Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

zdrowa dieta

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 fill

fill

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 08 maj 2015 - 12:43:43

nie mam pojęcia ilu różnych diet już próbowałem, a nadal moja waga jest zdecydowanie zbyt duża w stosunku do wzrostu

może ktoś jest w stanie mi pomóc? podzielić się jakimiś własnymi sprawdzonymi pomysłami?

Użytkownik fill edytował ten post 08 maj 2015 - 12:44:31

#2 ~Vitalidade~

~Vitalidade~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 13:43:35

nie mam pojęcia ilu różnych diet już próbowałem, a nadal moja waga jest zdecydowanie zbyt duża w stosunku do wzrostu

może ktoś jest w stanie mi pomóc? podzielić się jakimiś własnymi sprawdzonymi pomysłami?

Witaj jestem dietetyczka i pracuje na terenie Niemiec z popularnym dr.Pape dziwie sie ze jego dieta jest tak bardzo malo popularna w Polsce.Sama odchudzam setki osob i nie mialam jeszcze zadnej osoby ktora nie pozbyla sie wagi,Oczywiscie chetnie ci pomoge,Dieta jest latwa i nie jest w zasadzie dieta tylko mala zmiana w odzywianiu.

#3 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 13:29:46

A może należy uzupełnić dietę o coś jeszcze? Np. preparat na bazie naturalnych składników, Colon Pack, pomaga skutecznie oczyścić jelita. 

#4 ewa.miszczok

ewa.miszczok

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2015 - 14:45:39

Moja dieta to dieta oparta na braku PSZENICY, od kiedy nie jem tego zboża to nie mam problemów żołądkowych i nie mam bólu głowy. Polecam artykuł: kuchnia bez pszenicy

#5 Madzialenka

Madzialenka

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 15 październik 2015 - 22:28:08

idz do dietetyka 

#6 shopek

shopek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 październik 2015 - 17:31:38

Fill polecam Tobie dietę Gersona albo Ewy Dąbrowskiej, które opierają się na piciu wyciskanych i zdrowych soków. Kup sobie pożądną wyciskarkę do soków (np. Kuvingsa http://cookandlove.p...i-do-sokow.html ) i pij każdego dnia witaminową bombę, którą na pewno się nasycisz. Życzę sukcesów w diecie! :)

Użytkownik shopek edytował ten post 16 październik 2015 - 17:32:14

#7 Zdrapaka

Zdrapaka

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 15 luty 2016 - 10:43:56

Polecam bloga Anny Lewandowskiej, tam jest wiele ciekawych materiałów.

#8 karola667

karola667

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 19 maj 2016 - 10:55:36

Szczerze mowiac to nie tylko kwestia diety, ale czesto raczej samych genow. Moja znajoma praktycznie nic ciezkiego nie je, jest na roznych dietach, uprawia sport, a jest za przeproszeniem coraz wieksza. Ja np. moge jesc i jesc i nie nabieram kompletnie na wadze. Mozna sobie radzic rozne rzeczy, cwiczyc z lewandowska, ale niewiele to da. Nie wiem czy jest na to zloty srodek ;)

Użytkownik karola667 edytował ten post 19 maj 2016 - 10:55:55

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 09:40:09

Każda dieta powinna przebiegać pod okiem dietetyka. Nie inaczej. Dietetyk po to jest aby po przeanalizowaniu badań krwi, pomiarze ciśnienia i obecnej wagi pacjenta ustawić odpowiednią dla niego dietę. Nigdy nie odchudzajcie się "na własną rękę" bo odbije się to na waszym zdrowiu. Organizm nie jest głupi "nie odda" wam nic za darmo.

#10 kacpi123

kacpi123

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 18:54:05

Także uważam, że rady trzeba szukać u dietetyków a nie na forum. każdy jest inny, ma różne potrzeby i predyspozycje do chudnięcia. Dietę należy więc ustalić adekwatnie do parametrów w ciele, dlatego też ustala się ją indywidualnie. Nie ma jednej sprawdzonej dla wszystkich :)

#11 agaziela

agaziela

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:38:44

koniecznie idź do specjalisty, im szybciej pozbędziesz się problemu tym lepiej

#12 ~serra~

~serra~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 08:20:24

najgorzej że tendencja do bycia otyłym często jest dziedziczna i genetyczna! Ja tak mam, nie wiem co bym nie robiła, waga wraca, każda dieta kończy się efektem jojo. Teraz trafiłam na dietetyczkę, która nie dała mi diety jako takiej, tylko zmienia mi nawyki żywieniowe, przy redukcji biorę też suplementacje, w moim wypadku uznała że najlepsza będzie ziołowa, therm line hydrofast bo usuwa także nadmiar wody w organizmie, bardzo jej ufam, wspiera mnie. Idz do dietetyczki. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2016 - 18:02:06

Chlorella łagodzi stany zapalne, obniża podwyższone ciśnienie krwi, oczyszcza organizm z toksyn, działa antyoksydacyjnie.

#14 Madlennn

Madlennn

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 11:27:41

Największą wiedzę w tym temacie zdecydowanie będzie miał dietetyk, który po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu będzie mógł dobrać dietę i pomóc w uregulowaniu wagi :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych