Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 06:58:59

Wiecie gdzie leczą zęby w znieczuleniu ogólnym?

a gdzie można na fundusz zrobić protezkę ?

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 07:07:35

W Karinie, na Placu Dąbrowskiego. :)

#23 ~krzywy zgryz~

~krzywy zgryz~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 14:31:29

Jak mi zrobili tam koronki /odplatnie/ to cala szczeka przesunela sie w bok i na dodatek obie byly zbyt duze i luzne..

#24 ~lizert~

~lizert~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 14:55:13

ja nikomu nie życzę leczenia zębów w Karinie,jeden kubek plastikowy dla wszystkich,niesterylizowane narzędzia,niemiła i brutalna stomatolog, zła jakość usług itd...-gdzie podział się Sanepid, śpi i bierze kasę ???

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 16:58:52

Jak Ci zrobia protezka ''na fundusz'' to ust nie domkniesz, szczeka Ci pojdzie w bok i nic nie bedziesz mowic tylko sprzedasz ostatnia koszule by Ci protetyk raczyl choc troche dopasowac :lol: :lol: :lol:

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 12:41:49

polecam dr.SENKO przyjmuje w wojskowej przychodni na westerplatte

#27 ~aaaaa~

~aaaaa~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 20:00:14

szukam fajniej o milej dentyski.ktora zrozumie ze  boje sie chodzic,i nie bedzie sie wydzierac ze mam mocno popsute zeby tylko je wyleczy.

#28 ~Raz~

~Raz~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 07:17:41

Unikać dentystki z Frąckowskiego. Nawet kamienia nie potrafi dokładnie usunąć, a przy tym tylko cwaniaczy.

#29 ~marcel barski~

~marcel barski~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 07:03:22

Hehe... właśnie robiłem kanałowe, wypełnienie trzech kanałów, kosztowało mnie to 500 złotych. Nie ma to jak leczenie zębów w ramach NFZ!

#30 ~eM~

~eM~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 20:52:57

TYLKO Pan dr. M. Barcikowski! Leczy bezbolesnie, kompetentny, wszystko wyjasnia, podchodzi spokojnie, bez pospiechu. Poza tym sympatyczny czlowiek, stwarza atmosfere pelnego luzu. Naprawde nie ma sie czego bac. Wszystkim strachliwym, wstydliwym przed wizyta u dentysty smialo polecam Pana M.B. !!

#31 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 14:31:44

polecam wszystkim panią doktor Płowaś z perfekt dentu na starzyńskiego jest naprawdę extra dentystką.miła i profesjonalna kobieta potrafi zrozumieć że naprawde można sie bać dentysty i bolu.atmosfera jest u tej pani super w gabinecie nie ma pośpiechu ani strachu że może zaboleć.chodziłam do tej pani doktor ze swoja 5 letnią córeczką która sie bardzo bała dentystów a do tej pani doktor to nie mogła sie doczekać kolejnej wizyty.tak ma świetne podejście nie tylko do dzieci ale i do dorosłych,dlatego serdecznie polecam i przede wszystkim nie jest drogo.

#32 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 14:39:53

polecam wszystkim panią doktor Płowaś z perfekt dentu na starzyńskiego jest naprawdę extra dentystką.miła i profesjonalna kobieta potrafi zrozumieć że naprawde można sie bać dentysty i bolu.atmosfera jest u tej pani super w gabinecie nie ma pośpiechu ani strachu że może zaboleć.chodziłam do tej pani doktor ze swoja 5 letnią córeczką która sie bardzo bała dentystów a do tej pani doktor to nie mogła sie doczekać kolejnej wizyty.tak ma świetne podejście nie tylko do dzieci ale i do dorosłych,dlatego serdecznie polecam i przede wszystkim nie jest drogo.

W Perfect Dent wszyscy lekarze są super. Ja chodziłąm do dr. Wagnera i to właśnie on spowodował,że dentysta to nie kat.

Podobnie jak Twoja córka,na każdą następną wizyte czekałam z utęskinieniem,a nie bylo większego tchórza  niż ja. Nawet rozmawiać o dentyście nie mogłam.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 14:57:27

...taa..prywatnie wszyscy dentysci sa barzo mili i dokladni; w jednym zebie znajda 5 dziurek koniecznych do natychmiastowego leczenia :( ..i za kazda skasuja..tylko 100zl.. :o..na NFZ nie zobaza nawet dziury w ktorej kon by noge zlamal :lol:

W Perfect Dent wszyscy lekarze są super. Ja chodziłąm do dr. Wagnera i to właśnie on spowodował,że dentysta to nie kat.

Podobnie jak Twoja córka,na każdą następną wizyte czekałam z utęskinieniem,a nie bylo większego tchórza  niż ja. Nawet rozmawiać o dentyście nie mogłam.

#34 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 20:45:23

...taa..prywatnie wszyscy dentysci sa barzo mili i dokladni; w jednym zebie znajda 5 dziurek koniecznych do natychmiastowego leczenia :( ..i za kazda skasuja..tylko 100zl.. :o..na NFZ nie zobaza nawet dziury w ktorej kon by noge zlamal :lol:

nie mogę sie zgodzić z tym poniewaz pani Płowaś jest naprawdę bardzo dobrym dentystą nie ma lepszego,a co do prywaciaży to bardzo różnie to bywa chodziłam do niektórych gabinetów prywatnych to nie dość że płaciłam to jeszcze płakałam z bólu a u pani Płowaś nie ma bólu ,a to jest najważniejsze zwłaszcza jesli chodzi o dzieci.dlatego z czystym sumieniem mogę polecić perfekt dent na starzyńskiego i pania Płowaś,a ceny nie są tutaj wygórowane a za taką opiekę jaką tam oferują to warto zapłacić.

#35 ~mrmyers~

~mrmyers~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 15:15:35

Ja dbam o zęby. A wy? Jeśli nie, to zapraszam http://www.impladent.lublin.pl/

#36 ~goko~

~goko~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 07:56:26

Problem tkwi jednak w tym, że większość zabiegów przeprowadzonych w ramach NFZ jest płatna, chyba że chcesz ciemne plomby. Kanałowe również płatne, ale akurat tego można uniknąć. Wystarczy systematyczne mycie i wizyty co pół roku u dentysty. U nas pasta ajona wystarczyła do tego, żeby zęby utrzymać w dobrym stanie, i w tym dobrym stanie, cały czas one są.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 11:34:29

Problem w tym, ze umawiasz sie na wizyte z mala dziurka w zebie, wyznacza Ci termin za rok i juz tylko do wyrwania ...no chyba, ze zaplacisz...

Problem tkwi jednak w tym, że większość zabiegów przeprowadzonych w ramach NFZ jest płatna, chyba że chcesz ciemne plomby. Kanałowe również płatne, ale akurat tego można uniknąć. Wystarczy systematyczne mycie i wizyty co pół roku u dentysty. U nas pasta ajona wystarczyła do tego, żeby zęby utrzymać w dobrym stanie, i w tym dobrym stanie, cały czas one są.

#38 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 10:19:17

nawet jeśli dostaniesz się do takiego dentysty,to nie masz gwarancji, że te zęby ci zrobią,ja mam podobną sytuację do pani Sylwii.Od września chodzę regularnie, miałam nadzieję, że zdąże do tej pory naprawić wszystkie zęby, ale prawda jest taka, że mimo dopłacania do zabiegów,jakość ich wykonania zostawia wiele wątpliwości. zamiast przy kolejnej wizycie naprawiać kolejne zęby, ciągle mam poprawiane to samo w ramach reklamacji, dziś jestem zdesperowana i zmuszona wziąć kredyt i pójść prywatnie,bo moje zęby w ramach nfzetu zostały nie tylko nienaprawione,ale dodatkowo zniszczone

#39 ~alwinos~

~alwinos~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 06:53:48

Nie chodzi o rodzaj opieki, a bardziej o to, jak sami dbamy o zęby. Bo wystarczy pielęgnacja w podstawowym zakresie i wszystko będzie ok. Ajona, systematyczne mycie, jakaś miękka szczoteczka, wizyty u dentysty. To takie trudne?

#40 ~STEFEK~

~STEFEK~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 07:33:48

Nie chodzi o rodzaj opieki, a bardziej o to, jak sami dbamy o zęby. Bo wystarczy pielęgnacja w podstawowym zakresie i wszystko będzie ok. Ajona, systematyczne mycie, jakaś miękka szczoteczka, wizyty u dentysty. To takie trudne?

naucz sie czytac bo twoje wypowiedzi sa nie na temat!A JA SIE PYTAM GDZIE ZA FREE WYRWA KILKA ZĘBÓW??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych