Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZDROWIE czyli siłownia, fitness, dieta

fitness

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#461 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 08:32:33

A bo wiesz, taki miałam dziś fajny dzień :D życzyłabym sobie więcej takich dni, więcej i częściej ;)

Niech te fajne dni zdarzają Ci się .....codziennie :) ,to takie moje życzenie,które ma się spełnić i już :mellow:

Jutro musimy utopić Marzannę [płci męskiej] a życzenia  się spełnią. Salcik ma plana :D

No właśnie,widzę,że paczka sama się zbiera,topimy winnego? Szczodry ten nasz Żal,bo sam się upomnial o kąpiel :D

#462 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 11:48:25

Niech te fajne dni zdarzają Ci się .....codziennie :) ,to takie moje życzenie,które ma się spełnić i już :mellow:

Salti ...dziękuję jak nie wiem co :) I Tobie życzę takich samych dni, pełnych uśmiechu, radości i spotykania na Twojej drodze samych życzliwych ludków :)

#463 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 12:24:38

Wyjde z szafy dopiero jutro. Mam zapas kanapek, cole zero oraz sony psp dla zabicia czasu. Do widzenia.

#464 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 13:00:38

Salti ...dziękuję jak nie wiem co :) I Tobie życzę takich samych dni, pełnych uśmiechu, radości i spotykania na Twojej drodze samych życzliwych ludków :)

Zakładko,nie mam innych ludków w swoim otoczeniu tylko przyjaznych :) ale za życzenia jasna rzecz kapelinek z główki :)

Wyjde z szafy dopiero jutro. Mam zapas kanapek, cole zero oraz sony psp dla zabicia czasu. Do widzenia.

Nie ominie Ciebie kąpiel,żadna szafa Ci nie pomoże. Masz pecha,bo zaglądam osobiście do każdej szafy :P i wyciągam z niej każdego mola :D Grupka cichutko działa :P  i wezmie pod uwagę Twoją podpowiedz ;)

#465 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 18:02:20

Ciekawe co Andii napisał ciekawego, że potem wyedytował :P niecenzuralne było? :o  hahaha :D

Nie sądzę, Andii takch słów nieużywa.

Andii, przyznaj się bez bicia, co napisałeś tammmmmm :D

nic takiego, po prostu wpis do którego się odnosiłem wyparował (i dobrze), więc swój też "wyzerowałem".

i tylko tyle :)

#466 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 23:17:44

Konczy się marzec a wraz z nim pierwsza powazna impreza kulturystyczno-fitnessowa. 22 odbyly się Debiuty, zawody przeznaczone dla osob chcących zaprezentowac się szerokiej publicznosci. Sledze tą impreze od kilku lat i zauwazylem ze ranga jej rosnie z roku na rok. W sumie nie jest to dziwne, zwyciezcom otwierają się drzwi do kariery, droga do powaznych imprez. Taki zaszczyt wymusza wysoki poziom ktory kazdego roku rosnie. Dzisiaj juz bardzo trudno rozróznic amatora od pro (no moze troche przesadzam :) ) ale fakt jest taki ze wygrana na Debiutach niesie ze sobą duzy prestiz. Wspomniec mozna tutaj pana Karmowskiego sprzed kilku lat, czesto Debiutanci wygrywali pozniej Puchar Polski i pokazywali się na miedzynarodowych scenach. A jak to wyglądało w tym roku ?

Nie będe sie rozpisywal, napomne jedynie o tych kategoriach wagowych ktore ja sledzilem i ktore dla mnie byly najciekawsze a więc Kulturystyka mężczyzn do 90kg. oraz 90+ i Fitness sylwetka kobiet. Oczywiscie Bikini fitness, z racji wdzieku jest bardzo mile dla oka ale panie z tej kategorii wyglądają jak... polowa kobiet w tym kraju a ja patrzę pod kątem cięzkiej pracy wiec zdecydowanie, technicznie wole ocenic wlasnie Fitness sylwetkowy u pań. Coz moge o nich powiedziec ? Jak wspomnialem poziom rosnie i juz teraz wygląda to mega dobrze, wręcz profesjonalnie. Zadziwiające, szczegolnie ze to Debiuty, jak mozna doprowadzic ciało do takich rezultatow. Widac to bardzo dobrze na przykladzie pań gdzie reprezentantki spokojnie schodzą do 10% tkanki tłuszczowej i nizej co dla kobiet jest bardzo trudne. W kategorii mężczyzn ktore mnie interesowaly wygrał bezdyskusyjnie Krzysztof Piekarz. Widzialem jego przygotowania sprzed wielu mięsięcy i juz wtedy bylo wiadomo ze nia ma sobie rownych. Dla chcących nacieszyc oko Debiutantem roku w kat. powyzej 90kg, prosze bardzo:

i60.tinypic.com/2e4iud4.jpg

i61.tinypic.com/mcelqb.jpg

i58.tinypic.com/1zqujax.jpg

oraz film z układu dowolnego:

youtube.com/watch?v=q9Z2RJnCBig

Na prawde, zasluzone zwycięstwo, pełne, zbite mięsnie a co najwazniejsze świetne proporcje ciała. Wiele osob podkresla ze genetycznie podobny jest do samego Arnolda, wąski pas i szeroka klatka. Zaimponowal no ale ... czego mozna się spodziewac po Trenerze Personalnym ? :) Tak jak wspomnialem, Debiuty to dzis jedynie nazwa a startują w nim osoby które przygode ze sportem sylwetkowym zaczely bardzo, bardzo dawno temu.

Ponizej cos z rownie ciekawych kategorii, Bikini Fitness:

i61.tinypic.com/2yl8ac7.jpg

Oraz Fitness Sylwetka, zdjęcie szczegolnie dedykuje Tytusowi za jego słynne "nie wyobrazam sobie kobiet dzwigających płyty" :D

i62.tinypic.com/6thj41.jpg

Jak oceniam tegoroczne Debiuty ? Niezwykle udana, z wysokim poziomem. Ocxzywiscie nie ustrzegli się bledow, hala jak na tej wielkosci Impreze byla zbyt mała, przypomne ze startowalo okolo 250 zawodnikow i zawodniczek. Slabe zaplecze ale i tak wyszlo dobrze. Wygranymi zostali WSZYSCY, a dlaczego ? Poniewaz aby w koncu marca dysponowac takim cialem trzeba wiele poswiecic. Oznacza to ni mniej ni wiecej ze Swieta BN byly bardzo skromnie zastawione, styczen i luty to istna katorga na silowni a marzec to odliczanie godzin i niesamowity stres i nieprzespane noce. Czy warto ? Oczywiscie ze tak bo nawet jesli nie wygrasz to bedziesz dumny z siebie, przetestujesz swoje mozliwosci no i forma zostanie na lato a wówczas plaza Twoja ! Pozdrawiam :)

Użytkownik żal.pl edytował ten post 27 marzec 2014 - 23:22:54

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fitness

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych