Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wilczekstepowy

Wilczekstepowy

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 10:31:28

Niedobrze. Poddąbie to piękny kawałek "nieba" i źle by było gdyby taka informacja negatywnie wpłynęła na resztę ośrodków wczasowych.

#2 ~Olivier~

~Olivier~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 13:40:48

Czym sie potruly te dzieciaki?

#3 ~Koala~

~Koala~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 14:05:32

Kanapkami od mamusi

#4 ~Katowice~

~Katowice~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 14:09:53

Miesiąc temu Poddąbie- plaża- została "zalana" przez tony stearyny z morza, teraz ta zatruta kolonia... Kiedyś było to urocze miejsce- obecnie robi się tam las apartamentowcóe, wycina się w lasach nieopodal klifów masowo drzewa: stare buki i dęby- ta przepiękna miejscowość zaczyna tracić na urokach- robi się z tego masowa nadmorska miejscowość- z niestety problemami poważnymi, jak widać....

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 15:10:35

Zgłoszenie do sanepidu poszło juz w poniedziałek rano, tylko pielęgniarka w ośrodku zrobiła wszystko, żeby zatuszować sprawę, dopiero jak ilość chorych dzieci zaczęło przybywać zgłosiła sprawę.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 17:28:34

A resztę dzieci zapakowano do autobusu pomimo złego samopoczucia i wysłano do domu!!!

#7 ~Wilczekstepowy~

~Wilczekstepowy~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 18:03:20

Dlaczego nie podali o jaki dokładnie ośrodek chodzi? Ewentualnie zawinił jeden a odpowiedzialność mogą ponieść wszyscy.

#8 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:09:12

Dlaczego nie podali o jaki dokładnie ośrodek chodzi? Ewentualnie zawinił jeden a odpowiedzialność mogą ponieść wszyscy.

Nikt nie powiedział, że zatrucie miało miejsce. Doczytaj artykuł do końca, potem pisz komentarze. Istnieje podejrzenie rotawirusa, więc wcale to nie musi być ich wina.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:18:46

Biznes! Po sezonie musi być nowa fura i willa z basenem. Nawet ze starego owczarka pyszną kiełbaskę na grila...

#10 ~Nana~

~Nana~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:30:24

Czy są tu rodzice dzieci,które zachorowały na tej kolonii?
Syn wrócił doslownie godz temu do domu.Od 5 rano wymiotował,a mimo to postanowiono,ze może wracać do domu autokarem tak jak było zaplanowane.14 godz w autobusie,wymiotujac!W dodatku Pani kierownik kolonii stwierdziła,ze od wychowacy syna uzyskała informacje,ze JA POSTANOWIŁAM ZE SYN MA WRACAĆ.Nikt mnie o zdanie nie pytał.
Dzieci zaczęły sie źle czuc juz w niedziele wieczorem-wtedy kolega z pokoju syna zaczął wymiotować.Wczoraj rano następny,wieczorem okolo 22.00 zadzwonił syn,ze do osrodka przyjechały karetki i policja.Wychowawczyni po zapytaniu co sie dzieje,stwierdzila,ze kilkoro dzieci sie zle poczuło,jedna z matke SPANIKOWAŁA(!) i w rozmowie z wychowawca kazała wezwac pogotowie.Jak zaczęłam dopytywac co sie konkretnie dzieje,to zbyla mnie twierdząc,ze dzieci zostały zbadane,wszyscy czuja sie dobrze i nie ma sie czym martwić.A o 5.00 rano moje wymiotujace dziecko zadzwonilo i powiedzialo,ze 11 dzieci,w tym kolege z pokoju zabrano do szpitala.
Jezeli jest tu jakis rodzic dziecka z tej kolonii,proszę o wpis z jakims kontaktem,np adrsem email

#11 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:37:01

Syn wrócił doslownie godz temu do domu.Od 5 rano wymiotował,a mimo to postanowiono,ze może wracać do domu autokarem tak jak było zaplanowane.14 godz w autobusie,wymiotujac!W dodatku Pani kierownik kolonii stwierdziła,ze od wychowacy syna uzyskała informacje,ze JA POSTANOWIŁAM ZE SYN MA WRACAĆ.Nikt mnie o zdanie nie pytał.
Dzieci zaczęły sie źle czuc juz w niedziele wieczorem-wtedy kolega z pokoju syna zaczął wymiotować.Wczoraj rano następny,wieczorem okolo 22.00 zadzwonił syn,ze do osrodka przyjechały karetki i policja.Wychowawczyni po zapytaniu co sie dzieje,stwierdzila,ze kilkoro dzieci sie zle poczuło,jedna z matke SPANIKOWAŁA(!) i w rozmowie z wychowawca kazała wezwac pogotowie.Jak zaczęłam dopytywac co sie konkretnie dzieje,to zbyla mnie twierdząc,ze dzieci zostały zbadane,wszyscy czuja sie dobrze i nie ma sie czym martwić.A o 5.00 rano moje wymiotujace dziecko zadzwonilo i powiedzialo,ze 11 dzieci,w tym kolege z pokoju zabrano do szpitala.
Jezeli jest tu jakis rodzic dziecka z tej kolonii,proszę o wpis z jakims kontaktem,np adrsem email

Proszę o informację z jakiego ośrodka. Córka jutro wyjeżdża na kolonię do poddąbia.

#12 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 19:54:41

#13 ~Nan~

~Nan~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:28:52

To ośrodek Lazur.Możliwe,ze samo zachorowanie nie wynikło z ich winy,ale to co odstawili,zeby to zatuszować,ze coś takiego ma miejsce,ryzykujac zdrowiem dzieci i wychowawców to skandal.

#14 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:40:16

Współczuję rodzicom i dzieciom, bo to jakiś horror. Mój syn jedzie na kolonie do Ustki, ale do ośrodka Aleksandra, dobrze, że chociaż w komentarzach piszecie nazwę, bo się uspokoiłam, że to nie ten sam. Ktoś powinien za to odpowiedzieć.

#15 ~Znawca tematu~

~Znawca tematu~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:40:35

Ośrodek wczasowy LAZUR w Poddąbiu. Pani kierownik kolonii wręcz krzyczała na dzieci, żeby nie dzwoniły do rodziców i nie mówiły co się dzieje. O masowym zatruciu dyspozytorów medycznych zaalarmowali rodzice dzwoniąc z drugiego końca Polski!!! A Sanepid został powiadomiony przez dyspozytorów medycznych a nie panią z ośrodka. Zresztą co najmniej 24 godziny próbowali tuszować sprawę.

#16 ~Koala~

~Koala~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:43:34

"Znawcatematu" dobrze poinforowany....

#17 ~Koala~

~Koala~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 20:43:50

"Znawcatematu" dobrze poinforowany....

#18 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:05:07

"Agata" a jak faktycznie to rotawirus to kto niby ma za to odpowiedziec???

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:10:48

Ośrodek Lazur w Poddąbiu zdecydowanie jest odpowiedzialny za sytuację. Zupełny brak informacji. Olewanie sytuacji. Brud w pokojach. Karaluchy i grzyb na ścianach. Dzieci zatrucia nie przywiozły - dostały je na talerzu! Ośrodek powinien zostać w trybie natychmiastowym zamknięty.

#20 ~Sebixy pomorze~

~Sebixy pomorze~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 21:12:30

Jesiky i sebixy nie bojta się wasze karynki i brayanki będą bezpiecznie na Pomorzu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych