Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zbadaj wzrok :: zobacz komentowany artykuł

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2008 - 10:39:52

dziekuje za ten artykul zaden czlonek mojej rodziny nie zdawal sobie sprawy jakie oczy atakuja choroby maszerujemy rzedem do okulisty no i te zimne konczyny prosimy o wiecej wdzieczna rodzinka w.

#2 ~slepa~

~slepa~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2008 - 20:43:25

A ja byłam dwa lata temu u trzech niezależnych okulistów i miałam trzy diagnozy-jestem krótkowidzem ,dalekowidzem i mam nadwzrocznosc.Może ktos mi to wytłumaczy,bo ja juz mam dosc lekarzy.

#3 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2008 - 19:24:24

A ja byłam dwa lata temu u trzech niezależnych okulistów i miałam trzy diagnozy-jestem krótkowidzem ,dalekowidzem i mam nadwzrocznosc.Może ktos mi to wytłumaczy,bo ja juz mam dosc lekarzy.

Aja od stycznia leczę zapalenie spojówek już mam czwarte leki 4 wizyty/prywatne/ i nic dalej piasek w oczach co robić.Poraz pierwszy w życiu mam takie coś a pani okulistka za każdym razem mówi że to już pomoże.poradżcie co robić.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2008 - 08:59:32

Aja od stycznia leczę zapalenie spojówek już mam czwarte leki 4 wizyty/prywatne/ i nic dalej piasek w oczach co robić.Poraz pierwszy w życiu mam takie coś a pani okulistka za każdym razem mówi że to już pomoże.poradżcie co robić.

zmienić okulistę i to jak najszybciej zanim stracisz wzrok..bo ta pani będzie leczyć DO OSTATNIEGO GROSZA..a potem ani pieniędzy ani wzroku..

#5 ~oiyu~

~oiyu~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2008 - 10:15:32

Redaktor śledczy proszę zbadaj wzrok ,musisz się upewnić czy odróżniarz kolor czerwony od pozostałych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych