Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jasne~

~Jasne~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 10:25:55

60 tys za naprawę sufitu w jednej sali? Jakaś kpina!!

#2 ~Głupota urzędników~

~Głupota urzędników~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 10:37:49

Przyjmując dzieci pod opiekę trzeba sprawdzić czy są bezpieczne, a pani wyjaśnia, że w drugiej sali sufit grozi zawaleniem??? Macie na świniomisie na murale,a brakuje Wam wyobraźni co by się stało gdyby sufit spadł malutkim dzieciom na główki??? Rodzice by rozerwali Was na strzępy!!!

#3 ~Urzędnicy do wymiany!~

~Urzędnicy do wymiany!~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 10:42:36

Bezmyślność urzędników nie zna granic! Przecież remonty zaczyna się od dachu!!! Pomalowali i ocieplili ściany, a zostawili przeciekający dach??? Przecież to ocieplenie też może odpascgdy pod styropian dostanie się woda i zamarznie zimą!

#4 ~Belo~

~Belo~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 10:49:56

60 tys za naprawę sufitu w jednej sali? Jakaś kpina!!

Przecież Biedroń ze swego nie płaci !!!! Czy tłumacząc jego językiem - ma to w doopie.

#5 ~Prokurator wyjaśni?~

~Prokurator wyjaśni?~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 10:54:02

Pani wiceprezydent w maju zapowiadała przygotowanie miejsc w przedszkolach i adaptowanie pomieszczeń, a zlecała malowanie murali zamiast zadbać o bezpieczeństwo malutkich dzieci. Żadne tłumaczenia nie pomogą, tu wystąpiło zagrożenie życia dzieci i potrzebna jest prokuratura by wyjaśnić ja doszło do zagrożenia życia i zdrowia dzieci w przedszkolu.

#6 ~magnolia~

~magnolia~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 11:13:04

Cos slabiutko wypada prognozowanie, jednym slowem bardzo slabe rozpoznanie spoleczne.Zza biurka tego nie widac.Prosi sie ankietowanie w przedszkolach na temat dalszej drogi maluchow, szkola, czy przedszkole?

#7 Anka43545

Anka43545

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 294 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 11:15:18

Zdjęcia z przedszkola : https://gimb.us/FoGo <-- Dramat :/  A gdyby tam ktoś był akurat ? :( 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 13:56:41

Nie wiedziałem, że takie drogie są usługi budowlane - AŻ!!! 60 tyś??? Moja firma może to zrobić za 30 tysięcy w trzy dni dwie sale Zapraszam. Skąd oni te ceny biorą????

#9 ~Zawyżone rachunki~

~Zawyżone rachunki~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 14:46:11

Nie wiedziałem, że takie drogie są usługi budowlane - AŻ!!! 60 tyś??? Moja firma może to zrobić za 30 tysięcy w trzy dni dwie sale Zapraszam. Skąd oni te ceny biorą????

Biorą bo mają znajomych w urzędzie miasta i działają jako ekipa usuwająca awarię, więc nie muszą brać udziału w przetargu. Swój swojemu pomoże i coś zyska.. może przy okazji wyremontują mieszkanie komuś z urzędu i "wpuszczą w koszta"? Przecież powszechnie stosuje się takie praktyki. Niedawno słyszałem taką rozmowę "wymień mi rury w łazience, a ja ci nagram robotę bo mam układy i znajomości w E..."

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 14:58:56

TO co budynek był nie ubezpieczony? Jakby był. to ubezpieczyciel zapłaciłby za remont w ramach polisy?

Może, by tak GP spytał się czy inne przedszkola, budynki miasto ubezpiecza? 

#11 ~Tynkarz~

~Tynkarz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 18:21:55

Hehe dobra cena. Z materiałem i rachunkiem za 20 tysięcy to zrobię. W dwa dni. Po dwóch tygodniach malowanie i gotowe.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 19:49:10

Przecież jak pisano wczesniej to tylko
cztery metry kw. tynku spadło z sufitu i co
cena położenia 1 metra kwadratowego tynku
na suficie kosztuje 15tys. złotych 4x15=60tys
Ale kilka tygodni wczesniej wykonywano tam
prace remontowe.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 19:49:35

Taki kawałek sufitu 60 tysięcy? Bez jaj. Grunt + zaprawa + gładź + farba, do tego siatka do szlifowania  góra kilkaset złotych, robocizna drugie tyle. Razem niech będzie nawet 2000zł, ale nie 60tyś.

#14 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 20:18:30

Kwota 60 tys to jest kwota za trzy sale i w koszt wchodzi obniżony sufit wymiana instalacji elektrycznej i malowanie ścian jestem matka przedszkolaka

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 20:21:42

Kwota 60 tys to jest kwota za trzy sale i w koszt wchodzi obniżony sufit wymiana instalacji elektrycznej i malowanie ścian jestem matka przedszkolaka

Skoro taki remont jest planowany to co tam robią dzieci ?

Kto dopuścił do eksploatacji ?

#16 ~Zmiana na stanowisku~

~Zmiana na stanowisku~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 20:53:16

Skoro taki remont jest planowany to co tam robią dzieci ?
Kto dopuścił do eksploatacji ?

Sprawdź w UM kto odpowiada za remonty i przebudowy szkół i przedszkoli, ten urzędnik już do wymiany na lepszy model.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 21:15:17

Nawet przy trzech salach, sufit podwieszany płyty termatex plus stelaż na 3 sale plus drobnica typu kołki, jakieś 10tys, przewody elektryczne na 3 sale góra 600zł, zaprawa, gips, gładź farba - razem nie więcej niż 4000zł razem wszystkie materiały max 15tyś złotych. Robocizna niech będzie nawet drugie tyle to razem zawyżając 30 tysięcy, A gdzie pozostałe 30 tyś? Kto na tym chce zrobić wałek finansowy?

#18 ~Prawidłowy odbiór remontu~

~Prawidłowy odbiór remontu~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 02:13:34

Nawet przy trzech salach, sufit podwieszany płyty termatex plus stelaż na 3 sale plus drobnica typu kołki, jakieś 10tys, przewody elektryczne na 3 sale góra 600zł, zaprawa, gips, gładź farba - razem nie więcej niż 4000zł razem wszystkie materiały max 15tyś złotych. Robocizna niech będzie nawet drugie tyle to razem zawyżając 30 tysięcy, A gdzie pozostałe 30 tyś? Kto na tym chce zrobić wałek finansowy?

Jest nadzieja,że w tej cenie zmieści się naprawa "nieszczelności przy kominie" i innych usterek dachu by nie było "powtórki z rozrywki" i kolejnego zarwania sufitu lub odpadnięcia ocieplenia.
Radzę też odbierającym obiekt po remoncie by sprawdzili dokładnie /najlepiej opukując młotkiem/ czy w innych miejscach tynk nie odstaje bo małe dzieci rzucają piłką i istnieje możliwość odpadnięcia tynku w innym miejscu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 05:46:15

Jest nadzieja,że w tej cenie zmieści się naprawa "nieszczelności przy kominie" i innych usterek dachu by nie było "powtórki z rozrywki" i kolejnego zarwania sufitu lub odpadnięcia ocieplenia.
Radzę też odbierającym obiekt po remoncie by sprawdzili dokładnie /najlepiej opukując młotkiem/ czy w innych miejscach tynk nie odstaje bo małe dzieci rzucają piłką i istnieje możliwość odpadnięcia tynku w innym miejscu.

Takie remonty robi się latem gdy przedszkole jest zamknięte.

Zakładam że dyrekcja przedszkola składała wnioski o remont od lat ale ktoś podjął decyzję aby remontu nie robić i eksploatować. (oszczędności)

Teraz nawet jak pieniądze się znajdą to przedszkole powinno być zamknięte na czas remontu.

Biedroń robiąc oszczędności nie liczy się z dziećmi bo on nie wie co to jest normalna zdrowa rodzina i że wszystko w koło kręci się wokół rodziny.

#20 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 06:00:58

....

Zdjęcia z przedszkola :<-- Dramat :/  A gdyby tam ktoś był akurat ? :(

zglosc do usuniecia - pokazuje sie komunikat iz wpis zostal zgloszony do moderacji.... i tak od lat  wniosek : GP24 czeka az cos zwali sie mu  na łeb

Tym bardziej iz Anka to uzytkownik zarejestrowany

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych