Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zespół muzyczny

muzyka zespół impreza wesele

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 17:58:40

Witam,

wszystkim mieszkańcom Ustki i okolic, którzy szukają zespołu muzycznego na wesele czy inną imprezę polecam zespół discoband.pl, warto odwiedzić ich stronę. Bawiłam się przy ich muzyce nie raz i zawsze było super!

#2 ~syn krawca~

~syn krawca~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 07:13:02

Witam,

wszystkim mieszkańcom Ustki i okolic, którzy szukają zespołu muzycznego na wesele czy inną imprezę polecam zespół discoband.pl, warto odwiedzić ich stronę. Bawiłam się przy ich muzyce nie raz i zawsze było super!

"Reklama dźwignią handlu"  -  ale co z tego jak... towar do d...y.

Fajne podkłady muzyczne ... z internetu za złotówkę? Za.....ście "grają"!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 09:21:04

Muzyka z gotowych podkładów bez dodatku gry na żywo - norma dla małych zespołów z nienajlepszymi instrumentalistami, źle ustawione wokale z dręczącymi ucho manierami (zwłaszcza żeński) brak rozwiniętego śpiewu na głosy, repertuar demo  dramat - wieś tańczy wieś się bawi. Dobre może dla kaszubów spod Lęborka.

#4 ~STEFAN~

~STEFAN~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 02:30:24

OJ wielkie bucony miastowe.NIE OBRAŻAJCIE KASZUBÓW.Najważniejsze jest prowadzenie imprezy.A JAK CHCECIE INSTRUMENTALISTOW TO DO FILHARMONI.

#5 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 11:55:34

Słaba reklama.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 13:06:16

OJ wielkie bucony miastowe.NIE OBRAŻAJCIE KASZUBÓW.Najważniejsze jest prowadzenie imprezy.A JAK CHCECIE INSTRUMENTALISTOW TO DO FILHARMONI.

Prowadzenie imprezy jest bardzo ważne. Ale po co udawać zespół muzyczny jak się nie za bardzo umie grać i śpiewać? Mając do wyboru muzykę puszczaną z dyskietek przez pseudo muzyka udającego, że gra + kiepski wokal, lepiej wybrać oryginalną profesjonalną muzykę z wokalami znanych artystów, puszczaną przez dobrego DJ-a plus dobrego wodzireja. Efekt jeśli chodzi o zabawę ten sam, tylko muzyka lepsza i w dodatku taniej. A co do gustu - jak ktoś lubi taką prostacką muzykę to jego sprawa, ale szczycić się z tego powodu nie ma czym.

#7 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 15:36:30

Prowadzenie imprezy jest bardzo ważne. Ale po co udawać zespół muzyczny jak się nie za bardzo umie grać i śpiewać? Mając do wyboru muzykę puszczaną z dyskietek przez pseudo muzyka udającego, że gra + kiepski wokal, lepiej wybrać oryginalną profesjonalną muzykę z wokalami znanych artystów, puszczaną przez dobrego DJ-a plus dobrego wodzireja. Efekt jeśli chodzi o zabawę ten sam, tylko muzyka lepsza i w dodatku taniej. A co do gustu - jak ktoś lubi taką prostacką muzykę to jego sprawa, ale szczycić się z tego powodu nie ma czym.

#8 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 15:57:23

Co,kto lubi jedni chcą dj,drudzy orkiestrę,a to co wybiera młodzi to ich wola.Jesli ktoś na siłę krytykuje innych to znaczy , że ma w tym interes,zeby zdyskredytować swoją konkurencję i zachwalać swoje usługi.
W tym przypadku Pan dj.
Na rynku jest miejsce dla jednych i drugich.Znam wiele orkiestr , które współpracują z dj.A ci co oczerniaja innych prędzej czy później źle na tym wychodzą.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2016 - 16:15:12

"Reklama dźwignią handlu"  -  ale co z tego jak... towar do d...y.

Fajne podkłady muzyczne ... z internetu za złotówkę? Za.....ście "grają"!

Kochani krytycy. Żyjcie i dajcie żyć.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:02:08

Co,kto lubi jedni chcą dj,drudzy orkiestrę,a to co wybiera młodzi to ich wola.Jesli ktoś na siłę krytykuje innych to znaczy , że ma w tym interes,zeby zdyskredytować swoją konkurencję i zachwalać swoje usługi.
W tym przypadku Pan dj.
Na rynku jest miejsce dla jednych i drugich.Znam wiele orkiestr , które współpracują z dj.A ci co oczerniaja innych prędzej czy później źle na tym wychodzą.

Nie jestem panem DJ-em i nie stanowię żadnej konkurencji. Jeśli zespół jest zespołem i rzeczywiście gra na żywo to rzeczywiście można się zastanawiać nad wyborem zespół czy DJ. Co kto lubi według własnego gustu. Ale jeśli tak jak tu mamy doczynienia z pseudo zespołem, który tylko udaje, że gra i tak samo jak DJ puszcza muzykę tylko gorszą, to już lepiej wziąć DJ-a. I tu i tu muzyka jest puszczana ale u DJ przynajmniej  muzyka jest oryginalna i tyle. Ja wolę zespoły, ale takie, które naprawdę grają a nie udają, że grają.

#11 ~Bronx~

~Bronx~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 18:35:31

Nie jestem panem DJ-em i nie stanowię żadnej konkurencji. Jeśli zespół jest zespołem i rzeczywiście gra na żywo to rzeczywiście można się zastanawiać nad wyborem zespół czy DJ. Co kto lubi według własnego gustu. Ale jeśli tak jak tu mamy doczynienia z pseudo zespołem, który tylko udaje, że gra i tak samo jak DJ puszcza muzykę tylko gorszą, to już lepiej wziąć DJ-a. I tu i tu muzyka jest puszczana ale u DJ przynajmniej  muzyka jest oryginalna i tyle. Ja wolę zespoły, ale takie, które naprawdę grają a nie udają, że grają.

Byłem na weselu granym przez ten zespół,był saksofon,gitara akustyczna i akordeon,grane na żywca,zespół podchodził do gości i zabawiał ich,bardzo dobre wokale zwłaszcza wokalista,utwory były spiewane na głosy,swietne prowadzenie imprezy.Nie wiem na jakiej podstawie tak pan krytykuje.

#12 ~Bronx~

~Bronx~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 18:37:07

Byłem na weselu granym przez ten zespół,był saksofon,gitara akustyczna i akordeon,grane na żywca,zespół podchodził do gości i zabawiał ich,bardzo dobre wokale zwłaszcza wokalista,utwory były spiewane na głosy,swietne prowadzenie imprezy.Nie wiem na jakiej podstawie tak pan krytykuje.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 21:31:15

Oceniam na podstawie zamieszczonych przez sam zespół nagrań demo. Okropnie tandetne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: muzyka, zespół, impreza, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych