Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZMIANA CZASU NA LETNI

Ostatni raz ?

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 21:28:09

Witam Kamratki i Kamratow !  :) 
W dziale "styl zycia" postanowilem otworzyc ten leciutki niewinny temat...czy zmiana czasu na letni (w nocy w soboty na niedziele, to znaczy 24ego marca z godziny drugiej na godzine trzecia)
nastapi ostatni juz raz ?

Czy w europarlamanecie przeforsuja ta zmiane ? 

Moim zdaniem powinni...  :)  ...powodow zeby czasu nie przestawiac jest wiele, a powodow zeby przestawiac niewiele....suma sumarum powinno sie przestawic czas na letni i tak juz pozostawic.
....
P.S.
...a teraz dowcip:  :D 
Sierzant wojska polskiego zwolal zbiorke kompanii...szeregowi ustawili sie w szeregu.
Sierzant chodzi i sprawdza stan umundurowania zolnierzy...
W pewnym momencie dostrzega, ze szeregowy Kowalski ma brudne buty...
- Kowalski ! Dlaczego macie brudne buty !?!  :angry: 
- Ch uj to pana obchodzi Panie sierzancie ! ...odpowiada Kowalski. 
- Co ?!!!?! Jak ty do mnie mowisz Kowalski !?!  :angry:  Dlaczego macie brudne buty !?!
- ...bo pasta do butow sie skonczyla Panie sierzancie ...odpowiada Kowalski.
- Ch uj mnie to obchodzi !!!!!!  :angry: ...krzyczy sierzant.
- to przeciez mowilem ...odpowiada Kowalski. :) 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 21:33:39

W eurokołchozie tak szybko decyzji nie podejmę, bo ekoterroryści się nie zgadzają a zgodzą się jak na konta ich fundacji pojawią się znaczne przelewy.

#3 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 21:54:11

W eurokołchozie tak szybko decyzji nie podejmę, bo ekoterroryści się nie zgadzają a zgodzą się jak na konta ich fundacji pojawią się znaczne przelewy.

...kasa, wiadomo...ale oficjalnie ekoterrorysci musza miec przeciez jakies argumenty.
Ja znam tylko takie ich argumenty zeby czas zmieniac 2 razy w roku:
- oszczednosci pradu (ale jakie skoro za pol roku jest zmiana w druga strone :D )
- i ze wczesniej robi sie jasniej i chce sie bardziej zyc ( ale wczesniej sie sciemnia przeciez  :D )
...

...zupelnie bez sensu, bo np. pociagi stoja w polu i maja godzinny postoj  :D ...po za tym wiele krajow nie zmienia czasu...i slusznie. 
Zmiana czasu to totalna glupota. :)

#4 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 21:57:03

* poza tym... :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 22:47:50

W dziale "styl zycia" postanowilem otworzyc ten leciutki niewinny temat...czy zmiana czasu na letni (w nocy w soboty na niedziele, to znaczy 24ego marca z godziny drugiej na godzine trzecia)

Moim zdaniem powinni...  :)  ...powodow zeby czasu nie przestawiac jest wiele, a powodow zeby przestawiac niewiele....

suma sumarum powinno sie przestawic czas na letni

i tak juz pozostawic.
....

P.S.
...

~ Amen ~

#6 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 23:14:09

~ Amen ~

...jak w pacierzu.  :) 

#7 ~Zegarmistrz~

~Zegarmistrz~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 11:34:21

Ja lubię jak się zmienia czas.

#8 gilda27

gilda27

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4772 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 14:22:03

Moim zdaniem powinni...  :)  ...powodow zeby czasu nie przestawiac jest wiele, a powodow zeby przestawiac niewiele....suma sumarum powinno sie przestawic czas na letni i tak juz pozostawic.

Z 30 na 31 marca.

#9 ~Jożyn z ORMO~

~Jożyn z ORMO~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 15:54:41

....
P.S.
...a teraz dowcip:  :D 
Sierzant wojska polskiego zwolal zbiorke kompanii...szeregowi ustawili sie w szeregu.
Sierzant chodzi i sprawdza stan umundurowania zolnierzy...
W pewnym momencie dostrzega, ze szeregowy Kowalski ma brudne buty...
- Kowalski ! Dlaczego macie brudne buty !?!  :angry: 
- Ch uj to pana obchodzi Panie sierzancie ! ...odpowiada Kowalski. 
- Co ?!!!?! Jak ty do mnie mowisz Kowalski !?!  :angry:  Dlaczego macie brudne buty !?!
- ...bo pasta do butow sie skonczyla Panie sierzancie ...odpowiada Kowalski.
- Ch uj mnie to obchodzi !!!!!!  :angry: ...krzyczy sierzant.
- to przeciez mowilem ...odpowiada Kowalski. :) 

Dowcip uszyty na miarę i możliwości intelektualne w sam raz dla byłego policjanta. Przed tobą, w obecności Macieja Poręby, dykteryjkę tę opowiedział Olszański vel Jabłonowski dla podobnych tobie pasjonatów cienkiego humoru.

#10 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:28:30

Z 30 na 31 marca.

...zgadza sie !  :D  Ciesze sie ze ktos wreszcie to sprostowal !  :D  Brawo !  :) 

#11 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:37:05

Dowcip uszyty na miarę i możliwości intelektualne w sam raz dla byłego policjanta...

Ciesze sie ze dowcip ci podpasowal !  :D ...tylko sie zdecyduj czy jestes bylym ormowcem, czy tez bylym policjantem.  :D

#12 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 18:54:54

...Przed tobą, w obecności Macieja Poręby, dykteryjkę tę opowiedział Olszański vel Jabłonowski...

Gdzie ? Kto ?! Jak ?!  :D ...zapodaj jakis link czy co ?!  :D 
Dowcip jest stary, zatem bardzo mozliwe ze ktos go gdzies wczesniej opowiadal...sorry ze musiales drugi raz odsluchac / odczytac ten sam dowcip...sorry.  :) 
P.S.

...ale jak znasz jakies nowsze i inteligentniejsze dowcipy to napisz...pochwal sie ze nie piszesz po proznicy...i znasz takowe.... :D ...co...nie znasz ?!  ;)  :lol:

#13 dominik55

dominik55

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 07:52:56

Chciałbym się bardzo dowiedzieć czy ktoś z was kiedykolwiek przebywał na stronie internetowej Menstruacja, PMS - co warto wiLeki na cukrzycę - charakterystykaedzieć . Moim zdaniem na tej stronie jest bardzo dużo ciekawych informacji które każdego zainteresują.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 11:35:30

Dominik ! Nie łam się !

#15 Faarmer

Faarmer

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 01:22:47

Mam nadzieję, że tak będzie. Zmiana czasu jest dla mnie kompletnie nieużyteczna.

#16 Krzysztox7

Krzysztox7

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 02:37:56

Również nie cierpię zmiany czasu. Chyba jak każdy inny. Mam nadzieję, że jest to ostatni raz.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 21:27:52

#18 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 11:29:48

Mam nadzieję, że tak będzie. Zmiana czasu jest dla mnie kompletnie nieużyteczna.

Również nie cierpię zmiany czasu. Chyba jak każdy inny. Mam nadzieję, że jest to ostatni raz.

Widze, ze nie ma na forum zwolennikow zmiany czasu. Wszyscy tutaj sa za tym zeby zmieniono ostani raz czas na letni i tak pozostawiono.  :) 
Mam nadzieje ze w europarlamencie to przeforsuja, zawsze to juz cos. :D 
Milej soboty kamratki i kamraci !   :)

#19 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 12:00:23

Za tydzien niedziela bedzie krotsza, poniewaz przesuwamy zegary o godzinke do przodu.  :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:08:08

I godzina w plecy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych