Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdalna księgowość

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~damian3555~

~damian3555~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 11:56:10

Chciałbym przenieść swoją rachunkowość z obecnego biura do najlepiej jakiegoś zdalnego. Polecicie z doświadczenia? Fajnie gdyby koszty też nie były duże - jestem na kpir, jdg, ale sporo papierologii co miesiąc (około 40 rachunków). Jak w ogóle wg Was się taka księgowość sprawdza? 

#2 ~eming65~

~eming65~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 12:06:22

Jak dla mnie zdalna księgowość jest po prostu wygodniejsza. Nie wiem jak jest w innych biurach, bo sporo naczytałem się o braku indywidualnego podejścia do klienta, nieterminowości, itede, ale prawdę mówiąc ze swojego biura jestem zadowolony, mam w tax360 rachunkowość od prawie roku ? i jest ok.

#3 ~darek89~

~darek89~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 15:38:06

też polecam to biuro

#4 noah

noah

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 15:23:01

Nie bardzo rozumiem. Chcesz zatrudnić zdalną księgową, czy zmienić biuro rachunkowe. Słowo zdalny pracownik oznacza że nie pracuje u ciebie w firmie tylko u siebie w domu. Trudno więc korzystać z biura rachunkowego którego pracownik będzie non stop siedzieć u ciebie w firmie. Co do wyboru biura rachunkowego to już nie ma znaczenia czy będzie w Twoim mieście czy w drugim krańcu Polski więc wybór jest nieograniczony. Do tego dochodzi możliwość skorzystania z takiej usługi w bankach. Przykładem może być mKsięgowość w mBanku. Musisz jedynie sprecyzować na jakich elementach księgowości zależy ci najbardziej https://www.mbank.pl...zdecydowac.html .

#5 ~Georginia~

~Georginia~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:30:51

Ja mam księgowość w Tax Care. Zdalnie, z podglądem przez internet i możliwością załatwienia większości spraw online lub przez telefon. Wcale nie trzeba przenosić konta do mBanku, żeby móc skorzystać zdalnie z księgowości i przy tym nie przepłacać. 

#6 kksiegowy

kksiegowy

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2017 - 17:02:29

Co do dużej firmy to polecam zainwestować w jakieś biuro rachunkowe wysokiej jakości. J prowadze działalność jednoosobową i korzystam z http://ksiegowosc24.pl/, od pół roku korzystam z tego programu i jest okej. Zobaczymy jak będzie w dłuższej perspektywie. Z księgowości online to bardzo dobra opcja.

#7 Wilkijania

Wilkijania

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2017 - 13:52:58

a moze zamiast powierzać swoje finanse firmie zewnętrznej zainteresujesz się wprowadzeniem u siebie w firmie programu do ksiegowosci takiego jak tu https://www.sente.pl...nse-ksiegowosc/ ? U mnie to rozwiązanie się sprawdziło, kazdy to ogarnie, wystarczy male szkolenie i naprawde wszystko da sie ladnie zoranizowac w tym programie. Pisze poniewaz uwazam ze to tansza a jednoczesnie dobra opcja :) 

#8 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 27 maj 2017 - 13:36:41

Yo!
A korzystal moze ktos z Was z firmy http://taxcare.pl/ jesli chodzi o obsluge ksiegowosci? Potrzebuje firmy, ktora mnie obsluzy - nie chce samemu sie uczyc ksiegowosci i myslec co mam robic, co ksiegowac, co moge a co nie. Wole komus zaplacic, a przez ten czas - po prostu wiecej popracowac w swojej firmie.

Jesli ktos z Was wspolpracowal z firma TaxCare - to prosze o informacje - jak to wyglada, czy to tylko jest ksiegowosc przez internet, czy sa rozne inne formy kontaktu z firma? I koszt - jaki jest mniej wiecej koszt?

Pozdro.

#9 Eceve

Eceve

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 07:29:49

Korzystałem z nich przez jakiś czas ale za bardzo się nie sprawdzili, ciągle mieli opóźnienia itd. Potem zmieniłem firmę na http://www.hdl.szczecin.pl/. Nie uważam tego za złą decyzję, wszystko mam zawsze wykonane na czas i bezbłędnie. Mam u nich takiego jakby swojego opiekuna z którym mogę się w każdej chwili kontaktować i dogadać odnośnie każdej sprawy. Na odpowiedź na maila nigdy nie czekałem dłużej niż półgodziny co też dobrze o nich świadczy :)

#10 Jofiz

Jofiz

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 08:39:09

Z tego co wiem nawet przy zdalnej księgowości trzeba posiadać kasę fiskalną. To prawda? 
Bo znalazłem ciekawą ofertę na te urządzenia na ef-tax.pl. Nie dość że przystępnie cenowo to firma oferuję dożywotnią gwarancję i serwis na swoje produkty. No mi się to podoba, widziałem jak często potrafi się to psuć, znajomy czasami po kilka razy w tygodniu wzywał serwis bo kasa padła. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 10:56:15

Z tego co wiem nawet przy zdalnej księgowości trzeba posiadać kasę fiskalną. To prawda? 
Bo znalazłem ciekawą ofertę na te urządzenia na Nie dość że przystępnie cenowo to firma oferuję dożywotnią gwarancję i serwis na swoje produkty. No mi się to podoba, widziałem jak często potrafi się to psuć, znajomy czasami po kilka razy w tygodniu wzywał serwis bo kasa padła. 

Zdecyduj się jakiej płci jesteś, bo na "wspomnienia znanych przebojów" i "kto słucha Niemena" piszesz jako kobieta, w tym wątku jako mężczyzna. Może obojnak jesteś? 

#12 Zdrapaka

Zdrapaka

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:00:42

Nie no zdalnie prowadzona księgowość to coś co nie mieści mi się w głowie. Niby wszystko można zrozumieć i może dla wielu osób nie jest to skomplikowane. Ale jeżeli trzeba pilnować tych dat, ZUS'ów, skarbówek to biuro rachunkowe wydaję się być lepszym rozwiązaniem. Szukam raczej takich ofert: https://kuczawska.pl - coś indywidualnie dopasowane do potrzeb.

#13 JanekFranek

JanekFranek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 październik 2017 - 12:02:22

Moim zdaniem teraz jest tyle narzędzi, że na spokojnie można ogarnąć w swojej firmie. Dodatkowo łatwo zwiększyć wydajność działu poprzez wprowadzenie dobrego oprogramowania. U mnie w firmie mamy program firmy Unit4, dokładnie ten:  http://www.unit4.com...ing-kadr-i-plac, ale nie dla każdego będzie on dobry. Polecam przede wszystkim dużym i średnim firmom. Z resztą każdy sam powinien dobrać system do swoich potrzeb. Ale najważniejsze to wybrać taki program, który zautomatyzuje powtarzalne zadania.   

Użytkownik JanekFranek edytował ten post 20 październik 2017 - 12:02:45

#14 ~Jaga~

~Jaga~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 00:01:46

Ja się sama nie biorę za księgowość, na tym trzeba się znać. Mam już dwa lata księgową w tax care i nie muszę się tym przejmować, jedyne co to abonament opłacam i tyle. A jeżeli chodzi o takie pomoce online to mają darmową bazę dokumentów na stronie, takich do pobrania i dział Księgowa Radzi, gdzie można znaleźć wiele pomocnych tematów, jak się prowadzi firmę. Polecam uwadze, bo to jest dostępne dla wszystkich.

#15 faiting

faiting

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 luty 2018 - 15:18:18

a moze idealne dla Ciebie bedzie taki wirtualne biuro jak to http://ideaplace.pl/...ta/twoja_firma/

Jeśli jestes z Wroclawia to jak najbardziej polecam, niewielkie ceny, nowoczesne wnętrza i sam środek miasta. Ale jesli nie to rozejrzyj sie wlasnie za takimi wirtualnymi biurami, teraz coraz wiecej osób i przedsiębiorstw z tego korzyta

#16 Zygmunt62

Zygmunt62

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 luty 2018 - 09:23:48

Teraz dzięki https://www.firmino....egowosc-online/ można rozliczać firmy online w 3 minuty. Taki program do księgowości online jest bardzo popularny i wiele osób korzysta z takich rozwiązań. Myśle, że wiele osób zdecyduje się na taką formę księgowości.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 16:26:29

Witam, ja korzystam ze stacjonarnej firmy prawoipodatki.com z Lublina

#18 Beti85

Beti85

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 17:34:02

Ja w ciemno mogę polecić rozwiązanie księgowości online. Sama z niego korzystam już prawie rok. Wszystko jest naprawdę proste i wygodne. A do tego można w każdej chwili liczyć na pomoc i odpowiedzi na każde pytanie, np. kiedy przejść z kpir na księgi rachunkowe?

#19 annag

annag

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 08:59:55

Ja też mogę polecić Tax Care. Ostatnio wykupiłam u nich abonament i dostałam gratis na trzy miesiące pakiet IT i pakiet prawny. Jestem zadowolona, że nie muszę biegać do księgowej tylko przyjeżdża do mnie kurier i zabiera dokumenty.

#20 ~belcka~

~belcka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 10:40:18

Też mam księgowość w TaxCare i korzystałam do tej pory z darmowego kuriera żeby dosyłać dokumenty, ale od tego miesiąca za darmo zaczęłam korzystać z chmury faktur. Wtedy moja księgowa dostaje ode mnie wszystkie dokumenty on line i nie musze nic dosyłać, ani martwić się zbieraniem. Dzięki temu praca księgowej też jest bardziej plynna bo jak ma wszystko na bieżąco to jest  w stanie dużo wczesniej podać mi kwoty podatku, vat i rozliczeń. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych