Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

zbojkotujmy wybory

144 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~patriota~

~patriota~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 17:03:33

Problemem jest, że w Polsce w ogóle nie ma sensownej opozycji, z jednej strony jest jako tako zorganizowana PO a z drugiej zbieranina pobudzonych emocjonalnie krzykaczy.

JEDYNĄ zdeklarowaną, wyrazistą i PATRIOTYCZNĄ OPOZYCJĄ jest Prawo i Sprawiedliwość.

#42 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 18:56:03

Zgadzam się z tym że z dwojga złego najlepsze to zagłosować na PIS, chociaż jak słyszę w Lęborskim PIS-ie są obok uczciwych ludzi i męty społeczne takie jak Wołoszyn i jeszcze kilku innych których interesuje kasa, układy a nie dobro miasta, kraju.

#43 ~Parias~

~Parias~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 06:15:23

Na kogo mam głosować? Na cyników? Walczyłem z szeregach Solidarności o lepszą pszyszłość a wyszedł z tego Dyzma Vel Wałęsa na fotelu prezydenta. Czy to nie farsa?

#44 ~STUDENT jak SZWEJK~

~STUDENT jak SZWEJK~
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 09:22:22

Zgadzam się,że PiS nie jest idealną partią, ale takich [idealnych] nigdzie nie znajdziemy. W obecnej sytuacji to jedyna, którą należy poprzeć, bo w miarę dobrze reprezentuje interesy Polaków .
To co wyprawia platforma staje się niebezpieczne dla naszej wolności, także wolności słowa. ZOMO BIJĄCE ludzi,szarpiące posłów SEJMU RP, a ostatnio sprawa strony antykomor .

STUDENT jak Szwejk.
Gdy muchy obs...portret cysorza, to biednego Szwejka wysłano na front. Co zrobi z nim Bronek?

#45 ~zolant~

~zolant~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 07:53:46

Nie idę na wybory po to aby frekwencją zamanifestować brak solidarności między politykami a resztą narodu. Sobie dają podwyżki a nam fundują głodówki.

#46 ~pytam~

~pytam~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 09:18:01

Zgadzam się,że PiS nie jest idealną partią, ale takich [idealnych] nigdzie nie znajdziemy. W obecnej sytuacji to jedyna, którą należy poprzeć, bo w miarę dobrze reprezentuje interesy Polaków .
To co wyprawia platforma staje się niebezpieczne dla naszej wolności, także wolności słowa. ZOMO BIJĄCE ludzi,szarpiące posłów SEJMU RP, a ostatnio sprawa strony antykomor .

STUDENT jak Szwejk.
Gdy muchy obs...portret cysorza, to biednego Szwejka wysłano na front. Co zrobi z nim Bronek?

CZY ABW będzie ścigać muchy?

#47 ~lech~

~lech~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 11:55:46

Czy jest możliwe, aby polityk kierował się dobrem ojczyzny i narodu a nie stanem własnego portfela? Czy tylko w bajce są patrioci i godni szacunku politycy? Dzisiaj niestety polityk staje się synonimem do słów złodziej, zdrajca, oszust, aferzysta

#48 ~robiny w trąbe~

~robiny w trąbe~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 14:10:33

Czy jest możliwe, aby polityk kierował się dobrem ojczyzny i narodu a nie stanem własnego portfela? Czy tylko w bajce są patrioci i godni szacunku politycy? Dzisiaj niestety polityk staje się synonimem do słów złodziej, zdrajca, oszust, aferzysta

tylko w bajce są patrioci i godni szacunku politycy - 100% PRAWDY
Dzisiaj niestety polityk staje się synonimem do słów złodziej, zdrajca, oszust, aferzysta -SAM ZNASZ ODPOWIEDŻ

Czy jest możliwe, aby polityk kierował się dobrem ojczyzny i narodu a nie stanem własnego portfela?- TYLKO PORTFEL + KORYTO , NARÓD -nie rozśmieszaj mnie bo dostane kolki .
CHYBA , ŻE MÓWIMY O INNYM KRAJU ?

#49 ~Zolant~

~Zolant~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 15:50:54

Ze wszystkich opcji politycznych chyba rzeczywiście PIS jest najlepszym wyborem, chociaż proszę wystrzegajcie się dawać miejsca na liście ludziom podłym, nie godnym zaufania. Na pewno nie sposób się ustrzec błędu ale staranność i czujność w dawaniu legitymacji zaufania obowiązuje.

#50 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 15:58:40

Nie idę na wybory i będę namawiał znajomych aby też nie szli. Arogancja władzy i oderwanie się jej od spraw zwykłego Pana Kowalskiego sięgnęła zenitu. Ich interesuje poszerzanie Unii o kraje, których obywatele mogą i myślę, że przyniosą w przyszłości tylko problemy i nieszczęścia dla kraju.h

#51 ~Żaden PiS~

~Żaden PiS~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 17:03:14

Ze wszystkich opcji politycznych chyba rzeczywiście PIS jest najlepszym wyborem, chociaż proszę wystrzegajcie się dawać miejsca na liście ludziom podłym, nie godnym zaufania. Na pewno nie sposób się ustrzec błędu ale staranność i czujność w dawaniu legitymacji zaufania obowiązuje.

mów do nas jeszcze... Politycy to z gruntu rzeczy cwaniaczki, a PiS miał swoje 5 min.
I starczy.

#52 ~Narodowiec~

~Narodowiec~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 17:09:05

Nie idę na wybory i będę namawiał znajomych aby też nie szli. Arogancja władzy i oderwanie się jej od spraw zwykłego Pana Kowalskiego sięgnęła zenitu. Ich interesuje poszerzanie Unii o kraje, których obywatele mogą i myślę, że przyniosą w przyszłości tylko problemy i nieszczęścia dla kraju.h

Bo im nie chodzi o dobro ludzi, tylko o interes globalnej elity, której wchodzą w tyłek!

Dlatego ludzie nie usłyszą nigdy nic o obniżce podatków itd. z kolei będą słyszeli o terroryźmie, ''poszerzeniu'' UE, złym Kaddafim, ''ciemnych'' katolikach itd.

Użytkownik Narodowiec edytował ten post 02 czerwiec 2011 - 17:09:23

#53 ~zolant~

~zolant~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:43:11

Bóg Honor i Ojczyzna czy te hasła prawdziwego człowieka a nie jakieś genetyczne krzyżówki jeszcze żyją w duszy polityków o ile je mają.

#54 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2011 - 17:50:08

Czy ja jako Polak jestem jeszcze w Polsce pożądany, czy uznany jako szowinista powinienem się chować po kątach i czołgać się przed jakimiś holendrami, turkami. Czy nasi politycy są jeszcze Polakami czy europejczykami, którzy nie dbają o interesy narodu polskiego a wolą walczyć o miliony dla żydków z tytułu odszkodowania za stracone przez nich mienie w Polsce.

#55 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 21:32:13

Czy ja jako Polak jestem jeszcze w Polsce pożądany, czy uznany jako szowinista powinienem się chować po kątach i czołgać się przed jakimiś holendrami, turkami. Czy nasi politycy są jeszcze Polakami czy europejczykami, którzy nie dbają o interesy narodu polskiego a wolą walczyć o miliony dla żydków z tytułu odszkodowania za stracone przez nich mienie w Polsce.

Jeszcze nie zdecydowałem czy zbojkotuję wybory czy zagłosuję na PIS jednak warunkiem jest oczyszczenie szeregów z różowych elementów i zwykłych karierowiczów, od których w każdej partii jak od robaków na padlinie.

#56 ~Lassale~

~Lassale~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 07:44:10

STUDENT jak Szwejk.

Trudny wybór nie iść na wybory czy zagłosować na PIS. Z jednej strony poważne ostrzeżenie dla tych co sobie myślą zostanę posłem i jestem ustawiony wraz ze swoją rodziną na długie lata. Z drugiej PIS powinien powrócić do swojego programu Solidarnościowego ze społeczeństwem, które głęboko odczuwa skutki kryzysu.

#57 ~Charlotte~

~Charlotte~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 07:53:53

Historia współczesna pokazuje, że politycy w 80% nie interesuje dobro kraju a jedynie wypchane kieszenie. Uważają społeczeństwo za bydło, które nie zasługuje na nic innego jak ich pogardę i arogancję. Pierwsze co robią to oczywiście fundują sobie podwyżki. Dla kolegów z partii rządzącej ciepłe posadki. Zamiast pracy oferują nam przedstawienie pt. Małpa medialna i ludzie o dziwo zamiast dać kopa tym pajacom na nich głosuje. Jak mają w tej sytuacji dalej się nie bawić kosztem narodu? Jak mają nie pogardzać plebsem który na nich głosuje. Co ich interesuje rosnące bezrobocie kryzys gospodarczy. Co tam niech chołota zdycha z głodu a Oni sobie dodatkowe przywileje ustanawiają. To co dzieje się w Sejmie to samo dzieje się w samorządach same kliki i darmozjady fundujący sobie beztroskie życie. Sejm nie mając wstydu przegłosował emeryturę dla prezydentów i to w czasie kryzysu ekonomicznego. Nam czyli zwykłym chamom oferują oświęcimskie emerytury. Niedługo jeszcze się okaże że sejm przegłosuje emerytury dla posłów. Parodia mam nadzieję, że ludzie nie zagłosują na te nie mające honoru grono partyjniaków.

Zgadzam się z konkluzjami zolanta jednak nasuwają mi się takie wątpliwości. Czy kogoś w Polsce zainteresowała frekwencja na wyborach po tygodniu od wyborów? Czy powstały jakieś opracowania naukowe na ten temat a przede wszystkim czy sami politycy czyją dyskomfort wynikający ze świadomości, że społeczeństwo tak na prawdę nie dało im kredytu zaufania. Czy potrafią dostrzec zniechęcenie wyborców do polityków, którzy miast interesować się sprawami istotnymi dla rozwoju gospodarczego kraju zajmują się gejami lesbijkami i jeszcze jakimiś pokręconymi ufoludkami?

#58 ~olewator wyborów~

~olewator wyborów~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 14:32:43

Dalej wybierajcie na wyborach ludzi którzy nigdzie normalnie nie pracowali .
Całe życie w gajerku , pod krawacikiem , zarobek min. 8000 zł.
Oni zapewne wiedzą jakie ciężkie jest życie.
Caly czas popychają pierdoły , dbają o ludzi PRZED WYBORAMI.

Na kogo głosować ?
1 -PO- same podwyżki , skok na przyszłe emerytury , ustawianie kolesi , oszczdzanie na biedakach.
2-PIS - wieczny smoleńsk.
3- LEWICA - sorki , ale oni byli przy korycie bez mała 50 lat . pamiętam jak rządzili . Zresztą stary beton coraz bardziej pokazuje się.
4-LUDOWCY- Ci nie robią już totalnie nic . od 10 lat te same twarze .
5-UPR- chyba na księżycu , bo te założenia na ziemii nie mają szans.
6-WSZELKIE MUTACJE TYPU PALIKOTY , PJN itd - , chcą tylko pozostać przy korycie .Bez znaczenia gdzie i u kogo byle kasa była.

A WSZYSCY ŻRĄ SIĘ MIĘDZY SOBĄ , bo tylko to dla nich się liczy.Wyborcy mają na nich tylko zagłosować ,a potem za-------ąć na ich pensje.
TYM RAZEM OLEWAM WYBORY . NIECH SIĘ SAMI WYBIERAJĄ

#59 ~Narodowiec~

~Narodowiec~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 14:42:10

Czy potrafią dostrzec zniechęcenie wyborców do polityków, którzy miast interesować się sprawami istotnymi dla rozwoju gospodarczego kraju zajmują się gejami lesbijkami i jeszcze jakimiś pokręconymi ufoludkami?

Jesteś człowiekiem czy zwierzęciem? Bez urazy, ale musiałem zapytać!

Zwierze jest zadowolone, gdy ma co żreć! Dla człowieka oprócz jedzenia i wygody liczy się coś więcej!

Ale co tam? Lewaków nie obchodzi to, że nastolatki się prostytuują i zarażają, nie obchodzi ich to, że menele chcą legalizacji marihuany i innych syfów, nie obchodzi ich to, że ośmiesza się patriotyzm, etykę, moralność i honor człowieka. Lewaki mają gdzieś to, że media kłamią. Oni są jak zwierzęta, chcą tylko mieć pełne żołądki.
Szkoda tylko, że czaszki mają puste!

Hitler został wybrany w demokratycznych wyborach, a zdecydowana większość Niemców go kochała, bo zrobił im opiekę socjalną i godną, dobrze płatną pracę na wysokim poziomię. Niemców nie obchodziło to, że Hitler był zbrodniarzem, oni cieszyli się, że mają kasę i żarcie pod nosem!

#60 ~Charlotte~

~Charlotte~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 08:27:11

Jesteś człowiekiem czy zwierzęciem? Bez urazy, ale musiałem zapytać!

Zwierze jest zadowolone, gdy ma co żreć! Dla człowieka oprócz jedzenia i wygody liczy się coś więcej!

Ale co tam? Lewaków nie obchodzi to, że nastolatki się prostytuują i zarażają, nie obchodzi ich to, że menele chcą legalizacji marihuany i innych syfów, nie obchodzi ich to, że ośmiesza się patriotyzm, etykę, moralność i honor człowieka. Lewaki mają gdzieś to, że media kłamią. Oni są jak zwierzęta, chcą tylko mieć pełne żołądki.
Szkoda tylko, że czaszki mają puste!

Hitler został wybrany w demokratycznych wyborach, a zdecydowana większość Niemców go kochała, bo zrobił im opiekę socjalną i godną, dobrze płatną pracę na wysokim poziomię. Niemców nie obchodziło to, że Hitler był zbrodniarzem, oni cieszyli się, że mają kasę i żarcie pod nosem!

Bardzo fajnie, że masz jeszcze w sobie taką wiarę, że można coś zmienić. Ja już jestem pozbawiona złudzeń i jestem przekonana, że jedynym Bogiem polityków wszelkiej maści jest pieniądz. Wiadomo do ludu trzeba wyjść z propozycjami więc obiecują nam gruszki na wierzbie a kończy się zawsze tym samym - czyli niczym.
Proszę pokaż mi polityka, który zachował czystość sumienia? Nie znajdziesz. Który dotrzymał słowa? Nawet się nie trudź nie znajdziesz. Liczy się kapucha i to wszystko. Piękne słowa dla gawiedzi idee dla naiwnych, hasła dla rozrywki oto dzisiejsza rzeczywistość. Więc lepiej się nie denerwować i spokojnie poopalać się na plażach Cote d Azur czy na Bahamach a jak kogoś nie stać to w jeziorze Lubowidzkim, które stoi zaniedbane od lat i straszy swoim widokiem wczasowiczów, jeśli tacy się tam pojawili.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych