Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdrowie i Kultura

• Zamknięty Temat jest zamknięty
112 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 23:15:13

Rozmawiajcie sobie o czym chcecie :), nie przeszkadzam.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 23:22:14

No to i ja coś dodam na dobranoc :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 23:27:13

#44 ~mandi~

~mandi~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 23:32:04

Czy nie potraficie już uszanować nikogo ?

#45 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 23:39:34

Uszanujemy zawsze tych, którzy szanują siebie i innych <_<

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 23:47:03

Mandi, niedomówienia - to co nas dzieli. Nie potrafimy się porozumieć, nie potrafimy znaleźć wspólnego języka, a w ślad za tym nasze niektóre działania i słowa są źle interpretowane, bo to internet. Bo w tym całym rocznym chaosie na forum, pogubiliśmy się sami i nie potrafimy rozmawiać, bo każdy każdego podejrzewa o złe intencje. Ten, kto miał możliwość spotkać się z osobami z forum w realu, ten miał szczęście, ponieważ wiele spraw można wtedy sobie wyjaśnić.
Takie luźne wnioski mi się nasuwają. Zresztą, nie wiem po co i tak ktoś sobie pomyśli, że truje. Jak zawsze :).
Dobranoc.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 00:21:07

Tiaa i ten którego chcesz abysmy szanowali Mandi, dzisiaj na głownym forum wkleił pismo Esperanzy. Jaki ma to związek z Iwoną ? to zwyczajne zaszczuwanie człowieka. Zresztą na Ginę zawsze robił nagonkę, nawet jak jej nie było na forum ludzi napuszczał na nią.
Tak nie postępuje uczciwy i honorowy człowiek. To, co wygadaywał na Iwonę to już nie wspomnę, ale skopiowałam i te posty mam :unsure:

#48 ~rudolf~

~rudolf~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 00:22:30

fatalna pogoda, trzeba iść spać, może jutro będzie ladniej. buziaki dla wszystkich myszy.
dobranoc

#49 ~kot ;-)~

~kot ;-)~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 00:38:33

fatalna pogoda, trzeba iść spać, może jutro będzie ladniej. buziaki dla wszystkich myszy.
dobranoc

No Rudolf, Ty się nie podszywaj, nooo. Każdy KOT ma taka Mysz na jaką zasłużył :D Kot ;)

#50 ~nieskorumpowany~

~nieskorumpowany~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 00:41:13

Tiaa i ten którego chcesz abysmy szanowali Mandi, dzisiaj na głownym forum wkleił pismo Esperanzy. Jaki ma to związek z Iwoną ? to zwyczajne zaszczuwanie człowieka. Zresztą na Ginę zawsze robił nagonkę, nawet jak jej nie było na forum ludzi napuszczał na nią.
Tak nie postępuje uczciwy i honorowy człowiek. To, co wygadaywał na Iwonę to już nie wspomnę, ale skopiowałam i te posty mam :unsure:

A jak się okaże, że to jakaś mała grupa celowo na forum takie robiła zamieszanie i awantury pod różnymi pozorami, by sprawa zaginięcia Iwony wieczorek się nigdy nie wydała ???
Wygląda na to, że to pismo Esperanzy będzie przełomowym aktem w tej dziwnej sprawie :ph34r:

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 00:44:19

Espi ma rację!popieram

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 00:52:26

Fakt, bardzo ciężko było o dyskusję na forum. Muszę się wrócić na forum do paru miesięcy wstecz i coś sprawdzić. Mam pewien dzień w pamięci, dzień jak zły sen.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 01:09:20

Mandi, niedomówienia - to co nas dzieli. Nie potrafimy się porozumieć, nie potrafimy znaleźć wspólnego języka, a w ślad za tym nasze niektóre działania i słowa są źle interpretowane, bo to internet. Bo w tym całym rocznym chaosie na forum, pogubiliśmy się sami i nie potrafimy rozmawiać, bo każdy każdego podejrzewa o złe intencje. Ten, kto miał możliwość spotkać się z osobami z forum w realu, ten miał szczęście, ponieważ wiele spraw można wtedy sobie wyjaśnić.
Takie luźne wnioski mi się nasuwają. Zresztą, nie wiem po co i tak ktoś sobie pomyśli, że truje. Jak zawsze :).
Dobranoc.

I kto by pomyślał wtedy, że ponad rok przyjdzie nam czekać na rozwiązanie tego "tajemniczego" zaginięcia ???

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 01:19:34

Fakt, bardzo ciężko było o dyskusję na forum. Muszę się wrócić na forum do paru miesięcy wstecz i coś sprawdzić. Mam pewien dzień w pamięci, dzień jak zły sen.

Tak, to nie może przejść bez echa, na ocenie już też ktoś wkleił, to bardzo istotna kwestia w tej głośnej sprawie B)

Pismo, które zamierzam w poniedziałek przesłać do Mediów Regionalnych zamieszczam poniżej. Nigdy nie rzucam słów na wiatr. Pozdrawiam normalnych. Esperanza :)
ps. Jeśli ktoś się czuje urażony i obrażony przez Anabel vel Ginę vel Snail vel Abighail, zapraszam na PW.

esperanza ......., 18.08.2011 r

Media Regionalne Sp. z o.o.

ul. Prosta 51

00-838 Warszawa

Jestem jednym z użytkowników forum GP 24. Kilkakrotnie, wraz z innymi użytkownikami zwracaliśmy się do Państwa drogą mailową, między innymi poprzez słanie raportów do moderatorów i adminów portalu, z prośbą o zdyscyplinowanie, a w ostatnim czasie o usunięcie i nałożenie stałej blokady na IP uzytkownika o nicku Anabel, poprzednio Gina. Nasze wszystkie prośby i interwencje pozostają bez jakiegokolwiek echa. Moderatorzy zamykają kolejne wątki i pracowicie "czyszczą" wszelkie wulgaryzmy, które w/w na nich wypisuje. Od ponad ośmiu miesięcy notorycznie rozwala każdą dyskusję, atakuje, wyzywa i ubliża. Szybciutko kasuje później, bądź edytuje co wulgarniejsze wypowiedzi, a z siebie robi ofiarę.

Zwracam się do Was z prośbą o udostępnienie danych tego użytkownika lub wskazanie drogi na jakiej mogę je pozyskać, gdyż noszę się z zamiarem złożenia pozwu o wielokrotne zniesławienie i naruszenie moich, i nie tylko moich dóbr osobistych. Jestem dorosłym człowiekiem i nie pozwolę sobie, aby notorycznie mi ubliżano i wyzywano mnie.

Na Waszym forum niejednokrotnie dochodziło do personalnych ataków, z wymienieniem imion i nazwisk osób atakowanych. Posty uwłaczające godności innych ludzi wisiały nienaruszone przez wiele godzin, a niektóre zapewne dalej wiszą na zamkniętych wątkach.

Moderacja na forum nie reaguje w takim tempie i w taki sposób w jaki powinna. Użytkownicy, którzy notorycznie obrażają innych powinni mieć zakładane blokady na IP i to nie czasowe, ale stałe. Moderacja straszy regulaminem, zasadami przyjętymi jako zwyczajowe na forum gp 24 i nic kompletnie z tego nie wynika. Wielokrotnie zdarzały się ataki na komputery użytkowników, o których pisali na forum, i z tego co wiem zgłaszali do moderatorów. Przesyłanie wirusów, to już tutaj norma.

Moim zdaniem nie powinno dochodzić do takich sytuacji, że na forum sa równi i równiejsi. Jednym uchodzi wszystko, a są jeszcze tłumaczeni przez moderatorów i przedstawiani jako ofiary, a inni za zwyczajną "pyskówkę" dostają "bana".

Jako włodarze tego forum powinniście zadbać o kulturę wypowiedzi jego użytkowników, a przede wszystkim starać się wykluczyć wieczne ataki personalne i zbiorowe nagonki na poszczególne osoby.

Z pozdrowieniami esperanza

Popierajmy to co mądre i zdrowe!!!

#55 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 01:23:24

Jak zaprosimy Jumanka to tego wątku nam dopilnuje i go nie zamkną. Pokaż się Dzumanku.Nie skrywaj się pod innym nickiem :P

I co się tak go boicie, zwalczacie wszelkimi możliwymi sposobami, a może dzięki jego tu aktywności kolejna głośna sprawa w kraju zostanie wyjaśniona ?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 01:40:52

Czasem się dziwie ludziom gdzie mają oczy i dlaczego pozwalają sobie na taką manipulację. Przecież od dawno widać, że bawi się nami, podpuszcza ludzi na siebie nawzajem. Kazik reagował a potem się dowiedział co i jak. Moze dobre to było ale się nie sprawdziło. Moze ja już dojrzałam aby stąd odejśc na dobre.Przestaje mnie bawić to wszystko i nie cierpię jak ktoś próbuje mną manipulować.Widzę to wszystko jak na dłoni.

I co kilka dni do finału nie wytrzymasz poczekać ?

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 06:54:07

zdrowie i kultura
moze porozmawiamy o seksie? tak ładnie i miło sie nam pisało rano :rolleyes:

kto z Was próbował cyberseksu? :rolleyes:

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 08:23:41

kto z Was próbował cyberseksu? :rolleyes: