Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zbojkotujmy wybory

144 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 12:58:14

Historia współczesna pokazuje, że politycy w 80% nie interesuje dobro kraju a jedynie wypchane kieszenie. Uważają społeczeństwo za bydło, które nie zasługuje na nic innego jak ich pogardę i arogancję. Pierwsze co robią to oczywiście fundują sobie podwyżki. Dla kolegów z partii rządzącej ciepłe posadki. Zamiast pracy oferują nam przedstawienie pt. Małpa medialna i ludzie o dziwo zamiast dać kopa tym pajacom na nich głosuje. Jak mają w tej sytuacji dalej się nie bawić kosztem narodu? Jak mają nie pogardzać plebsem który na nich głosuje. Co ich interesuje rosnące bezrobocie kryzys gospodarczy. Co tam niech chołota zdycha z głodu a Oni sobie dodatkowe przywileje ustanawiają. To co dzieje się w Sejmie to samo dzieje się w samorządach same kliki i darmozjady fundujący sobie beztroskie życie. Sejm nie mając wstydu przegłosował emeryturę dla prezydentów i to w czasie kryzysu ekonomicznego. Nam czyli zwykłym chamom oferują oświęcimskie emerytury. Niedługo jeszcze się okaże że sejm przegłosuje emerytury dla posłów. Parodia mam nadzieję, że ludzie nie zagłosują na te nie mające honoru grono partyjniaków.

- "Nie planuję uczestnictwa w tych wyborach - mówi jeden z byłych liderów PO, który obecnie zdystansował się od polityki. Jego zdaniem to jakiś hiperdemokratyczny przesąd, że jedyną formą obywatelskiego zaangażowania jest uczestnictwo. A przecież brak uczestnictwa może być w pewnych sytuacjach równie dobrym przejawem postawy obywatelskiej - podkreśla Rokita. - Zresztą uczestnictwo bezmyślne, wynikające z poddania się prymitywnym namiętnościom partyjnym, jest z pewnością niegodne obywatela. Rachunek jest prosty: oddanie głosu jest uczestnictwem w legitymizowaniu status quo, brak udziału – w delegitymizacji. A ja status quo partyjnej polityki polskiej odrzucam i chcę jego zmiany. Więc logicznie i uczciwie – nie głosuję. Im mniej ludzi zagłosuje, tym silniejsza presja na zmianę - mówi Jan Rokita w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym".

#142 ~wstyd i hańba.~

~wstyd i hańba.~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 13:06:04

......

Prosiłem o wklejanie linków, tym bardziej jeśłi ten sam wpis jest w kilku wątkach.
Tytus

Tytus . Cenzura to też TOTALITARYZM ,POpierasz POkomunę?

#143 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 14:34:29

Tytus . Cenzura to też TOTALITARYZM ,POpierasz POkomunę?

Popieram regulamin forum i zasady wstawiania postów na forach które mówią jasno że nie wkleja się długich postów pochodzących z innych portali ale wstawia sie link. Prosiłem o to wielokrotnie. A druga sprawa że ten sam tekst wstawiony został w kilku wątkach.

#144 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 17:35:05

Widzę ze kopiuj-wklej opanowane.. A moze coś od siebie napiszesz?

On nie napisze od siebie, bo nie umie. W przykościelnej szkółce niedzielnej zatrzymali się w rozwoju na etapie Ctrl+C, Ctrl+V, własne myślenie - wyłączone :D

#145 ~TUSKOPALIKOTYZACJA~

~TUSKOPALIKOTYZACJA~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 09:17:30

http://vod.gazetapol...likot-w-rzadzie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych