat w Osieku. Tam będą w stanie w racjonalny sposób rozpocząć swoją przygodę z odchudzaniem, co da im w końcu upragniony efekt. Pomyślcie nad tym sami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych