Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół weselny

180 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 08:16:22

Potzrebuje jak najwięcej opinii o zespole Maxime z Ustki. czytałam gdzie nie gdzie na rewelacyjne opinie rzadnych negatywnych, az tu nagle dzisiaj przeczytałam ze mimo umowy nie przyjechali na wesele a przysłali jakiś beznadziejny zespół w zamian. Prosze pomóżcie mi i piszcie jeśli mieliście do czynienia z tym zespołem bo mam z nimi podpisane umowe na przyszły rok. czekam

IWitam i jak przyjechal zespol maxime?

#142 ~zawodowiec~

~zawodowiec~
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 08:44:07

Nie oszukujmy się, dzisiaj zespoły dwu lub trzyosobowe nie grają muzyki tylko puszczają gotowe podkłady, do których lepiej lub często gorzej śpiewają i czasem (bardzo rzadko) coś dogrywają. Tak więc w zasadzie jest to muzyka odtwarzana a nie grana. To samo robią DJe, różnica polega na tym, że DJe puszczają oryginalne profesjonalne nagrania z oryginalnym śpiewem znanych wykonawców, znacznie lepiej brzmiące niż to co oferują tak zwane zespoły muzyczne. Tak naprawdę gwarantem dobrej zabawy jest dobry dobór repertuaru dostosowywany na bieżąco do gustów bawiących się i dobry prowadzący imprezę. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest dobry doświadczony DJ z zasobami repertuaru dla wszystkich w każdym wieku oraz dobry wodzirej, który potrafi zabawić ludzi i zorganizować im czas na imprezie. Poza tym wszystkim dobry DJ plus wodzirej będą tańsi niż nawet kiepściutki dwu lub trzyosobowy zespół, który udaje że gra.

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2015 - 22:01:14

IWitam i jak przyjechal zespol maxime?

Teraz można monitorować każdy zespòł...jest przecież facebook i tam Maxime z tego co widzę na bieżąco informują gdzie i u kogo grają tak więc nie ma raczej możliwości żeby gdzieś nie przyjechali. Ten post, ktòry do dzisiaj sieje tyle zamieszania napisany został pięć czy sześć lat temu , przypuszczam że to konkurencja im pròbowałeś zaszkodzić. Tak więc spokojnie...przyjeżdżają na pewno.

#144 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 12:45:16

Mam z Maxime umowę, więc jak mogą nie przyjechać? U moich znajomych byli u mnie też będą.Nie siejcie zamętu.

#145 Atma

Atma

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 14:52:22

A czy ktoś zna może ten zespół - www, bo zastanawiam się nad wynajęciem ich na moje wesele. Grają spoko, można ich posłuchać na stornie, ale zespół weselny musi mieć jeszcze kontakt z publicznością i nie ukrywam, że cena też się liczy. Ktoś może pomóc?

#146 ~Kasia i Grzegorz~

~Kasia i Grzegorz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 20:48:39

Dziękujemy zespołowi Maxime ! Wspaniale uświetnili nasze wesele. Prowadzenie imprezy, muzyka,zabawy... wszystko pięknie poprowadzone i ze smakiem . Goście zachwyceni a dla nas to był najpiękniejszy dzień życia !Zawsze będziemy Was polecać , Kasia i Grzegorz. :)

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 22:13:30

dajcie se spokój z zespołami kicz i tandeta, zapuśćcie sobie jakąś dobrą muzykę z płyt

#148 ~norbi~

~norbi~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 00:33:06

Wesele bez zespołu to jak dyskoteka bez dj-a , Tylko fakt jest taki,że musi to być dobry zespół. A dj to na pewno nie jest rozwiązanie na taką uroczystość jak wesele.

#149 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 15:19:30

u mnie grał ujęłabym: "zgrabny duecik" Senso

Młodzi, mili, szeroki repertuar i co dziś coraz rzadsze - nie fałszowali.

Na pewno warcki swojej kasy - wesele z poprawinami 2800 a goście wybawieni ... co więcej...

pozdrawiam i polecam...

#150 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 15:22:41

a ich strona:

senso.net.pl

#151 maksik

maksik

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 17 grudzień 2016 - 20:33:20

Na http://firmyweselne.pl/katalog-firm jest baza wizytówek zespołów weselnych z całego kraju. To o tyle fajne rozwiązanie, że nie trzeba być skazanym na jedyny zespół w mieście.

#152 bonobo

bonobo

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 16:13:05

Sporo ofert jest też tutaj: https://www.planujem...asto/slupsk,651 dodatkowo można je sobie posortować po cenie, żeby łatwiej znaleźć taki, który będzie nam pasował. Warto poprzeglądać, chociaż dobrze też zasięgnąć opinii od osób, które już wspólpracowały z wybranymi zespołami.

#153 maria jablonska

maria jablonska

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 16:18:05

Jak chcesz zespół, który wytrzyma w dobrej formie przez całą noc i nie robi zbyt długich przerw między blokami muzycznymi to weź pod uwagę stronę imprezka.com.pl. Znalazłam ich jakieś trzy lata temu, bo pomagałam siostrze w planowaniu wesela. Muzykalna ekipa, konferansjerka z najwyższą klasą, każdy rodzaj muzyki do wyboru, a co najważniejsze udokumentowane występy i nagrania do wglądu przez stronę. Poza tym zajrzyj do księgi gości. Dosłownie setki pozytywnych opinii do wglądu. To mnie najbardziej przekonało na początku. 

#154 ~tamarka~

~tamarka~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 15:23:14

Na wesele wybraliśmy z mężem zespół Fiesta, który poznałam przy okazji innej imprezy. Posłuchałam ich właściwie przypadkiem na lokalnym festynie. Wokal i ogólnie styl zespołu bardzo przypadł mi do gustu. Na imprezę dodatkowo wybrałam perkusję i saksofon. Uważam, że klimat był rewelacyjny. Umowa bez zaliczki, a z tego co wiem to w sezonie jesienno – zimowym zespół daje bardzo duże rabaty klientom. W razie czego zostawiam ci numer do pana Jarka z zespołu, 888 353 333 i stronę internetową imprezka.com.pl.

#155 Xeklrios

Xeklrios

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 13:28:55

Powiem ci że jeśli chodzi o zespół na wesele kraków jest najlepszy zespół Twist, bardzo pozytywnie zakręceni rozbawią każdą publikę u nas to wszyscy się bawili na takim weselu jak wodzirej prowadził, normalnie śmiechu i zabawy było mega dużo.

#156 ivetta

ivetta

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:41:59

Kujawski Jump- 2 osoby,ale godne polecenia ! 

#157 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:46:58

............super graja prowadza wesele cala trojka spiewa uwazamta kapele za jeden z nalepszych zespolow na pomorzu

Tak grają, jak Ty piszesz. I....są najlepsi ...... !

#158 ~Penteras~

~Penteras~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 10:04:31

Swego czasu też zajmowałam się organizowaniem wesela, ale u nas zamiast zespołu, zagrał DJ Darek z playdjs - mogę go wam jak najbardziej polecić, bo uczestnicy bawili się znakomicie.

#159 ~Katerki~

~Katerki~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 08:59:53

Swego czasu też zajmowałam się organizowaniem wesela, ale u nas zamiast zespołu, zagrał DJ Darek z playdjs - mogę go wam jak najbardziej polecić, bo uczestnicy bawili się znakomicie.

Potwierdzam, my też zdecydowaliśmy się własnie na chłopaków z Playdjs, z tym że u nas grał Kuba ;) Spoko u chłopaków jest to, że mają świetne ceny, a do tego pomagają z doborem muzyki.

#160 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 16:00:53

A ja byłam na kilku imprezach gdzie grali DJ'e z ProDJ's i zespół SEBASTIAN WOJTCZAK BAND. No oba składy wg mnie rządzą. Profeska. sprawdźcie sobie ich strony i ogólnie opinie. 

Polecam z czystym sercem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych