Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~letnik z dużego miasta~

~letnik z dużego miasta~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:19:29

Ośrodek wczasowy LAZUR w Poddąbiu. Pani kierownik kolonii wręcz krzyczała na dzieci, żeby nie dzwoniły do rodziców i nie mówiły co się dzieje. O masowym zatruciu dyspozytorów medycznych zaalarmowali rodzice dzwoniąc z drugiego końca Polski!!! A Sanepid został powiadomiony przez dyspozytorów medycznych a nie panią z ośrodka. Zresztą co najmniej 24 godziny próbowali tuszować sprawę.

Chcemy wiedzieć kto jest właścicielem tego Ośrodka i jak się nazywa ta Pani Kierowniczka, która krzyczała na dzieci, żeby nie dzwoniły do domu, i nie powiadamiały rodziców o zatruciu.A gdzie jest POLSAT i TVN ???? czy nikt ich nie powiadomił o tym grożnym incydencie ?, a może te stacje też zajmują się tuszowaniem tej sprawy ??? Być może tak jest? bo niektórzy związani z tymi dywersyjnymi  polskojęzycznymi cajtungami, szczekaczkami i telewizorniami są bezczelnie osłaniani i chronieni przed ujawnieniem prawdy. W takich przybytkach bywają różni celebryci, którzy korzystają z różnych gratisów, itd itd itd

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:26:21

Ośrodek Lazur w Poddąbiu zdecydowanie jest odpowiedzialny za sytuację. Zupełny brak informacji. Olewanie sytuacji. Brud w pokojach. Karaluchy i grzyb na ścianach. Dzieci zatrucia nie przywiozły - dostały je na talerzu! Ośrodek powinien zostać w trybie natychmiastowym zamknięty.

Osoby pisząc3 takie rzeczy powinny być w trybie natychmiastowym zamknięta w izolatce, aby przemysleć sobie swoje postępowanie. Jak można pisać takie bzdury nie będąc nawet w tym ośrodku. Podawanie nazwy ośrodka bez ustalenia przyczyny złego samopoczucia dzieci do mądrych nie należy. W skrócie? Zniesławienie. Byłem na koloni w tym ośrodku I nie mam zastrzeżeń.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:26:39

Ośrodek Lazur w Poddąbiu zdecydowanie jest odpowiedzialny za sytuację. Zupełny brak informacji. Olewanie sytuacji. Brud w pokojach. Karaluchy i grzyb na ścianach. Dzieci zatrucia nie przywiozły - dostały je na talerzu! Ośrodek powinien zostać w trybie natychmiastowym zamknięty.

Osoby pisząc3 takie rzeczy powinny być w trybie natychmiastowym zamknięta w izolatce, aby przemysleć sobie swoje postępowanie. Jak można pisać takie bzdury nie będąc nawet w tym ośrodku. Podawanie nazwy ośrodka bez ustalenia przyczyny złego samopoczucia dzieci do mądrych nie należy. W skrócie? Zniesławienie. Byłem na koloni w tym ośrodku I nie mam zastrzeżeń.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:26:53

#25 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:37:36

Zgłoszenie do sanepidu poszło juz w poniedziałek rano, tylko pielęgniarka w ośrodku zrobiła wszystko, żeby zatuszować sprawę, dopiero jak ilość chorych dzieci zaczęło przybywać zgłosiła sprawę.

Co za bzdura .....personel ośrodka a w szczególności Pani Dyrektor robiła wszystko by nikt o sprawie się nie dowiedział, dzieci zostały zastraszone, nie mogły dzwonić do rodziców ... sprawa została nagłośniona przez zaniepokojonych rodziców dzwoniących na 112 by skontrolowali sytuację na koloniach. To skandal by chronić własny tyłek narażać bezbronne dzieci .... 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:49:38

Co za bzdura .....personel ośrodka a w szczególności Pani Dyrektor robiła wszystko by nikt o sprawie się nie dowiedział, dzieci zostały zastraszone, nie mogły dzwonić do rodziców ... sprawa została nagłośniona przez zaniepokojonych rodziców dzwoniących na 112 by skontrolowali sytuację na koloniach. To skandal by chronić własny tyłek narażać bezbronne dzieci ....

Taaak, na pewno zamietli to pod dywan i udawali, że wszystko jest okej. Rodzice dzieci: bierzcie poprawkę na to, co mówią wasze dzieci. Obsługa nie jest nieodpowiedzialna, żeby do czegoś takiego dopuścić I zabraniać dzwonić do was, szanujmy się.

#27 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:06:27

Co to za ośrodek?

#28 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:06:58

Co to za ośrodek?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:10:11

Gościu - wiesz o tym, że w ośrodku są nie tylko dzieci ale również osoby pełnoletnie? Wiesz o tym, że mamy XXI wiek i telefony komórkowe potrafią robić zdjęcia i nagrywać filmy? Zajrzyj tam, zobacz jakie są warunki, zjedz obiad - zobaczymy czy będziesz tak bronił ośrodka.

Uważasz, że dzieci kłamały mówiąc, że do ośrodka przyjeżdzały karetki i policja? Uważasz, że liczba hospitalizowanych dzieci "z objawami zatrucia" jest wyssana z palca i tych osób nie ma w szpitalach?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:19:15

Gościu - wiesz o tym, że w ośrodku są nie tylko dzieci ale również osoby pełnoletnie? Wiesz o tym, że mamy XXI wiek i telefony komórkowe potrafią robić zdjęcia i nagrywać filmy? Zajrzyj tam, zobacz jakie są warunki, zjedz obiad - zobaczymy czy będziesz tak bronił ośrodka.
Uważasz, że dzieci kłamały mówiąc, że do ośrodka przyjeżdzały karetki i policja? Uważasz, że liczba hospitalizowanych dzieci "z objawami zatrucia" jest wyssana z palca i tych osób nie ma w szpitalach?

A może prościej: jelitówka?

#31 ~Brat Dariusz~

~Brat Dariusz~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:23:50

Ja zajadam tylko cebule i jestem zdrow jak ryba.

#32 ~Tata kolonistki~

~Tata kolonistki~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:26:09

Co z tego ze dzieci są w szpitalach??? Czy to swiadczy o zatruciu? Rotawirus jest wskazaniem do hospitalizacji,zwłaszcza przy takich temperaturach na zewnątrz..Nietrudno przecież o odwodnienie..Skoro jak wyżej napisano do szpitala trafiły dzieci z sąsiednich pokojów,a wiec mające bezpośredni kontakt ze sobą a nie inne dzieciaki to chyba nie przypadek? Logiczne ze to rotawirus który ma obecnie idealne warunki do rozwoju sytuacji.. Gdyby się potruły to raczej na znacznie szersza skale..A nie koledzy i koleżanki zza ściany..Mija córka wróciła z kolonii w tym ośrodku zadowolona i zdrowa! Wiec chyba łagodnie rzecz ujmując krzywdzące są te opinie!

#33 ~Brajan~

~Brajan~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:27:32

Poczekajcie na wyniki kontroli, potem komentujcie.

#34 ~Berenika~

~Berenika~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 05:12:09

dziś kolejna grupa kolonistów przyjedzie do Ośrodka Lazur. Czy wg Sanepidu i organizatora kolonii Almatur środek jest bezpieczny dla kolejnych kolonistów? Czy wysłaliby tam swoje dzieci?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 07:13:51

dziś kolejna grupa kolonistów przyjedzie do Ośrodka Lazur. Czy wg Sanepidu i organizatora kolonii Almatur środek jest bezpieczny dla kolejnych kolonistów? Czy wysłaliby tam swoje dzieci?

Na innych koloniach tego samego biura były takie same sytuacje=jelitówka I nikt nie dramatyzował. Autokar rozwiozl do Łeby i do Poddąbia dzieci z podobnymi objawami.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 09:22:19

Dzwoń do Papieża w tej sprawie. Widać, że żyjesz teoriami spiskowymi. Szkoda, niby dorosły człowiek a zachowuje się jak rozhisteryzowana nastolatka.

#37 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 13:21:11

Nie wiadomo co jest przyczyną zatrucia i nie można nikogo narazie osadzać. Faktem jest to że część dzieci źle się czuła już w niedzielę. Fakt też jest taki ,  że ludzie odpowiedzialni za dzieci nie zrobiły nic wcześniej. Kazały brać węgiel i leki na biegunkę. Niektóre dzieciaki naprawde były w kiepskim stanie i do tego ten upał. Pogotowie miało być wezwane już w poniedziałek rano a nawet w niedziele wieczorem. Ale tego nie zrobili. Dopiero po interwencji rodziców przyjechało pogotowie. Moja córka wróciła z tej koloni. Cieszę się że jest już w domu. Ale to co opowiadała to nie powinno mieć miejsca. My powierzyliśmy im nasze dzieci a oni zachowali się nieprofesjonalnie i narażali zdrowie naszych dzieci, tylko żeby się nie rozniosło. 

#38 ~sanepid power~

~sanepid power~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 14:01:29

a moze dzieci przywiozly ze soba jakies dopki i sie potruly moze to warto sprawdzic przeciez to modne ostatnio a moze mama jejsika zamiast rutinoscorbinku dala swoje tabsiki

#39 ~Goska~

~Goska~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2018 - 11:39:34

Dardzo dobrze niech ich przeczeszą porządnie. Moje dziecko akurat pojechało do tego ośrodka na kolonie, więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 06:14:14

Dardzo dobrze niech ich przeczeszą porządnie. Moje dziecko akurat pojechało do tego ośrodka na kolonie, więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Z drugiej jednak strony opiekunowie powinni zwracać baczniejszą uwagę na to, jaki jest stan dzieci przed wejściem do autobusu. Dzieci z gorączką, w złym stanie wizualnym lub od podejrzanie zachowujących się rodziców nie powinny być zabierane na kolonie. Teraz ludzie są dziwni, czasami chcą się pozbyć problemów w najbardziej przewrotny sposób.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych