Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zawód- kosmetyczka

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~porastek~

~porastek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 06:16:55

Beauty lux + zdrowe podejście do tematu kosmetyki i nieustanny rozwój. Zawód ten wymaga ciągłej pracy nad umiejętnościami, doskonalenia, ale to jest właśnie zdecydowanie najlepszy sposób na osiągnięcie czegoś sensownego. Chcecie podejść do tego w należyty sposób? Na pewno uzyskacie to, czego chcecie. Działajcie. 

#22 matriks

matriks

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 14:37:36

Żeby być kosmetyczką nie trzeba iść na studia. Studia trzeba skończyć żeby być kosmetologiem. Ogólnie zerknijcie sobie tutaj http://www.lublin.na...rt,t,id,tm.html  - konkretnie napisany poradnik. W zawodzie kosmetyczki ważne są szkolenia, umiejętności itd, a nie wykształcenie ;)

#23 panna40

panna40

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 00:25:25

Zdałam maturę i doszłam do wniosku, że chciałabym zostać kosmetyczką. W przyszłości chciałabym założyć własny salon. Tylko od czego zacząć? Zapisać się na studia czy od razu na kurs?

mozesz zapisac sie na studia chyba ze nie chcesz tyle czasu sie uczyc to idz na kurs a w miedzy czasie rob cos innego  :) tutaj troche czytałam o tym zawodzie http://e-krajna.pl/p...i_zawodami.html

#24 ~popka~

~popka~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 06:18:36

Nie ma co ukrywać - żeby coś osiągnąć zawodowo, musicie nieustannie nad sobą pracować. Wtedy coś tam osiągniecie, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Na zawód kosmetyczki pracowałam naprawdę długo, ale przynajmniej w tym momencie jestem na etapie, który pozwala mi pracować z klientkami. 

#25 ~hosters~

~hosters~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 06:14:26

Wszystkiego nauczą was w Beauty lux. To będzie długie szkolenie zawodowe, ale przynajmniej praktyczne. Ono nie będzie się składało z banałów, tylko z konkretów. I po prostu wyniknie z tego normalna wiedza, ale to oczywiście kwestia odpowiedniego zaangażowania i postawienia na rozwój. 

#26 Marika91

Marika91

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 21:27:26

Zawód kosmetyczki (przynajmniej w przypadku moich koleżanke) okazał się być zawodem...:/

a konkretnie, to lepiej wyszły na tym dziewczyny mające własną działalność (nawet jednoosobową), niż klasyczne etatowe lemingi w szeregowym salonie za winklem. Dużo też winy w tym, że kilka z nich poszło w biznes bez przygotowania, a to przecież nie w tym rzecz. Nie każda rzuci się na tipsy od razu, bo i każda z nas chce być obsługiwana przez profeskę. To tak jak idę do kwiaciarki i mówię, że chcę bukiet. Amatorka zrobi mi zlepek bezguścia, a wykształcona - https://zak.edu.pl/o...cealne/florysta - florystka dobierze kolory, wielkość i skomponuje harmonię. To samo z kosmetyczką, dobry zawód, ale bez przygotowania i pogłębiania wiedzy to ślepa uliczka i na wejściu szklany sufit.

Użytkownik Marika91 edytował ten post 12 wrzesień 2017 - 21:28:13

#27 Beata077

Beata077

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 09:12:56

Zarobki w tym zawodzie są dosyć spore. Teraz naprawdę dużo ludzi korzysta z usług kosmetyczki, więc ceny poszły w górę. Wiadomo, że własny gabinet opłaca się najbardziej, ale początki nie są łatwe. Żeby wystartować z własnym biznesem trzeba mieć kapitał, który nie tak łatwo zdobyć. Jak ktoś szuka pracy to polecam robić to przez internet: http://www.gowork.pl/praca/kielce;l Można znaleźć naprawdę dobre oferty.

#28 ~pompa~

~pompa~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 06:16:46

Zawodu kosmetyczki uczysz się właśnie zawodowymi szkoleniami. Nad tym potrzebna solidna praca, nieustanny rozwój, bo dopiero dzięki temu można wejść na wyższy poziom. Beauty lux ma dobrych prowadzących, pracuje się na porządnych kosmetykach i to jest dopiero wlaściwy kierunek rozwoju. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 07:56:51

Zawodu kosmetyczki uczysz się właśnie zawodowymi szkoleniami. Nad tym potrzebna solidna praca, nieustanny rozwój, bo dopiero dzięki temu można wejść na wyższy poziom. Beauty lux ma dobrych prowadzących, pracuje się na porządnych kosmetykach i to jest dopiero wlaściwy kierunek rozwoju. 

ten beauty lux to jakaś ściema, a właściwie to wyciąganie kasy... i do tego spamerzy wszystkie fora zarąbane ich nieudolnym spamem !!!!!!!!!

#30 ~belka~

~belka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 06:18:51

Beauty lux + dobre podejście do tematyki szkoleń zawodowych.

Pracuję jako kosmetyczka od kilku lat. Opieram się właśnie na zawodowych szkoleniach. W ten sposób nauczyłam się zawodu, wszystko opanowałam. Uczę się dalej. Miałam dobrych prowadzących, wszystko odbywało się na porządnych kosmetykach i tak powinno to wyglądać. 

#31 klaaudiaa

klaaudiaa

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 06 październik 2017 - 08:47:58

Na szczęście są też inne sposoby dojscia do tego zawodu, np studium kosmetyczne, które np w Cosinusie trwa dwa lata i w tym czasie ma się dużo zajęć praktycznych, co w tym zawodzie jest bardzo ważne. Wiadomo że wszystkiego trzeba się nauczyć, ale myślę że systematyka się tu bardzo opłaca.

#32 ~bambo~

~bambo~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 06:16:04

Może i Beauty lux to wymagająca miejscówka, ale tam rzeczywiście zawodu nauczą. Można zostać kosmetyczką w ciągu kilku tygodni i działać. Macie praktyczną wiedzę przekazaną w krótkim czasie i właśnie takimi sposobami można coś sensownego osiągnąć. Nie poprzez regularne szkoły. 

#33 ~pokada~

~pokada~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 06:14:39

Beauty lux prowadzi zawodowe szkolenia z tego zakresu i tym na pewno warto się zainteresować. Zdecydowanie w taki sposób można się nauczyć zawodu, przygotować do pracy i nie będzie to cza stracony. Sama wiem doskonale, ile poświęciłam na to czasu, ale najważniejsze, że docelowo zrobiłam dokładnie to, czego chciałam. 

#34 ~pematle~

~pematle~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 10:49:40

Szkolenie zawodowe z tego zakresu robisz w Beauty lux w Warszawie.

Tam masz zaawansowane szkolenie - zdecydowanie godne uwagi.

To wymaga wiele pracy w krótkim czasie, ale przynajmniej takiego szkolenia efekty na pewno zobaczycie. Zobaczcie program. Aneta, która prowadziła najwięcej zajęć - super. Konkretna babka, zajęcia oparte na praktyce i rozwoju. Bardzo pozytywnie wspominam to całe szkolenie - było warto. 

#35 ~czemper~

~czemper~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:36:24

Zdecydowałam się na te szkolenia w Beauty lux, ale podpowiedzcie mi - czy lepiej od razu iść na zawodowe z całej kosmetyki + późniejsze zawodowe z paznokci, czy może lepiej to rozłożyć na mniejsze szkolenia i się stopniowo przygotowywać. Zastanawiam się po prostu, czy z moją podstawową wiedzą na pewno dam sobie radę. Czy tempo będzie dla mnie odpowiednie. 

#36 ~belfra~

~belfra~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 09:34:55

Beauty Lux ma te szkolenia faktycznie wymagające, ale zdecydowanie w taki sposób przygotujecie się do pracy. Program zawiera wszystkie tematy, które powinniście mieć opanowane, jeśli chcecie coś faktycznie osiągnąć zawodowo. W temacie kosmetyki jestem od dawna, wiem jak to wygląda i jakie ma znaczenie. Ale oczywiście osiągnięcie czegoś przyzwoitego wymaga mocnej pracy nad sobą. 

#37 ~hamtara~

~hamtara~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 09:43:01

Czy jestem w stanie nauczyć się makijażu permanentnego, nie mają żadnego przygotowania? W sensie - od całkowitych podstaw? Jakie są wasze doświadczenia w tym względzie? Szliście na szkolenie zawodowe mając jakieś konkretne przygotowanie, czy raczej średnio? 

#38 ~peskor~

~peskor~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 07:15:29

Jaki tryb rozwoju polecacie? Jak to powinno wyglądać?

Od razu szkolenie zawodowe, czy jednak stopniowo podejmować kolejne kroki?

W jaki sposób to zorganizować, żeby całość rzeczywiście miała sens? 

#39 ~aalicja~

~aalicja~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 12:57:34

Jeśli zdecydujecie się na kurs makijażu permanentnego to na pewno dobrze sprawdzi się wrocławski salon Perfect Glamour. Mega profesjonalizm i dobry poziom nauczania. Ja jestem po różnych kursach u nich i jestem bardzo zadowolona. Co do wyboru kursów to myślę, że po kolei, porządnie jeden po drugim a nie wszystko naraz, no ale każdy może mieć różne predyspozycje.

#40 ~pektor~

~pektor~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 07:13:30

Tak, Beauty Lux wystarczy, trzeba tylko przejść przez szkolenie zawodowe - dacie radę. Przede wszystkim pracujcie nad swoimi umiejętnościami. Na tym szkoleniu zdobędziecie uprawnienia do zawodu, ale to jeszcze nie wszystko. Dalej przed wami jeszcze wiele pracy nad swoim rozwojem i dopiero z czasem możecie dopiąć swego. Od razu niczego nie osiągniecie - kwestia solidnej pracy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych