Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 17:34:26

Powiem tak;pani by sie troszke wstydzila mówiac ze nie ma gdzie leczyc zębow-lenistwo to sie nazywa!sama miałam problem z zębami i państwowo tzn,w ramach nfz udało mi sie wyrwac kilka zębów jak i wyleczyć reszte wiec prosze mi nie mówic ze nie ma gdzie isc leczyc!nie mówie tu o lepszych plombach czy zabiegach ponadstandardowych za ktore trzeba płacic badz isc do prywatnego gabinetu ale ogólnie rzecz biorąc jest gdzie te zeby w słupsku leczyc wystarczy ruszyc .d....i beda zeby wyleczone!

#2 ~Inca~

~Inca~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 18:06:19

A gówno prawda ,Okuniewska na RUM to nic nie widzi...a prywatnie to już tak ,podobna sytuacja na Piłsudskiego! 

#3 ~Slogan~

~Slogan~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 18:16:35

Podzielam opinie zrozpaczonej pacjentki.Ja chodzę reguralnie na konrtrolę i leczenie w ramach NFZ od 30 lat.Zęby ma poleczone .Natomiast coraz trudniej skorzystać z pomocy stomatologicznej w ramach NFZ.Zlikwidowano tak potrzebną poradnię stomatologiczną na osiedlu Niepodległości,zmiejszono ilość dentystów w przychodni na Tuwima.Liczba gabinetów prywatnych wzrosła jak pizzerii w Słupsku.Skoro dentyści kształcili się za pieniądze podatników,którzy płacili za ich naukę za studia najbardziej kosztowne to czemu to ciągnąć i płacić w dalszym ciągu.Najpierw powinni odpracować moim zdaniem studia dla społeczeństwa a potem prywatna praktyka,ewentualnie wyjazd za granicę , a tak wykształci państwo a korzystają inne kraje!

#4 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 18:22:52

Powiem tak;pani by sie troszke wstydzila mówiac ze nie ma gdzie leczyc zębow-lenistwo to sie nazywa!sama miałam problem z zębami i państwowo tzn,w ramach nfz udało mi sie wyrwac kilka zębów jak i wyleczyć reszte wiec prosze mi nie mówic ze nie ma gdzie isc leczyc!nie mówie tu o lepszych plombach czy zabiegach ponadstandardowych za ktore trzeba płacic badz isc do prywatnego gabinetu ale ogólnie rzecz biorąc jest gdzie te zeby w słupsku leczyc wystarczy ruszyc .d....i beda zeby wyleczone!

Pacjentka skarży się,że czuje uraz do dentystów po wizycie w przychodni,może należałoby ją zrozumieć,bo to naprawdę trudna sytuacja.

Pani Pacjentko,proszę w jakiś sposób pokonać strach,a najlepiej umówić się w prywatnym gabinecie  na leczenie i zaproponować płatnośc w ratach albo pożyczka w banku.

Prywatni jednak lekarze są inni,to prawda.

#5 ~asysta~

~asysta~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:03:38

Pani powinna zdac sobie sprawe , ze nie wszystko można wyleczyć na NFZ, usług wcale nie jest dużo, a skoro Pani jest od dłuższego czasu na tabletkach to oznacza albo liczne ekstrakcje albo leczenie kanalowe(refundacja objęte sa tylko żeby przednie, reszta 100%odplatna)Nie można tez szukac usprawiedliwien , ze ktoś , kiedyś usunal zeba bez znieczulenia(nie bardzo w to wierze, zwłaszcza przy osemkach). Ekstrakcje sa refundowane, zwykle wypelnienia , usuniecie kamienia, protezy (nie mylic z mostami czy koronkami) Zeby , które sa do odbudowy tez nie klasyfikują się na NFZ, niestety .....Prawdopodobnie koszyk swiadczen ma być jeszcze uboższy.....Glowa do góry i do dentysty!!

#6 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:38:42

Ja leczyłam zęby na 11 Listopoda tal ,że dwa juz mi załatwili tak ,że tylko szufladka mnii ratuje!!!!!!! 

#7 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 19:50:39

A gówno prawda ,Okuniewska na RUM to nic nie widzi...a prywatnie to już tak ,podobna sytuacja na Piłsudskiego! 

jak juz kogos szykanujesz to chociaz miej odwage podpisac sie!latwo anonimowo zle pisac o kims!

i dowiedz sie najpierw co ci przysluguje w ramach nfz a co nie!

ja lecze sie tam cala rodzina od 8 lat i nie zmienie! jak ci sie nie podoba to nie chodz i tyle mozesz sobie wybrac inny gabinet

#8 ~zuzanna~

~zuzanna~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:31:10

Ja rowniez nie polecam leczyc zebow na 11 listopada. Chodzila tam kilka lat temu i niby zęby poleczone niby żadnych dziurek a jak poszłam w końcu prywatnie i Pani doktor skierowala mnie na przeswietlenie to okazalo sie ze wiekszosc zebow mam do leczenia przy czym wydalam mnostwo pieniedzy ... i to nie jest naciaganie studiuje stome wiec wiem co mowie. Mam nadzieje ze jak skoncze studiaa to uda mi sie chociaz troszke poratowac nasz Słupsk

#9 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:34:57

Wiecie gdzie leczą zęby w znieczuleniu ogólnym?

#10 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:11:11

jak juz kogos szykanujesz to chociaz miej odwage podpisac sie!latwo anonimowo zle pisac o kims!
i dowiedz sie najpierw co ci przysluguje w ramach nfz a co nie!
ja lecze sie tam cala rodzina od 8 lat i nie zmienie! jak ci sie nie podoba to nie chodz i tyle mozesz sobie wybrac inny gabinet

to nie szykanowanie tylko prawda i jeszcze nie daje paragonów trzeba się upominać

#11 ~gaga~

~gaga~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:16:09

a gdzie w lęborku ??

#12 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:27:52

obecnie większość usług u stomatologa jest odpłatna, ja byłam, któregoś dnia zrobić jedynke, pani stomatolog najpierw ją zrobiła a potem zarządała pieniędzy( wcześniej nie wspominając, że za to będę musiała zapłacić) większość zabiegów u stomatologa jest cholernie droga i mnie też nie stać na to żeby za zęba zapłacić 500 zł

#13 ~kajak~

~kajak~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 21:31:41

Ta, nie mają pieniędzy!!!  Wielu Słupszczan znam, którzy mercedesami się wożą, a zębów buraki nie leczą, ba nawet nie myją. Polacy ogólnie mają okropne zęby, to są statystyki niestety.

#14 ~lucyna~

~lucyna~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 22:00:22

Dr Barcikowska leczy prywatnie na ul.kilińskiego w Słupsku. Profesjonalnie i bezboleśnie. Zna się na rzeczy, a raczej na  zębach:))) 6 lat mam plomby i nic się nie dzieje. Wiesz za co płacisz. Tel. 59 842 86 24

#15 ~slavecki~

~slavecki~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 22:30:42

Na 11 Listopada od niedawna jest stomatolog. Parę ostatnich lat tam nie było żadnego dentysty. Piszecie, że macie jakiś uraz do stomatologów z 11 Listopada, ale napiszcie czy teraz ci sami przyjmują co kiedyś, czy jest nowa kadra? Jeśli nowa, to może warto tam chodzić?

#16 ~kajak~

~kajak~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 22:55:15

Dr Barcikowska leczy prywatnie na ul.kilińskiego w Słupsku. Profesjonalnie i bezboleśnie. Zna się na rzeczy, a raczej na  zębach:))) 6 lat mam plomby i nic się nie dzieje. Wiesz za co płacisz. Tel. 59 842 86 24

REKLAMA, MODERATORZY ku***, GDZIE JESTEŚCIE!!!

#17 ~wiolkot~

~wiolkot~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 00:22:54

Najlepsza jest Pani Abramowicz !!!!

#18 ~wiolkot~

~wiolkot~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 00:32:30

Szukajcie a znajdziecie  :rolleyes:

#19 ~asinus asinorum~

~asinus asinorum~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 05:08:03

REKLAMA, MODERATORZY ku***, GDZIE JESTEŚCIE!!!

u dentystki - oczywista placi nfz

#20 ~jak~

~jak~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 06:44:37

chyba do leczenia protez o czym ty mówisz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych