Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdrowa alternatywa dla chorej Ustki.

Wybory inicjatywa mieszkańcy.

146 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 22:32:07

Też nie STOCHNIAŁKA i spółki.Jak pisałem będzie akceptowany przez wszystkie środowiska.Twoje z pewnością też.

#22 ~wacław~

~wacław~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 23:17:25

i sie zaczyna.... wchodzenie, lizanie bez wazeliny.
Czas ucieka, a do wyborów tylko 2 lata.
Ale liż dalej

#23 ~miejski obserwator~

~miejski obserwator~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 06:43:40

Okazja ludziska, ktoś tu rozdaje stanowiska.

I Ty możesz zostać indianinem.

#24 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 08:27:54

Co synka na burmistrza chcesz wynieść?

Tak jasne więcej Wójcików w ratuszu, na pewno na dobre nam to wyjdzie :lol: :lol: , już młodzi, zdolni wykazali byle tylko się do koryta dopchać nic nie robiąc. Nycz, Wójcik chyba już wystarczy tych nieszczęść dla tego miasta, ale widzę ty Ustki i Ustczan nienawidzisz bo chcesz więcej takich nierobów tutaj, będziemy mieli jak w przysłowiu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :lol: z tym, że burmistrzem będzie ktoś spowinowacony z Lewatywą i teraz zamiast wylewać wiadro pomyji na ratusz, będzie co chwilę chwalenie młodych nie robów.

Sam mam 24 lata i dałem się nabrać na te bajki Wójcika i spółki i powiem wprost więcej na nikogo młodego nie zagłosuje, będę głosował na ludzi po 40.

Tak prawda.Po czterdziestce.

#25 ~***~

~***~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 10:49:44

" Lewatywa – przez lata uważana w Polsce za dziwactwo. Dziś wraca do łask. To po części wpływ Zachodu ... Do częstego stosowania przyznaje się wiele gwiazd ... Jeszcze niedawno było inaczej. O lewatywie praktycznie się nie mówiło, a jak już to wyłącznie źle. W najlepszym przypadku traktowano je jako dziwactwo... Moda na lewatywę rośnie na fali wzrostu popularności zainteresowań sprawami różnego rodzaju oczyszczania organizmu, detoksu...W takich sytuacjach pomocna okazuje się lewatywa. Fachowcy polecają jej stosowanie także wtedy, gdy żyjemy w stresie, mamy dokuczliwe zaparcia, jesteśmy zmęczeni bez powodu. ...." *

CENNA INICJATYWA !!! Działanie wydaje się celowe i skuteczne. Tylko ... dlaczego zaczynacie od d....y strony ? Ja dla poprawoienia sobie samopoczucia wkładam dwa palce.. ale z drugiej strony. Obserwując otaczającą nas rzeczywistość robię to ostatnio dosyć często.

* cytaty z internetu

#26 ~mona~

~mona~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 11:54:37

Zaproszenie na spotkanie związane ze zmianą organizacji ruchu na ul. Marynarki Polskiej
Zapraszamy mieszkańców Ustki na spotkanie związane ze zmianą organizacji ruchu na ulicy Marynarki Polskiej. Spotkanie odbędzie się w dniu 19 lutego 2013r. o godzinie 17.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Ustka przy ulicy Wyszyńskiego 3.
Zmiana obejmowałaby ulicę Marynarki Polskiej od skrzyżowania z ul. Czerwonych Kosynierów do Parku Jana Pawła II – kierunek ruchu do morza (na projekcie oznaczona kolorem niebieskim).
Druga wersja: zmiana od skrzyżowania z ulicą Czerwonych Kosynierów do ulicy Zaruskiego, Beniowskiego, itd. (na projekcie oznaczona kolorem niebieskim i zielonym.)

W załączeniu projekt zmian organizacji ruchu.

MAMY OKAZJE SIE WYPOWIEDZIEC: godz 17.00!

Moja propozycje jest taka:
1. Zamknąć w sezonie ruch na Marynarki Polskiej, zezwolić restauratorom na ogródki gastronomiczne
2. W całej " starej "Ustce wprowadzić strefę skrzyżowań równoległych oznaczoną odpowiednim znakiem ( na początku strefy) , wszelkie znaki "ustąp", "droga z pierwszeństwem" itp ZLIKWIDOWAĆ . Zaoszczędzimy w ten sposób na konserwacji i utrzymywaniu tych znaków.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 13:33:01

Po co likwidowac znaki? Ktoś bierze niezłą kasę za niby utrzymanie znaków. To jest chore,że tyle to kosztuje. Moze jakiś znakomy K. zajmuje się znakami/

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 14:22:48

Ja dla poprawoienia sobie samopoczucia wkładam dwa palce.. ale z drugiej strony.

To musi być okrutne patrząc codziennie w lustro i uświadamiając sobie, że nic innego ci nie pozostało :lol:.

#29 ~***~

~***~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 17:43:45

To musi być okrutne patrząc codziennie w lustro i uświadamiając sobie, że nic innego ci nie pozostało :lol:.

Jest. Ale taki "kapral" to jedyny sposób reakcji na poczynania naszego pułkownika..

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 19:51:50

Jest. Ale taki "kapral" to jedyny sposób reakcji na poczynania naszego pułkownika..

Psychoza maniakalno - depresyjna?. Jestem psychologiem, pracuję w zawodzie i czasami lubię się pośmiać z ludzi na forum leczących swoje kompleksy. Jako praktykujący specjalista mogę ci powiedzieć, że takie dolegliwości współczesna medycyna potrafii już leczyć, trzeba tylko przed samym sobą przyznać się, że ma się problem i pójść do specjalisty. Połowę wątków tutaj piszę osoba podpisująca się jak LEWATYWA, tylko że raz piszę jako gosc raz jak ~***` raz jako LEWATYWA, ale wszędzie ten sam bełkot i widzenie trepów wszędzie naokoło.

#31 ~Wańka~

~Wańka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:12:13

Psycholog w zawodzie ,który w wolnym czasie śmieje się z chorych na psychozę forumowiczów i reklamuje zarazem poniekąd swój gabinet.
Ciekawe . Musi wojskowy albo policyjny tzw."lekarz-specjalista" . :D

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:17:34

Jestem cywilem zapewniam cię, że w wojsku nigdy nie byłem, posiadam kategorię D ze względu na słaby wzrok. Jak ci już pisałem tego typu zaburzenia da się leczyć, powinnaś zgłosić się do specjalisty.

Bo widzenie trepów wszędzie na około w każdym to poważne zaburzenia na tle neurotycznym, jak już pisałem współczesna medycyna potrafi to leczyć im dłużej będziesz się opierać tym dłużej będzie trwało leczenie i coraz poważniejsze będą skutki choroby. Na starość to będziesz w każdym księdzu widzieć trepa, na pocztę nie pójdziesz bo tam pracują same trepy, z sąsiadką nie pogadasz bo to tez trep... twoje zaburzenia są bardzo poważne.

#33 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:30:18

Lewatywa, ja wiem, że gwoździki z PO wydymały cię w ostatnich wyborach i szukasz biedaku swojego miejsca w mieście, ale przetrzyj oczy. W mieście wojskowych, rencistów, emerytów i ludzi powiązanych z miastem pułkownik Olech wraz ze swoją armią jest niezagrożony. Nie ma kandydata, który móglby mu realnie zagrozić i Jan o tym wie.

Psychoza maniakalno - depresyjna?. Jestem psychologiem, pracuję w zawodzie i czasami lubię się pośmiać z ludzi na forum leczących swoje kompleksy. Jako praktykujący specjalista mogę ci powiedzieć, że takie dolegliwości współczesna medycyna potrafii już leczyć, trzeba tylko przed samym sobą przyznać się, że ma się problem i pójść do specjalisty. Połowę wątków tutaj piszę osoba podpisująca się jak LEWATYWA, tylko że raz piszę jako gosc raz jak ~***` raz jako LEWATYWA, ale wszędzie ten sam bełkot i widzenie trepów wszędzie naokoło.

Przepraszam to nie trepy .To armia OLECHA.

#34 ~Wańka~

~Wańka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:31:17

Psycholog czyli lekarz nie śmieje się z chorych.Co to za lekarz.?Kpina chyba.

Ja diagnozuję taką psychozę u ciebie pnieważ sugerujesz że jestem kobietą i widzę wszędzie trepów.

Trepów nie lubię natomiast jak większość społeczeństwa i we władzach jest jakaś nadprezencja tych osobników.Do tego nie nadają się absolutnie do zadań menadżerskich.Jest to efekt chorego prawa emerytalnego dla mundurowch.Ludzie poprostu nie chcą na nich już dłużej płacić.Do tego podwyższono dla wszystkich zwykłych obywateli wiek emerytalny do 67 lat.

Trochę zrozumienia ze strony "psychologa".

#35 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:33:09

Co to jest lewatywa? Jest to najdoskonalszy wynalazek w historii ludzkości!

#36 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:43:34

Psycholog czyli lekarz nie śmieje się z chorych.Co to za lekarz.?Kpina chyba.

Ja diagnozuję taką psychozę u ciebie pnieważ sugerujesz że jestem kobietą i widzę wszędzie trepów.

Trepów nie lubię natomiast jak większość społeczeństwa i we władzach jest jakaś nadprezencja tych osobników.Do tego nie nadają się absolutnie do zadań menadżerskich.Jest to efekt chorego prawa emerytalnego dla mundurowch.Ludzie poprostu nie chcą na nich już dłużej płacić.Do tego podwyższono dla wszystkich zwykłych obywateli wiek emerytalny do 67 lat.

Trochę zrozumienia ze strony "psychologa".

Śmieją się lekarze ze swoich pacjentów,ale tylko w wojsku i więzieniu.

#37 ~Wańka~

~Wańka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:52:31

Śmieją się lekarze ze swoich pacjentów,ale tylko w wojsku i więzieniu.

Dlatego sugerowałem że chyba wojskowy lub policyjny czyli niepoważny.Jak większość pojęć zawierających przymiotnik wojskowy.
Wojskowy znaczy lipny, pic lub niepoważny lub cienki jak barszcz.Ogólnie pejoratywny.

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 20:59:43

Psycholog nie jest lekarzem!!!!. Nie studiowałem na Akademii medycznej, tylko na Uniwersytecie. Psycholog to specjalista, a nie lekarz medycyny, wbijcie to sobie na zawsze do tych pustych łbów!!!.

Tak samo jak lekarz medycyny nie jest "doktorem", doktor to tytuł naukowy, który otrzymuje się po ukończeniu studiów doktoranckich.

#39 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 21:03:09

Psycholog nie jest lekarzem!!!!. Nie studiowałem na Akademii medycznej, tylko na Uniwersytecie. Psycholog to specjalista, a nie lekarz medycyny, wbijcie to sobie na zawsze do tych pustych łbów!!!.

Tak samo jak lekarz medycyny nie jest "doktorem", doktor to tytuł naukowy, który otrzymuje się po ukończeniu studiów doktoranckich.

Co ty opowiadasz.Lekarz specjalista i to nie byle jaki.

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 21:05:35

Mylisz psychologa z psychiatrą... szkoda słów na wasz pustostan umysłowy. Ja nawet nie mam prawa do wydawania recept :D .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory, inicjatywa, mieszkańcy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych