Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdrowa alternatywa dla chorej Ustki.

Wybory inicjatywa mieszkańcy.

146 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 08:25:59

Wobec nieustannie pogrążającej się i żle zarządzanej Ustki ,zawiązała się grupa Ludzi Dobrej Woli ,dla której nie jest obojętny nasz los.Nadrzędnym celem tejże grupy jest wystartowanie w następnych wyborach zarówno w walce o fotel Burmistrza a także jak największą liczbę radnych.Dla wszystkich uczciwych,mających realną wizję, chcących z oddaniem i wiarą uczestniczyc w pracach na rzecz Ustki drzwi są otwarte.
Jak na razie jest za wcześnie na szczegóły,ponieważ jesteśmy na początku drogi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 08:47:29

Wobec nieustannie pogrążającej się i żle zarządzanej Ustki ,zawiązała się grupa Ludzi Dobrej Woli ,dla której nie jest obojętny nasz los.Nadrzędnym celem tejże grupy jest wystartowanie w następnych wyborach zarówno w walce o fotel Burmistrza a także jak największą liczbę radnych.Dla wszystkich uczciwych,mających realną wizję, chcących z oddaniem i wiarą uczestniczyc w pracach na rzecz Ustki drzwi są otwarte.

Grunt to ZDROWIE !!!

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 15:28:13

Doskonały pomysł, najpierw usuniemy z Ustki takich ludzi pokroju Lewatywa, Smerf i innych krzykaczy i płaczków, zaśmiecających wszystkie dyskusje swoimi pustymi wywodami, które nie wnoszą dokładnie nic w temacie rozmowy. Lewatywa typowy antytrep na podobnym poziomie intelektualnym jak oni :lol: , jest komentarz to jest takie przygadywanie jak kocioł garnkowi. Gdzie by się Lewatywa nie podpisywała tam zawsze komprmitacja i idiotyczne posty pochwalne ku czci własnej marnej persony.

Potem usuniemy trepologię z urzędu i będzie jak znalazł. Oczywiście w tej kolejności jak napisałem.

#4 ~ustnik zielony~

~ustnik zielony~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 18:08:13

Lewatywa, ja wiem, że gwoździki z PO wydymały cię w ostatnich wyborach i szukasz biedaku swojego miejsca w mieście, ale przetrzyj oczy. W mieście wojskowych, rencistów, emerytów i ludzi powiązanych z miastem pułkownik Olech wraz ze swoją armią jest niezagrożony. Nie ma kandydata, który móglby mu realnie zagrozić i Jan o tym wie.

#5 ~heheheh~

~heheheh~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 18:51:45

To wszystko tłumaczy chciało się babsko dorwac do władzy, odsunęli ją wydymali, ale ped do władzy dalej pozostał, to teraz chce sie wyzyc i ich wydymac, tak jak ja wydymali.

Dobro Ustki tutaj ma niewiele wspolengo, wazniejsza jest wlasna zemsta i ped do wladzy hehehe.

#6 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:20:19

Lewatywa, ja wiem, że gwoździki z PO wydymały cię w ostatnich wyborach i szukasz biedaku swojego miejsca w mieście, ale przetrzyj oczy. W mieście wojskowych, rencistów, emerytów i ludzi powiązanych z miastem pułkownik Olech wraz ze swoją armią jest niezagrożony. Nie ma kandydata, który móglby mu realnie zagrozić i Jan o tym wie.

Byłbyś mocno zdziwiony.Jest doskonały kandydat ,młody,prężny,mądry i wykształcony.Bądż pewny ,że takiego jeszcze nie było.A kto mówi tu o zagrożeniu.Ustka naprawdę potrzebuje zmian i to gruntownych.Bez względu czy komuś się to podoba czy nie.

PUŁKOWNIK WRAZ ZE SWOJĄ ARMIĄ JEST NIEZAGROŻONY.
CO Z TEGO KIEDY USTKA JEST ZAGROŻONA.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:23:59

Pan papież zrezygnował to kOlech nie może?

#8 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 19:46:03

Miasto emerytów ,rencistów, wojskowych i zapomniałeś napisac bezrobotnych. Aż się prosi o zmiany .A gdzie praca ,gdzie młodzi ludzie?
W Ustce pracuje już tylko sama budżetówka.Pomyśl ,czy chcecie naprawdę kiedyś odejśc w niesławie?Czy nie lepiej przekazac stery młodym zdolnym ,póki jeszcze nie jest stanowczo za póżno?

#9 ~mlody ustczanin~

~mlody ustczanin~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:02:14

Co synka na burmistrza chcesz wynieść?

Czy nie lepiej przekazac stery młodym zdolnym ,póki jeszcze nie jest stanowczo za póżno?

Tak jasne więcej Wójcików w ratuszu, na pewno na dobre nam to wyjdzie :lol: :lol: , już młodzi, zdolni wykazali byle tylko się do koryta dopchać nic nie robiąc. Nycz, Wójcik chyba już wystarczy tych nieszczęść dla tego miasta, ale widzę ty Ustki i Ustczan nienawidzisz bo chcesz więcej takich nierobów tutaj, będziemy mieli jak w przysłowiu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :lol: z tym, że burmistrzem będzie ktoś spowinowacony z Lewatywą i teraz zamiast wylewać wiadro pomyji na ratusz, będzie co chwilę chwalenie młodych nie robów.

Sam mam 24 lata i dałem się nabrać na te bajki Wójcika i spółki i powiem wprost więcej na nikogo młodego nie zagłosuje, będę głosował na ludzi po 40.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:07:10

Czy to są kandydaci na etat burmistrza ? Z p.prezes na czele.

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=stowarzyszenie%20w%20ustce&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDEQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.krs-online.com.pl%2Fstowarzyszenie-zyczliwych-ustce-krs-354765.html&ei=2JAaUdXPM8bOhAem5YGYCg&usg=AFQjCNG1laWnwhpH_v_1Rp64MWsLN6epgg

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:17:53

Co synka na burmistrza chcesz wynieść?

Tak jasne więcej Wójcików w ratuszu, na pewno na dobre nam to wyjdzie :lol: :lol: , już młodzi, zdolni wykazali byle tylko się do koryta dopchać nic nie robiąc. Nycz, Wójcik chyba już wystarczy tych nieszczęść dla tego miasta, ale widzę ty Ustki i Ustczan nienawidzisz bo chcesz więcej takich nierobów tutaj, będziemy mieli jak w przysłowiu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" :lol: z tym, że burmistrzem będzie ktoś spowinowacony z Lewatywą i teraz zamiast wylewać wiadro pomyji na ratusz, będzie co chwilę chwalenie młodych nie robów.

Sam mam 24 lata i dałem się nabrać na te bajki Wójcika i spółki i powiem wprost więcej na nikogo młodego nie zagłosuje, będę głosował na ludzi po 40.

Czy p.prezes to może rodzina p Wójcika ?

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=stowarzyszenie%20w%20ustce&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDEQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.krs-online.com.pl%2Fstowarzyszenie-zyczliwych-ustce-krs-354765.html&ei=2JAaUdXPM8bOhAem5YGYCg&usg=AFQjCNG1laWnwhpH_v_1Rp64MWsLN6epgg

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:20:29

Może i sercem jestem za młodym, zdolnym i doświadczonym. Ale rozum mi podpowiada, że taki kandydat nie ma szans w miasteczku, gdzie średni wiek to 40 plus. PO-lityczni wystawią pewnie znów Biernackiego albo Podręczną, Może zgarną ze 20 procent. Bury już pewnie odpuści, Graczyk odszedł w zapomnienie. Menedżer spoza Ustki bez szans. No chyba, że radny Grzecho wystartuje, ten to może nieźle zamieszać :)))

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:30:02

Jakbyś zgadła :D .

Młody, wykształcony i równie "PRACOWITY" co sam Wójcik, w końcu to jedna rodzina, będzie fantastycznym burmistrzem, co do tego nie mam wątpliwości. hahahahahah

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:34:29

A ja wiem kogo lewatywa na myśli.

Ich kandydatem będzie Smerf Maruda :)

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:36:43

O kutwa to faktycznie, młody i wykształcony :lol: chyba że patrzymy wedle kryteriów konklawe, gdzie młodym kandydatem jest człowiek po 60tce.. Chociaż w sumie na takiego kandydata to byłbym w stanie oddać głos.

#16 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:45:57

A ja wiem kogo lewatywa na myśli.

Ich kandydatem będzie Smerf Maruda :)

Lubię i doceniam Artura Mazura ,niemniej nie o niego zupełnie chodzi.SMERFA widzę jako DOSKONAŁEGO RZECZNIKA USTKI.Jednak kandydatem na przyszłego burmistrza jest kandydat który z pewnością będzie zaakceptowany przez wszystkie środowiska .Nawet te emeryckie i wojskowe.Jeszcze dużo pracy przed nami ,dlatego też nie mogę jak na razie ujawnic nazwiska kandydata.Wszystko w swoim czasie.

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:55:44

Na stronie życzliwych Ustce, nie widzę żadnego programu politycznego. Te osoby z zarządu, dwie kojarzę, cwaniaki, kombinatorzy, donosiciele, na pewno ustczanie na niech zagłosują, albo na ludzi reprezentujących ich interesy :D . Widzę liczycie na krótką pamięć mieszkańców, a wasz jedyny program polityczny to wywalić Olecha bo on ma emeryturę wojskową, dajcie innym się nakraść spoza układu i bez emerytur wojskowych ;) . Na pewno będziecie mieć ogromne POpracie, banda cwaniaków chce się dorwać do koryta i wszelkie ich działania i energia jest tylko po to żeby starą ekipę wygryźć. Jak PO i ich jedyny program polityczny nie jesteśmy z PiSu, pis zły, jak doszli do władzy to mamy jeszcze większy burdel niż ten co był za rządów SLD.

Tak właśnie sprawa wygląda z wami, niestety dla was są w tym mieście inteligentni, wykształceni ludzie, którzy na kilometr przejrzą takich krętaczy.

Ustka, gdzie większość wyborców +40, :D dobre, skąd te absurdalne wyssane z palca informacje?. Może podasz nam jakieś wyniki badań socjologicznych na temat wyborców i ich wieku w Ustce?. Czy to typowe "bo mi się wydaje".

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 21:06:03

Zrobiono badania wątroby u mieszkańców i wyszło że większość to 40+.

#19 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 21:14:47

Są krętacze ale i znajdą się jeszcze uczciwi.Rozumiem Twoje rozgoryczenie.
Musiałeś mocno tego doświadczyc.Ale ogólnie zgadzam się z TOBĄ.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 21:27:16

Środowisko Stochniałka i spółki? Brrrrrrrr to by była dla Ustki katastrofa gorsza niż ekologiczna.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory, inicjatywa, mieszkańcy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych