Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 07:51:41

naucz sie czytac bo twoje wypowiedzi sa nie na temat!A JA SIE PYTAM GDZIE ZA FREE WYRWA KILKA ZĘBÓW??

:unsure: ..kiedyś na rogu Kołłątaja albo koło ''Adamka'' za frre  można było się pozbyć kilku zębów :blink:

#42 ~anna pilarczyk~

~anna pilarczyk~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 06:42:36

Ludzie, bardziej zadbajcie o podstawy, dobre pasty, szczoteczki, systematyczne mycie. Czytałam niedawno, że nawet 1/3 Polaków nie myje zębów w co w tych czasach aż trudno uwierzyć. Gdzie my żyjemy?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 09:29:49

Ludzie, bardziej zadbajcie o podstawy, dobre pasty, szczoteczki, systematyczne mycie. Czytałam niedawno, że nawet 1/3 Polaków nie myje zębów w co w tych czasach aż trudno uwierzyć. Gdzie my żyjemy?

A co to ma wspólnego z tematem wątku? Jesteś higienistką, pomocą stomatologiczną, czy może lekarzem stomatologiem, bo w Słupsku już taki jeden jest co pacjentom za ich własne pieniądze i bez ich wiedzy wpisuje w kartę pacjenta niezgodne z prawdą skandaliczne adnotacje, dot. higieny pacjenta.?
A przypomnę, że takie coś kwalifikuje się nie tylko do zgłoszenia w Izbie Lekarskiej ale i do procesu na drodze cywilnej.
Także skończ snuć te swoje wyssane z palca teorie, bo na to czy ktoś będzie miał zdrowe zęby składa się wiele czynników.

#44 ~blumm~

~blumm~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 11:15:48

czy to ta Pilarczyk, co uczyła w technikum i stawiała nielubianym uczniom zaniżone oceny!? a wracając do tematu, zgadzam się,że wielu nie myje zębów, ale to nie przeszkadza ich partnerom życiowym, co widzę po otoczeniu....!

#45 ~grades~

~grades~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 07:46:20

Lekarza szukajcie z polecenia rodziny/znajomych, nie z sieci. A co do zębów - ajona, miękka szczoteczka zmieniana odpowiednio często, systematyczność i tak docelowo zęby będą zdrowe. Nie potrzebujecie cudownych metod wybielania!

#46 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 20:57:52

Nie polecam. Chodzic do tych dwoch starych bab na wiejska.widza problem w przyjeciu kogos z bolem w nocy

#47 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 06:26:32

Nie polecam. Chodzic do tych dwoch starych bab na wiejska.widza problem w przyjeciu kogos z bolem w nocy

#48 ~cymka~

~cymka~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:01:15

ja nie wierzę w leczenie zębów na NFZ od jakiegoś już czasu korzystam z prywatnej opieki stomatologicznej, teraz mam wykupiony pakiet stomatologiczny za 49 zł w Lux Medzie udało mi się kupić w promocji i jestem bardzo zadowolona z obsługi w ramach pakietu.

#49 ~cymka~

~cymka~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:01:27

ja nie wierzę w leczenie zębów na NFZ od jakiegoś już czasu korzystam z prywatnej opieki stomatologicznej, teraz mam wykupiony pakiet stomatologiczny za 49 zł w Lux Medzie udało mi się kupić w promocji i jestem bardzo zadowolona z obsługi w ramach pakietu.

#50 ~Pakiet leczy zęby?~

~Pakiet leczy zęby?~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:33:27

Ale namolna reklama! Pakiet zaklei Ci dziurę w zębach..? Plomby są nowoczesne,a metody leczenia jak przed kilkudziesięciu laty.

#51 ~imka~

~imka~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:49:47

ja mam pakiet lux med i nei narzkeam, regularnei chodzę do stomatologa, dzięki temu robię na bieżąco przegląd i szybko reaguję jesli coś dziejes się w mojej jamie ustnej, wiec dzięki takiemu pakietowi mozna utrzymać jamę ustną w dobrej kondycji.

#52 Marek345

Marek345

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 09:43:02

Nożownik w słupsku : http://bziu.pl/xXxN <--(rysopis) zna go ktoś? 

#53 ~ulefka~

~ulefka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 07:33:48

moim zdaniem super opcja jest z pakietem stomatologicznym, ja mam wykupiony pakiet Komfort i regularnie odwiedzam stomatologa w Warszawie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych