Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 08:25:07

To nie były drużyny Żabna, to były drużyny stworzone poprzez przekupienie członków innych OSP przez prezesa straży OSP Żabno. Z Żabna na 4 wystawione drużyny były 2 osoby z tej jednostki (OSP Żabno) Jak już pisałem reszta członków drużyn to przekupione osoby z innych OSP. Nawet kilkakrotnie Pan prowadzący mylił drużynę OSP Żabno z innymi jednostkami. 

#2 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 08:42:24

Przepraszam bardzo ale Pan prezes z Zabna sie po prostu stara. Nikogo tam Noe przekupuja, sama jestem w Zabnie i wiem. To są tylko plotki ! Mlodzierz bardzo chętnie chce być w OSP w Zabnie powiewaz tsm jest zawsze wesolo, nikt na nikogo nie krzyczy i wszyscy świetnie sie bawią bo chcą, a nie bo są zmuszeni czy jak już pisałam przekupieni. To bujdy.

#3 ~sunken~

~sunken~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 13:14:37

Piękne kobiety w tym Żabnie :wub:

#4 ~~goosc~

~~goosc~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 15:43:12

Żabno jak zwykle się nie trzyma regulaminu dotyczącego przedziału wiekowego, i za to powinna być dyskfalifikacja :)

#5 ~pawulon~

~pawulon~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 21:52:31

W przypadku gdy ktoś nie umie pigodzić sie z porażką zostaje obrzucić błotem zasłużonych zwycięzców.

#6 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 06:13:04

Normalna zenada nie dosc ze co nie ktorzy nie umieja przegrywac to jeszcze obrazaja innych,zawody powinny byc zabawa a nie zadza zwyciestwa co niektorych osp ci co pisza ze ktos kogos przekupuje to jest normalnie nie zdrowy psychicznie albo poprostu wstyd mu ze jego druzyna nie wygrala,zastanowcie sie co piszecie bo naprawde dorosli ludzie a pisza bzdury na porzadnych ludzi

#7 ~DDDs~

~DDDs~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 14:37:36

Nie należę do żadnej drużyny. Dokładnie to powinna być zabawa a nie przekupywanie zawodników lub łamanie zasad tylko po to żeby wygrać

#8 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 14:39:27

Przepraszam bardzo ale Pan prezes z Zabna sie po prostu stara. Nikogo tam Noe przekupuja, sama jestem w Zabnie i wiem. To są tylko plotki ! Mlodzierz bardzo chętnie chce być w OSP w Zabnie powiewaz tsm jest zawsze wesolo, nikt na nikogo nie krzyczy i wszyscy świetnie sie bawią bo chcą, a nie bo są zmuszeni czy jak już pisałam przekupieni. To bujdy.

sam osobiście dostałem oferte tak jak kilku moich znajomych wiec to nie bujda 

#9 ~Goosssc~

~Goosssc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 14:46:33

jak sie postawi skrzynkę piwa 15 latkom to jest wesoło 

#10 ~byłamwidziałam~

~byłamwidziałam~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 15:02:42

Organizacja tych zawodów była straszna. Pan który prowadził musztrę, pierwszą musztrę przeprowadził tak jak powinna wyglądać musztra a musztra na koniec zawodów była straszna. Wyglądało to jak by zapędzał gęsi do stodoły. Kto widział żeby odprowadzać musztrę w lewą stronę?! Żenada totalna. Druga rzecz to jak Pan prowadzący pomylił drużyny OSP Żabno z OSP Wałdowo (w sumie nie ma co się dziwić) Sama bym się pomyliła. 

#11 ~miwszkaniec żabna~

~miwszkaniec żabna~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 21:32:23

Tak jest wesoło że po zawodach w żabnie była wielka bujka.Prezes żabna nazbiera hołoty z innych wiosek a póżniej sie biją jak by naszych dzieci by nie było.

#12 ~JulCia~

~JulCia~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 20:14:52

Piszecie takie bzdury,ze to się w pale nie mieści. NIKT NIKOGO NIE PRZEKUPUJE po pierwsze. Sami chętnie chcą biegać w OSP Żabno.Liczy sie dobra zabawa a nie konieczna chęć wygranej. To,ze OSP Żabno wygrało to teraz obrabiacie im ,ze tak sie brzydko ujmę dupę. Jak co niektórzy nie umieją się pogodzić z przegraną to niech w ogóle się nie udzielają. Tyle w temacie.

#13 ~kilion~

~kilion~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 21:30:32

wy wiecie co to jest bujka heee nie znacie sie zabno jest najleprze a wałdowo to jest zero nawet mniej ....a pan A boc......to ******** i oszust !!!!

#14 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 22:40:16

nich żabno pokaże innym jak się przegrywa w końcu tyle lat przegrywali to napewno opanowali to do perfekcji 

#15 ~widac~

~widac~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 22:45:40

wy wiecie co to jest bujka heee nie znacie sie zabno jest najleprze a wałdowo to jest zero nawet mniej ....a pan A boc......to ******** i oszust !!!!

Nie tłumaczcie się każdy wie jak było i jest w żabnie. Jestem z innej jednostki ale nie ukrywajmy że wałdowo i dretyń wygrywało niejednokrotnie, uczciwie nie to co żabno. 

PS. ,,najleprze,, ? Widać jakie najlepsze jak takich tłumoków mają

#16 ~SamaPrawda~

~SamaPrawda~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 11:54:30

Nie tłumaczcie się każdy wie jak było i jest w żabnie. Jestem z innej jednostki ale nie ukrywajmy że wałdowo i dretyń wygrywało niejednokrotnie, uczciwie nie to co żabno. 

PS. ,,najleprze,, ? Widać jakie najlepsze jak takich tłumoków mają

Tłumoków mówisz?! ale przynajmniej są sami biegać i nikt nikogo nie przekupuje jak już wyżej gadali. Żabno jest najlepsze i każdy wam to powie! Nie umiecie przegrywać to się w ogóle nie udzielajcie, bo wasze komentarze są żałosne. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 11:58:35

Jesteście żałośni co niektórzy pisząc takie bzdury. Ciekawe czy byście to powiedzieli przy całej jednostce OSP Żabno cooo? a nie tu z anonima napier***acie. 

#18 ~Żabnonajlepsze~

~Żabnonajlepsze~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 16:27:38

dobrze mówi polać mu !

#19 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 17:03:21

Jesteście żałośni co niektórzy pisząc takie bzdury. Ciekawe czy byście to powiedzieli przy całej jednostce OSP Żabno cooo? a nie tu z anonima napier***acie. 

olka serek

#20 ~ochotniczastrazpozarna~

~ochotniczastrazpozarna~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 19:03:11

Tak jest wesoło że po zawodach w żabnie była wielka bujka.Prezes żabna nazbiera hołoty z innych wiosek a póżniej sie biją jak by naszych dzieci by nie było.

Mieszkaniec Żabna? No proszę... To dlaczego nie przyjdziesz do jednostki i nie zaoferujesz kogoś, kto mógłby biegać w naszej drużynie tylko piszesz tu jakieś bzdury? To się dopiero nazywa zdrada jednostki. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Żenada, OSP, Żabno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych