Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół weselny

180 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Imprezowicz~

~Imprezowicz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 10:44:01

najlepiej DJ brać bo taniej i tez super mozna sie wybawic

Prawda o DJ
Jeżeli chcecie brać DJ na wesele to musicie brać pod uwagę to, że będzie monotonnie i bez życia.Ludzie z nudów dużo piją i wesele wcześniej się kończy. Byłem na czterech weselach z udziałem DJ i zawsze było tak samo.

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 14:17:35

Prawda o DJ
Jeżeli chcecie brać DJ na wesele to musicie brać pod uwagę to, że będzie monotonnie i bez życia.Ludzie z nudów dużo piją i wesele wcześniej się kończy. Byłem na czterech weselach z udziałem DJ i zawsze było tak samo.

Niestety kolego nie mogę się zgodzić z Twoją opinią,ponieważ nie każdy dj jest wodzirejem ,a tylko taka osoba może poprowadzić wesele zapodając przy tym muzykę mechaniczną.Różnica jest taka ,że dj tylko puszcza muzykę natomiast wodzirej prowadzi całość. Pozdrawiam

#43 ~imprezowicz~

~imprezowicz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 22:02:41

Niestety kolego nie mogę się zgodzić z Twoją opinią,ponieważ nie każdy dj jest wodzirejem ,a tylko taka osoba może poprowadzić wesele zapodając przy tym muzykę mechaniczną.Różnica jest taka ,że dj tylko puszcza muzykę natomiast wodzirej prowadzi całość. Pozdrawiam

Szczerze mówiąc tak się zastanawiam czy powinniśmy osoby puszczające muzykę na weselu nazywać DJ.
Prawdziwy didżej oprócz puszczania musi posiadać odpowiedni sprzęt i wiele innych umiejętności
jak np. dopasowanie utworów do klimatu oraz tworzenie mixów na żywo podczas imprezy .
To dzisiaj jest podstawa. Nie będę się zagłębiał w dalsze szczegóły bo nie mam czasu na pisanie.
Po za tym trzeba mieć dobrej jakości nagrania, te które słyszałem u słupskich tak zw. dj to najczęściej ściągane z internetu o bardzo słabej jakości.Oczywiście niezbędny jest wodzirej, czyli razem dwie osoby, to już chyba lepiej na wesele zatrudnić doświadczoną kapele, która w przerwie też może coś puścić.

#44 ~~Piotr~~

~~Piotr~~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 22:57:25

Byłem na weselu w dolinie charlotty 17 kwietnia 2010. Oczywiście grał zespół Maxime. Muszę Wam powiedzieć że zabawa była świetna , muzyka w ich wykonaniu rewelacyjna - prowadzenie również. Możecie śmiało zamawiać ten zespół. Moim zdaniem to jeden z najlepszych zespołów dostępnych na naszym terenie. Pozdrawiam nowożeńców. rolleyes.gif

#45 ~pyśka~

~pyśka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 10:51:13

Byłem na weselu w dolinie charlotty 17 kwietnia 2010. Oczywiście grał zespół Maxime. Muszę Wam powiedzieć że zabawa była świetna , muzyka w ich wykonaniu rewelacyjna - prowadzenie również. Możecie śmiało zamawiać ten zespół. Moim zdaniem to jeden z najlepszych zespołów dostępnych na naszym terenie. Pozdrawiam nowożeńców. rolleyes.gif

Średnio. Za bardzo zmieniają oryginalną melodię i dodają niepotrzebne zupełnie ozdobniki. Co słychać na ich stronce - demo.

#46 ~krytyk amator~

~krytyk amator~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 11:23:35

Średnio. Za bardzo zmieniają oryginalną melodię i dodają niepotrzebne zupełnie ozdobniki. Co słychać na ich stronce - demo.

Ja tam nie słyszę żadnych ozdobników. Oprócz fajnych zdięć, to cała reszta - "KASZANKA"

#47 ~~fanka~~

~~fanka~~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 11:41:07

Szczerze mówiąc tak się zastanawiam czy powinniśmy osoby puszczające muzykę na weselu nazywać DJ.
Prawdziwy didżej oprócz puszczania musi posiadać odpowiedni sprzęt i wiele innych umiejętności
jak np. dopasowanie utworów do klimatu oraz tworzenie mixów na żywo podczas imprezy .
To dzisiaj jest podstawa. Nie będę się zagłębiał w dalsze szczegóły bo nie mam czasu na pisanie.
Po za tym trzeba mieć dobrej jakości nagrania, te które słyszałem u słupskich tak zw. dj to najczęściej ściągane z internetu o bardzo słabej jakości.Oczywiście niezbędny jest wodzirej, czyli razem dwie osoby, to już chyba lepiej na wesele zatrudnić doświadczoną kapele, która w przerwie też może coś puścić.

Myślę bardzo podobnie jak ty. Dodam jeszcze, że podstawą u prawdziwego DJ jest także inteligencja, wyczucie sali,kultura osobista a nasi "panowie" z tego wszystkiego mają tylko "ważne" miny , a w środku pustka.
Pozdrowienia dla zespołów muzycznych grających muzkę disco.
Fanka zespołów muzycznych.

#48 ~marza~

~marza~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 12:17:00

UWAGA MAM DO ODSTĄPIENIA TERMIN 07/08/2010 SALA - STOŁÓWKA NA PAPIE,
ORKIESTRA - P. KISTELA, KOŚCIÓŁ - LEŚNA. SPRZEDAM SUKNIE: SINCERITY
3159 (ŚLICZNA - KSIĘŻNICZKA) ROZM. 36-38. MARZENA TEL. 695529664, marzenakr@poczta.fm

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 21:55:08

polecam Rogalę i sebastiana ludwiczaka

A, ja nie polecam!

#50 ~gusia~

~gusia~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 10:39:25

Mam pytanie, czy znacie może zespół Antares, proszę o opinie

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 18:05:51

prosze o kontakt ze mna na maila kto był na weselu jak grał zespół maxime bardzo ważne, poniewaz ostatnio pojawiają sie gdzie niegdzie komunikaty ze nie wywiązuje się z umowy i jestem przerazona tymi informacjami bo mam z nimi podpisane umowe zaliczke wpłacone i booje si ze nie przyjada mój adres: hanka09876@wp.pl, będe bardzo wdzięczna

#52 ~kelnerka~

~kelnerka~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 00:48:43

obsługiwałam ostatnio wesele w rowach grał DJ Pii czy coś takiego ponoć ma ksywę "stachursky" w branży
jak ludzie weszli na parkiet o 18 to zeszli o 6 rano warty polecenia!

#53 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 13:50:43

obsługiwałam ostatnio wesele w rowach grał DJ Pii czy coś takiego ponoć ma ksywę "stachursky" w branży

A mozesz podać namiary na owego DJ?

#54 ~Jacek Przypadek~

~Jacek Przypadek~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 20:38:57

a ja myślę że całkiem ,,przypadkiem" pani kelnerka będzie miała namiary na owego DJ`a :P Naprawdę żenada z tymi reklamami.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 16:41:40

Jeśli to ten co ja byłem w Rowach to słabizna straszna pod każdym względem.
Rogala lepszy.

#56 ~~Piotrek~~

~~Piotrek~~
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 23:04:30

Jeśli to ten co ja byłem w Rowach to słabizna straszna pod każdym względem.
Rogala lepszy.

Kogo ty zachwalasz?
No chyba,że sam siebie reklamujesz. Byłem parę razy na imprezie z udziałem tego tzw. dj Rogalę i muszę powiedzieć, że był to zmarnowany czas i pieniądze [ moi przyjaciele z którymi chciałem się pobawić mają podobne zdanie ]
Jeżeli macie namiar na jakąś fajną dyskotekę w rejonie Słupska prowadzoną przez fachowego dj to bardzo proszę o namiary.

#57 ~~~xxx~~~

~~~xxx~~~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 13:00:04

Sweet Band z koszalina mialem ich we wrzesniu cala noc przetancziona i wszyscy zadowoleni

#58 ~kelnerka~

~kelnerka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 07:15:00

Nie rozumiem z czego sie nabija p. Jacek Przypadek, wydaję mi sie że logiczne jest to, jesli ktos dobrze gra i rozkreca publike warto wziasc od niego wizytówke i polecać znajomym czy tez innym osoba. Przeciez tak naprawde w gastronomii i branzy muzycznej nie ma lepszej reklamy jak " poczta pantoflowa". Dla zainteresowanych Dj PI= Paweł Matusiak 669-074-722 e-mail p.matusiak@vp.pl w koncu mamy wolnosc słowa:D

#59 ~chętny~

~chętny~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 17:34:14

Czy ktoś z reklamujących się tutaj ludzi ma wolny termin 14.08.2010 i jaka cena za wesele + poprawiny

#60 ~Zespół muzyczny~

~Zespół muzyczny~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 22:33:02

Witam!
Być może zwolni nam się termin 14 sierpień, ale jeszcze czekamy na wiadomość.
Proszę o podanie szczegółów [ miejscowość, godziny trwania wesela, wymagania dotyczące oprawy muzycznej oraz numer kontaktowy,poczta inter.]
Naszej reklamy nie ma na gp 24, ale jest możliwość posłuchania zespołu na żywo.
Cena bez kosztów dojazdu 2100 zł. - duet, 2700 zł- trio.
Pozdrawiamy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych