Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zawód- kosmetyczka

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~pektoro~

~pektoro~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 07:14:48

Beauty Lux - wystarczy. Masz szkolenie zawodowe, które przygotowuje do pracy.

W krótkim czasie powinniście sobie poradzić z tematem, a przede wszystkim realnie przygotować do pracy. Żeby faktycznie coś osiągnąć potrzebny jest czas - robisz szkolenie, zdajesz egzamin, a dalej trening na całego. I wtedy dopiero widać konkrety. 

#42 ~remter~

~remter~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:37:18

Potwierdzam. Moje całe przygotowanie do zawodu również opierało się na szkoleniach zawodowych i tak udało mi się to wszystko zrealizować. Działam w tej branży już dosyć długo i wiem, że np. regularne szkoły, coś na zasadzie studiów czy studium to w tej branży wyłącznie strata czasu. Moim zdaniem nie ma to sensu. 

#43 ~permens~

~permens~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 07:13:38

Ta sama sytuacja. W 100 proc. bazowałam na szkoleniach zawodowych i to mi dało największe profity. Przede wszystkim w taki właśnie sposób przygotowałam się do zawodu i całkiem fajnie sobie radzę. Obyło się bez bzdur, skupiłam się w tym wszystkim jedynie na konkretach i cele zdecydowanie zrealizowałam. Da się. 

#44 ~kartago~

~kartago~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 08:16:41

Beauty Lux - tutaj potwierdzam.

Przede wszystkim chodzi o to, że oni robią naprawdę zawodowe szkolenia na fajnym poziomie.

Ale oczywiście - wejście w to wymaga czasu. Nie staniecie się z dnia na dzień fachowcami, jednak z drugiej strony nikt wam nie da lepszego przygotowania. `

#45 ~pemper~

~pemper~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 08:17:01

Szkolenie zawodowe od razu na jeden raz czy jednak rozdzielone na kilka szkoleń?

Chodzi mi o kwalifikacje do zawodu kosmetyczki. Jakie są wasze doświadczenia?

Jak to rozłożyliście w swoim przypadku?

#46 ~szetner~

~szetner~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:10:32

Beauty Lux - zdecydowanie potwierdzam. Oni mi dali właśnie kwalifikacje i przygotowanie zawodowe, które wiele odmieniły. Weszłam w tę działalność dawno temu, a wszystko w dalszym ciągu opieram na szkoleniach. NIe mam studiów, ani nawet studium. Wszystko oparte na konkretych szkoleniach zawodowych. Czyli jednak - da się! 

#47 ~Walenntowicz~

~Walenntowicz~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 23:47:19

Moim zdaniem studia w tym kierunku to trochę czas zmarnowany... Lepiej uczyć się konkretnych umiejętności. Teraz są super kursy zawodowe dla kosmetyczek. W Warszawie takie organizuje Beauty Lux. Zapoznajcie się z ich ofertą bo naprawdę warto. 

#48 ~werka~

~werka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 21:22:18

Hej, gdzie się szkolicie, pytanie do kosmetyczek? Ja byłam miesiąc temu w Poznaniu u Pani z Anti-Age Academy, bardzo mi się podobało. Mam coraz więcej klientek ;)

#49 KIKI555

KIKI555

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 18:43:07

Ja się szkoliłam z makijażu permanentnego z Nouveau Contour. Bardzo polecam, bo warto. Szkoleniowcy posiadają rozległą wiedzę, którą zarażają! :)

#50 ~simka92001~

~simka92001~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 21:44:50

A wiecie, ile trzeba mieć kursów zakończonych, aby pracować w takim zawodzie? Warto zacząć od kursu ze stylizacji paznokci. W Szczecinie można znaleźć najlepszych instruktorów i ja z całego serca polecam taką osobę, jak Paulina Rąpała-Piórkowska.

#51 Lizak

Lizak

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 23:24:36

Poważnie zakładacie tutaj, że studia w zakresie kosmetologii i kurs malowania paznokci to oferta dla tej samej grupy osób?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych