Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdrowie i Kultura

• Zamknięty Temat jest zamknięty
112 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:31:25

To jakiś chory człowiek ten troll :(

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:32:12

To jakiś chory człowiek ten troll :(

nie reagujmy na niego to mu się znudzi :rolleyes:

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:33:51

A mnie się już nic nie chce. Czytać, pisać i dialogować. Lepiej dobry film obejrzeć czy muzyki posłuchać. Naszło mnie zmęczenie i zniechęcenie.
Skakać z wątku na wątek, bez sensu i nadziei.
Trwajcie i piszcie, może macie tyle siły. Mogę podczytywać i wnioski wyciągać. Miłego :)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:35:54

Nie , jemu się nie znudzi. Wiecie co zaraz zrobi ? zaraportuje ten temat do moda.Zawsze to robil zresztą z kazdym naszym wątkiem, prawda kochanie ?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:38:39

Witamy Ginę i Aurę :D

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:38:42

Wiecie już kto jest trollem ? Ja tez nie mam ochoty już .Dobranoc

#27 ~nieskorumpowany~

~nieskorumpowany~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:51:10

Tutaj się z Tobą zgadzam i domyslam się kto brał w tym udział :D

tak, ci co jak najdalej ludzi o tematu Iwony wyciągają, a oni jak muchy lecą ślepo, chyba wiadomo komu na niewyciszeniu zależy ?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:53:19

Wiecie już kto jest trollem ? Ja tez nie mam ochoty już .Dobranoc

kto?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:57:34

tak, ci co jak najdalej ludzi o tematu Iwony wyciągają, a oni jak muchy lecą ślepo, chyba wiadomo komu na niewyciszeniu zależy ?

oj Juma, Juma. manipulujesz umysłami ludzi, szkolę przeszedłeś dobrą. W kazdym widzisz przestępcę i węszysz spisek. Ze też ludzie nie zauwazają tego co robisz . :(

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:59:47

oj Juma, Juma. manipulujesz umysłami ludzi, szkolę przeszedłeś dobrą. W kazdym widzisz przestępcę i węszysz spisek. Ze też ludzie nie zauwazają tego co robisz . :(

Też mi Służbą Bezpieczeństwa zalatuje

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:14:57

Czasem się dziwie ludziom gdzie mają oczy i dlaczego pozwalają sobie na taką manipulację. Przecież od dawno widać, że bawi się nami, podpuszcza ludzi na siebie nawzajem. Kazik reagował a potem się dowiedział co i jak. Moze dobre to było ale się nie sprawdziło. Moze ja już dojrzałam aby stąd odejśc na dobre.Przestaje mnie bawić to wszystko i nie cierpię jak ktoś próbuje mną manipulować.Widzę to wszystko jak na dłoni.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:18:12

Czasem się dziwie ludziom gdzie mają oczy i dlaczego pozwalają sobie na taką manipulację. Przecież od dawno widać, że bawi się nami, podpuszcza ludzi na siebie nawzajem. Kazik reagował a potem się dowiedział co i jak. Moze dobre to było ale się nie sprawdziło. Moze ja już dojrzałam aby stąd odejśc na dobre.Przestaje mnie bawić to wszystko i nie cierpię jak ktoś próbuje mną manipulować.Widzę to wszystko jak na dłoni.

Pogonić dziada raz na zawsze!!!!!! :angry:

#33 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:21:19

Pogonić dziada raz na zawsze!!!!!! :angry:

Nie, tego się niestety nie da. Nie zauwazyłaa/eś ? Wizaz nie był w to utopiony więc tam został zablokowany.Tutaj ma swoją rolę do odegrania , więc ją gra :(

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:25:52

Nie chcę nikogo bronic ani oskarżac, ale zadymę robi zawsze On. Ludzie się na to łapią. Podpuszcza jako gość i jak atmosfera jest gorąca to się loguje i pokazuje " widzicie jaka/jaki to człowiek " . Ludzie dają się podejśc niestety jak małe dzieci :(

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:29:24

Dla mnie pytanie zasadnicze - po co to robi, w jakim celu, co chce w ten sposób osiągnąć?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:32:01

Dla mnie pytanie zasadnicze - po co to robi, w jakim celu, co chce w ten sposób osiągnąć?

Ja się mogę tylko domyślać. ale tego nie napiszę na forum, sorry ;)

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:35:41

No to moje wypociny poszły już dalej widzę :( Dobranoc :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:37:14

Ja się mogę tylko domyślać. ale tego nie napiszę na forum, sorry ;)

No więc właśnie i tak to wszystko wygląda. Czegoś się domyślamy, coś wiemy, a po takich zawirowaniach, jakie przeszedł prawie każdy człowiek z forum, mocno zaangażowany w sprawę Iwony, niczego nie jesteśmy w stanie napisać jawnie.
Dlatego też większość z nas milczy, bo i co mamy napisać? Prawdę? Śmiechu warte.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:56:00

Wkleję tu coś dla duszy, bo taki bardzo smutny ten wątek. Pożegnam się również na dobranoc. Mówią, że z forum żegnamy się i wracamy, lecz jak mamy zapomnieć i definitywnie odejść. Rok przeszło czekamy na jakiekolwiek wieści o Iwonie, nie da się zapomnieć, ot tak - po prostu i odejść w siną dal.
Odchodzimy, odpoczniemy i wracamy. To takie normalne :)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 23:11:09

zdrowie i kultura
moze porozmawiamy o seksie? tak ładnie i miło sie nam pisało rano :rolleyes:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych