Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Żonaty mężczyzna to zdrowy mężczyzna :: zobacz komentowany artykuł


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~elemelek~

~elemelek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 11:56:22

To prawda. ROk po rozwodzie popełniłem samobójstwo, ale teraz wychodzę na prostą.

#2 ~Cześć kulego !~

~Cześć kulego !~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 19:49:52

ale za mną łazisz ale łazisz !  :D 
Tutaj nie będę tego wklejał, szkoda mącić taki fajny temat jak ten  :D#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 08:30:19

Były kardynał skazany za pedofilię przekazywał pieniądze innym duchownym.

 

 

Przez blisko dwie dekady winny pedofilii b. kardynał Theodore McCarrick przekazał ok. 600 tys. dol. innym duchownym - informuje "Washington Post". Wśród nich byli watykańscy dostojnicy, w tym dwóch papieży, oraz urzędnicy kościelni decydujący w sprawie jego oskarżeń. 

 

Na specjalne kościelne konto pieniądze przesyłali bogaci donatorzy. Były duchowny mógł wydawać fundusze zgodnie ze swoim uznaniem i miał - jak potwierdziła archidiecezja - wyłączną kontrolę nad środkami.

 

W ciągu 17 lat na fundusz przesłano ponad 6 mln dol. Blisko 200 czeków wystawiono na duchownych, w tym ponad 60 na arcybiskupów oraz kardynałów.

 

Jak pisze "Washington Post", "od 2001 do 2005 roku McCarrick przesłał 90 tys. dol. papieżowi Janowi Pawłowi II, a następca polskiego papieża, Benedykt XVI, "otrzymał 291 tys. dol., z czego większość - 250 tys. - w czeku z maja 2005 r.", w miesiąc po jego wyborze na Stolicę Piotrową.

 #4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 18:34:00

Gwałty, doprowadzanie do śmierci i zmuszanie nastolatków do pozowania nago na krzyżu – tak według amerykańskich śledczych mieli działać księża pedofile w Pensylwanii. Według ustaleń około tysiąca dzieci miało paść ofiarą 300 oprawców. 

 

Raport zawiera wiele bulwersujących opisów znęcania się nad dziećmi: jeden z księży dopuszczał się gwałtów na pięciu dziewczynkach będących siostrami – najmłodsza miała zaledwie 1,5 roku, inny duchowny kilkanaście razy zmusił do innych czynności seksualnych 10-letniego chłopca, powodując u niego uszkodzenia kręgosłupa i przedwczesną śmierć. 

 

Z kolei grupa księży-pedofilów z jednej diecezji w stanie Pensylwania zmuszała nastolatka do pozowania nago na krzyżu - księża z lubością fotografowali się na tle tej sceny “ukrzyżowania”, co obecnie stanowi uzupełnienie dokumentacji tego przestępstwa.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych