Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zginął pies

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kimm

Kimm

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3829 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 22:27:03

wstydzisz się przeprosić jako zalogowany? jesteś taki szczery przecież ;)

Czy masz na myśli, to co ja mam na myśli? :blink:  No nie wierze....... :unsure:

#22 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4919 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 23:54:07

O co chodzi? :blink:

Z chęcią wytłumaczyłabym Ci o co tu chodzi, i do czego tu doszło, ale wyrzuciłam słownik brzydkich wyrazów.

kolorowych snówk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_mh_orig.

#23 Kimm

Kimm

• PipPipPipPip
  • 3829 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 00:11:48

Z chęcią wytłumaczyłabym Ci o co tu chodzi, i do czego tu doszło, ale wyrzuciłam słownik brzydkich wyrazów.

kolorowych snówk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_mh_orig.

Właściwie wszystko jasne ;)

Dobranoc :)

#24 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4198 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 13:39:10

........

Wiesz doskonale Perło  że takich osób wiele jest...., tylko piszą, piszą , piszą, a co z pomocą w realu, śmiem twierdzić że nic......

Kimm, każdy z ludzi wybiera sobie coś w czym wspaniale się realizuje i to jest piękne, że jeżeli jesteśmy w stanie pomóc człowiekowi czy zwierzaczkom, to czyni z nas osoby z sercami. Czułe serca to wspaniały dar od losu :)

Od paru dni noszę się z zamiarem założenia tematu na forum, tylko zastanawiam się teraz czy ktoś również nie zwróci mi uwagi, że zaspamowałam forum. Różnie może być. Pomyślę.

#25 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22981 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 15:58:20

(...)

Od paru dni noszę się z zamiarem założenia tematu na forum, tylko zastanawiam się teraz czy ktoś również nie zwróci mi uwagi, że zaspamowałam forum. Różnie może być. Pomyślę.

Perło, sorry, ale wtrącę się. Myślę, że każdy ma prawo do założenia nowego tematu, to czas pokaże, czy będzie się rozwijać w zamierzonym przez autora kierunku, czy po prostu "umrze" śmiercią naturalną, gdyż nie znajdą się ochotnicy do dyskusji :) Ja Cię namawiam, zakładaj, spróbować zawsze warto ;)

Wiesz Perło, jeśli chodzi o pierwszą część Twojego posta (tę wykropkowaną przeze mnie, bo nie do mnie) napiszę króciutko. Nie za bardo lubię uzewnętrzniać się "głośno" co, kiedy i ile zrobiłam, zarówno dla ludzi, jak i zwierzaków. Bo często potem takie uzewnętrznienie uderza we mnie, niekoniecznie pozytywnie :) W zasadzie niepotrzebnie o tym piszę, bo Ty sama dobrze o tym wiesz :) Poza tym, lubię pomagać, jak większość z nas, bo nie ma człowieka złego, człowiek z natury jest dobry, ale niestety niektórzy mają zdolność do czynienia zła. Tak myślę, że są czyny albo zachowania ;)

#26 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4198 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 19:00:30

Zakładko, mój temat wymagać będzie z mojej strony bardzo dużego wysiłku i starań, aby dla większości wydał się zrozumiały. Nie jestem pewna czy tego chcę na dzień dzisiejszy. Może kiedyś.

Jeżeli chodzi o jakieś głośne uzewnętrznianie się. Napiszę tak. Są różni ludzie, tak samo jak różne mają charaktery. Niektórzy w ciszy realizują jakieś swoje zamierzenia, inni lubią się dzielić z drugimi.

Zdolność do czynienia zła....wiesz, są tacy ludzie lecz ja spasowałam, nie wtrącam się. Za dużo to mnie kosztowało a i tak wyszło na to, że to ja jestem ta zła. Typowe odwrócenie kota ogonem. Kiwnęłam ręką, niech ktoś robi co chce jak lubi. Nic się nie poradzi na takie zachowania.

#27 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22981 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 19:30:31

Jeżeli ten temat miałby być związany z wielkim wysiłkiem z Twojej strony, to chyba faktycznie dobrze przemyśl. Bo jeśli nie podołasz, to po co Ci dodatkowe stresy i wewnętrzny niepokój. Wszystko właśnie zależy, czy zostaniesz dobrze zrozumiana. Decyzja będzie tylko Twoja. Zatem rzeczywiście dobrze tę decyzję przemyśl :) Tak jak piszesz.

Dodam jeszcze może, że można dzielić się z innymi własnymi zamierzeniami, czy decyzjami, ale na pewno nie w takim miejscu, jakim jest forum. Chyba obie wiemy o tym dobrze.  ;) 

#28 Perła

Perła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4198 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 11:46:35

Jeżeli ten temat miałby być związany z wielkim wysiłkiem z Twojej strony, to chyba faktycznie dobrze przemyśl. Bo jeśli nie podołasz, to po co Ci dodatkowe stresy i wewnętrzny niepokój. Wszystko właśnie zależy, czy zostaniesz dobrze zrozumiana. Decyzja będzie tylko Twoja. Zatem rzeczywiście dobrze tę decyzję przemyśl :) Tak jak piszesz.

Dodam jeszcze może, że można dzielić się z innymi własnymi zamierzeniami, czy decyzjami, ale na pewno nie w takim miejscu, jakim jest forum. Chyba obie wiemy o tym dobrze.  ;)

Zakładko, problem polega na czymś innym myślę :)

Lubimy się dzielić dobrymi zamierzeniami, z tym co wymaga nagłośnienia. Na forum dyskutujemy, wymieniamy swoje uwagi, także te zamierzenia, dobre zamierzenia. Ludzie którzy czynią dobro są dobrymi ludźmi.

Problem Zakładko polega na tym, że ktoś kto się ''przejechał'' na ludziach, będzie już w przyszłości bardziej ostrożny niż ten, który miał to szczęście, że wspierali go sami dobrzy ludzie.

Taki człowiek którego nikt nie ''skrzywdził'' w jakikolwiek sposób ''forumowo'', nie ma powodu aby nie dzielić się z innymi tym co czyni. Inny już jest bardzo ostrożny, stosuje asekuracje.

Tak to wygląda według mnie.

Złe jednostki należy ''zwalczać'', a nie dawać im pozwolenia na szerzenie niegodziwych występków z nadzieją, że im to minie. Tak myślę, może błędnie.

To już poza tematem, przepraszam.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 17:00:38

O,to,to,to!

Jednych darzy się sympatią i szacunkiem,a inni są tak żałośni,że

jedyne co mogą wzbudzić to wstręt i pogarda,u niektórych litość.

#30 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4919 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 18:18:35

55124732501504958353_D2.jpg

55124732501504958353_D3.jpg

Wiem, że Ciebie nie ma i nie ma, bo po prostu cały swój czas poświęcasz potrzebującym. 

Zostawiam Ci więc piosenkę

i idę Cię szukać gdzie indziej.

"Stranger in my life"

Użytkownik niu edytował ten post 16 styczeń 2015 - 10:12:22

#31 Kimm

Kimm

• PipPipPipPip
  • 3829 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:12:51

Wiem, że Ciebie nie ma i nie ma, bo po prostu cały swój czas poświęcasz potrzebującym. 

Zostawiam Ci więc piosenkę

i idę Cię szukać gdzie indziej.

"Stranger in my life"

Dziękuję za cudną piosenkę.

Sorry, że dopiero odpisuję, ale wiesz praca i po pracy praca..... :)

#32 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4919 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:39:36

Tak, wiem.

Nawet nie wiesz, jak często o tym myślę i jak mała i pusta się wtedy przy Tobie czuję... -_-

:)

#33 Kimm

Kimm

• PipPipPipPip
  • 3829 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:04:31

Tak, wiem.

Nawet nie wiesz, jak często o tym myślę i jak mała i pusta się wtedy przy Tobie czuję... -_-

:)

No przestań!!! :angry:

Mało osób ma tak wspaniałe serce jak TY, na potwierdzenie tych słów spytaj  osób Ci bliskich, One  prawdę Ci  powiedzą ;)

Mam wady tak, tak, moja droga,  lecz nieliczne, to może  nie liczą się? :P

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:29:55

I znalazł się ten pies poległy (zginiony) ?

#35 sirwa

sirwa

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 14:40:34

Mam nadzieję, że wszystkie zwierzaki wrócą do domów!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych