Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zawód- kosmetyczka

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~lekso~

~lekso~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 17:16:20

Zdałam maturę i doszłam do wniosku, że chciałabym zostać kosmetyczką. W przyszłości chciałabym założyć własny salon. Tylko od czego zacząć? Zapisać się na studia czy od razu na kurs?

#2 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 19:26:36

Zdałam maturę i doszłam do wniosku, że chciałabym zostać kosmetyczką. W przyszłości chciałabym założyć własny salon. Tylko od czego zacząć? Zapisać się na studia czy od razu na kurs?

Dziewczyno, idź na studia bo inaczej kiedyś możesz żałować. Kosmetologia czeka. Skończ studia, a salon zawsze zdążysz otworzyć. Gdybym miała wybierać między kosmetyczką po studiach, a tą tylko po kursie to z pewnością wybrałabym tę pierwszą, która poznała tą profesję "od podszewki".

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 19:27:01

Ponic kosmetyczki sa bardzo kochliwe.
Fajnie masz.

#4 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 14 październik 2016 - 06:24:42

Zdecydowanie rób szkolenia zawodowe. Po kosmetologii nie ma pracy, a 90 proc. tematów jakie poznasz, nigdy nie wykorzystasz. Tak to niestety w tym zawodzie wygląda od dawien dawna i prędko raczej jakiekolwiek zmiany nie zajdą...

#5 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 07:23:26

Wszystko przez Beauty lux i szkolenia zawodowe. Dojście w tym temacie do wysokiego poziomu to nie jest kwestia chwili. Ale dzięki zaangażowaniu i rozwojowi naprawdę na kosmetyce można świetnie zarabiać. U nich macie te szkolenia na bardzo wysokim poziomie.

#6 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 07:26:21

Dokładnie. Szkolenie musi być zawodowe, długie, wymagające i wtedy rzeczywiście da ono koorzyści. Kosmetyczka to zawód, który wymaga ciągłego zaangażowania, nastawienia na zdecydowany rozwój i dopiero dzięki temu można realizować zakładane cele.

#7 ~hostela~

~hostela~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 07:16:42

Też działam po samych szkoleniach. Tutaj kluczowe znaczenie ma ciągłe doskonalenie się w temacie. To nie jest tak, że zawodu nauczycie się nagle, z dnia na dzień. Tutaj trzeba solidnie cały czas nad sobą pracować, dopiero wtedy można zauważyć zdecydowane zmiany in plus. Da się.

#8 ~pomster~

~pomster~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 07:18:33

A czy polecacie w tym Beauty lux jakieś konkretne prowadzące? Można sobie wybrać, kto będzie prowadził dane szkolenie? I czy mieliście okazję pracować u nich z różnymi prowadzącymi? Jakie były różnice?

#9 ~asia korycka~

~asia korycka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 07:26:14

Nie ma znaczenia na które trafisz - miałam 3 różne babki i wszystkie były naprawdę świetne - z pojęciem i doświadczeniem. Wydaje mi się, że po prostu nie dopuszczają tam osób bez odpowiedniej wiedzy, ale to już musicie absolutnie samodzielnie zweryfikować. Powodzenia ;-)

#10 klaaudiaa

klaaudiaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 02 luty 2017 - 15:40:35

Tym których na początek nie stać na całą masę szkoleń proponuje zrobić technika usług kosmetycznych. Kierunek ten w niektórych szkołach, tak jak np w Cosinusie jest za darmo, więc czemu by nie sprobować? Tym bardziej że akurat tu duuzy nacisk połozny jest na zajęcia praktyczne, wiec naprawdę można tu się nauczyć wielu rzeczy. ich program i rozkład dotyczący przedmiotów mozna sprawdzić sobie na ich stronie.

#11 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 07:20:58

To wszystko się zgadza. Robisz szkolenie w Beauty lux, tam cię wszystkiego nauczą - kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień, lecz stopniowo, ale docelowo dzięki temu na bank wszystkie cele zrealizujecie. Sama doskonale wiem, jak wyglądało to u mnie.

#12 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 07:19:37

Szkoleniem można - trzeba tylko poświęcić czas na rozwój. Ogólnie do zostania kosmetyczką nie są potrzebne żadne cuda, tylko podstawy. Sama wiem jak bardzo się nad tym wszystkim napracowałam, ile zrealizowałam. Kosmetyczka musi nieustannie myśleć nad zawodem, wciąż się uczyć. Wtedy będzie dobrze.

#13 ~roberts~

~roberts~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 07:44:11

Też jestem w Beauty lux - tzn. byłam, robiłam te szkolenia. Nie patrzcie na odległości, tylko na program, na prowadzących szkolenie. To właśnie ma decydujące znaczenie, a działanie w szkołach, które kompletnie nic nie dają poza papierkiem, jest zwyczajną stratą czasu. To w jakim kierunku uderzycie, to już wyłącznie wasza decyzja.

#14 ~kosters~

~kosters~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 06:13:56

Beaut lux nauczy was zawodu i przygotuje do pracy. Kosmetyczką nie zostaniesz w kilka dni, potrzebujesz czasu. Każda technika wymaga ogromu pracy i zdrowego podejścia, ale właśnie takimi sposobami dochodzi się do zawodu. Niczego od razu nie zrobicie. 

#15 aszczerbik

aszczerbik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 11 maj 2017 - 15:57:39

Ja na twoim miejscu poszłabym na studia, dzięki temu będziesz miała więcej możliwości. W między czasie możesz robić sobie jakieś kursy na paznokcie, rzęsy, czy co tam Cię interesuje.

#16 ~lekso~

~lekso~
  • Goście

Napisano 11 maj 2017 - 16:14:53

Ja na twoim miejscu poszłabym na studia, dzięki temu będziesz miała więcej możliwości. W między czasie możesz robić sobie jakieś kursy na paznokcie, rzęsy, czy co tam Cię interesuje.

Zrezygnowałam z kosmetyczki  :) dawanie cipki to lepszy interes .

#17 ~forumiak~

~forumiak~
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 06:16:13

Beauty lux i odpowiednie podejście do tematu kosmetyczki. To nie jest tak, że nagle wejdziecie na bardzo wysoki poziom, to wymaga czasu. Kosmetyczka musi stale nad sobą pracować i się rozwijać. Dopiero wtedy, takimi sposobami osiąga coś konkretnego. A cudów to na pewno od razu nie będzie. 

#18 ~bardos~

~bardos~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 06:19:30

Tak, można, właśnie szkoleniami zawodowymi i lepszej drogi nie ma. Chcecie osiągnąć coś sensownego zawodowo to na bank swoje zrobicie, ale od razu specjalnych cudów nie oczekujcie. W Beauty lux te szkolenia są długie i wymagające. Przygotowują do pracy, są konkretne i właśnie takimi tematami powinniście się interesować. 

#19 ~dragos~

~dragos~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 06:17:43

Beauty lux robi różnicę - mają długi, wypasiony program i przygotowują do pracy. Pewnie że od razu cudów nie będzie, ale z czasem na pewno efekty powinny być zauważalne. Kosmetyczka musi nad sobą pracować, stale się rozwijać, doskonalić umiejętności. Dopiero dzięki temu wejdzie na wystarczająco wysoki poziom. 

#20 ~posters~

~posters~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 06:21:12

Pewnie, że Beauty lux będzie wystarczające, bo tam zawodu nauczą. Nie spodziewajcie się od razu cudów, wszystko dzieje się stopniowo, ale ogólnie osiągnięcie czegoś poważnego w zawodzie kosmetyczki po prostu wymaga czasu. Solidne podejście, zaangażowanie i zdecydowana zmiana będzie zauważalna. Działajcie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych