Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół weselny

180 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kometa~

~kometa~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 17:10:10

Amados graja muzyke dla kazdego,bawia sie mlodzi i ci wczesniej urodzeni.

#22 ~~nowyy~~

~~nowyy~~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 19:51:14

witam macie moze zdanie o weselach organizowanych pzez faceta z europa grill. wesela sa na ul poniatowskiego

#23 ~~myskaleszka~~

~~myskaleszka~~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 13:18:46

Potzrebuje jak najwięcej opinii o zespole Maxime z Ustki. czytałam gdzie nie gdzie na rewelacyjne opinie rzadnych negatywnych, az tu nagle dzisiaj przeczytałam ze mimo umowy nie przyjechali na wesele a przysłali jakiś beznadziejny zespół w zamian. Prosze pomóżcie mi i piszcie jeśli mieliście do czynienia z tym zespołem bo mam z nimi podpisane umowe na przyszły rok. czekam

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2009 - 09:49:12

Bardzo POLECAM!!!

http://agadarek.com/

#25 ~~Karola~~

~~Karola~~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2009 - 23:20:18

Polecam pana Zbyszka, zwłaszcza na imprezy dla ludzi +40 www.djzibi.republika.pl

#26 ~~lolek~~

~~lolek~~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 22:52:09

Luszie polecam z czystym sercem PANA STANISŁAWA GRUDZINSKEIGO mieszka koło Sławna 504634071-----potrfia rozbawic gosci,liczne konkursy i nie biora kasy za życzenia jak złynny zespół Maxime

#27 ~wema~

~wema~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2009 - 18:22:53

Słuchajce zespól muzyczny MAXIME to najgorsi oszusci jacy moga istniec na swiecie-------poprostu z dupach im sie poprzewarcało od nadmiaru klientow-----podpisuja z wami umowe a pozniej sie nie zjawiaja z niewiadomych przyczyn i daja wam w zamian zespoł niespodzianke-a co najlepsze pozniej ******** Sebciu sie wybiela i mowi ze on mowił ze ich nie bedzie-------a prawda taka ze oni w tym momencie graja w iinym miejscu-----ludzie nie polecam ich----------to juz nie tan sam zespól co kiedys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko co tu napisałeś to nieprawda . Ciekawe po co mieli by grać w innym miejscu skoro za każde wesele biorą jednakowe pieniądze...bez sensu. Po prostu zazdrościsz im renomy !!! pewnie nie chcieli u ciebie zagrać i chcesz się odegrać...

#28 ~owieczka~

~owieczka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2010 - 00:36:41

Witam
Bardzo polecam zespół Sammy Swoi grali u mojej siostry na weselu są naprawdę rewelacyjni zagrają wszystko jest wokalistka która ma bardzo ciekawy głos (nie piszczący) i mężczyzna o świetnym vocalu. Ogólnie zespół składa się z 5 osób wszyscy sympatycznie,nie piją. Bawiłam się jak nigdy przetańczyłam całą noc.

podaję kontakt 662199646
pozdrawiam

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2010 - 10:50:06

wiecie co zawsze jest tak ze komuś coś nie będzie pasowało . zawsze tak jest . bywam to wiem ale naprawdę super jest zespół pionier z Gumieńca
akurat mam ich nr dom
8580695
dzwońcie naprawdę super grają

#30 ~sid_vicius~

~sid_vicius~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2010 - 11:01:57

:lol: zamów se WILKI :P hehehhe

#31 ~save~

~save~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 22:48:14

czy moze ktos bawil sie na weselu gdzie gral baltic band??

#32 ~cassia~

~cassia~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 23:05:38

Polecam bardzo, słyszałam ich na festynach i weselach.
Neistety nie mają dla mnie juz terminu, bardzo nad tym ubolewam
i załamuję ręce...

#33 ~save~

~save~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 23:30:56

tak myslalam bede grac u moich znajomych w lipcu tak wiec pytam jak i inni pytaja kto bedzie gral mowa o gosci;-)mam nadzieje ze bedzie super bo najwazniejsza role gra orkiestra

#34 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 15:47:29

wg mnie zespol to strata kasy
lepiej wziac DJa albo konferansjera
Ludwiczak, Rogala, mieczeski itd... są sprawdzeni

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 17:52:54

www.djslupsk.pl polecam, wesele przy jego muzyce i sposobie prowadzenia 100% zadowolenia

#36 ~my~

~my~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 19:38:25

Grali na naszym weselu i możemy powiedzieć, że to profesjonaliści w każdym calu. Goście, tak jak my byli zachwyceni. Zdecydowanie polecamy!!!
Jeśli chodzi o Maxime, to niestety fakt, iż nie pojawiają się na weselu jest prawdą. Byliśmy na takim weselu u znajomych. Wysyłają inny zespół płacąc im oczywiście mniej, nie powiadamiając pary młodej.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 20:20:27

Maxime się nie pojawiają ? Volare cantare też podobno nie, a teraz to chyba jest euro band. Sami oszuści w tych wyjątkowych chwilach młodych ludzi. Trzeba sprawdzać, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać. Referencje prosić i skład zespołu zapisywać w umowach !!! Zapis w umowie zrobić o odszkodowaniu dla pary młodej, bo te skurczybyki piszą tylko o odszkodowaniu za zniszczenie sprzetu !!!!!!!!!!!!!!

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 22:56:42

polecam Rogalę i sebastiana ludwiczaka

#39 ~zuzanna~

~zuzanna~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 11:28:47

NIE POLECAM CI ZESPOŁU VOLARE SHOW GRALI U NAS NA WESELU I BYLY TO WEDŁUG NAS I NASZYCH GOŚCI STRACONE PIENIĄDZE.UMAWIALIŚMY SIĘ JAK MAJĄ POPROWADZIĆ WESELE JAKĄ MUZYKĘ PREFERUJEMY,SZEF ZESPOŁU ZAPEWNIAŁ NAS JESZCZE W PIĄTEK PRZED WESELEM,ŻE TAK WŁAŚNIE BĘDZIE A W RZECZEWISTOŚCI NIE ZASTOSOWAŁ SIE DO NASZYCH POLECEŃ.ZAPŁACILIŚMY 2500ZŁ I BYŁY TO STRACONE PIENIĄDZE.MUZYKA PO 24 BYŁA DENNA TO MAŁO POWIEDZIANE.ZACHWALAŁ NAS O SWOIM SPRZĘCIE A WSZYSTKIE PIOSENKI LECIAŁY Z PŁYTY JAK WIDZIAŁ ZBLIŻAJĄCĄ SIĘ KAMERĘ TO UDAWAŁ,ŻE GRA.

#40 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 12:15:05

UWAGA MAM DO ODSTĄPIENIA TERMIN 07/08/2010 SALA - STOŁÓWKA NA PAPIE,
ORKIESTRA - P. KISTELA, KOŚCIÓŁ - LEŚNA. SPRZEDAM SUKNIE: SINCERITY
3159 (ŚLICZNA - KSIĘŻNICZKA) ROZM. 36-38. MARZENA TEL. 695529664

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych