Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zatoka sztuki - Krystek i powiazania

• Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 18:38:50

Dziewczynkarz, stręczyciel i pedofil,

To jest (ponoć) ten sam profil.  :angry:
         (Ale mi się rymnęło).  :D

W Naszych oczach postać negatywna, co nie znaczy,  że  u innych też - prawda ? B)

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 20 sierpień 2016 - 04:56:39

#42 Konczita

Konczita

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 11:39:13

Komentarz pod jednym z dostępnych w sieci artykułów na ten temat brzmi mniej więcej tak:

Marcinowi T. nic nie zrobią. Szef prokuratury w Starogardzie GD to brat jego teściowej. 

W kwietniu b.r. na stanowisku prok. rej. w Starogardzie nastąpiła zmiana ... Przypadek ?  :ph34r:  :D

#43 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 13:11:23

Komentarz pod jednym z dostępnych w sieci artykułów na ten temat brzmi mniej więcej tak:

Marcinowi T. nic nie zrobią. Szef prokuratury w Starogardzie GD to brat jego teściowej. 

W kwietniu b.r. na stanowisku prok. rej. w Starogardzie nastąpiła zmiana ... Przypadek ?  :ph34r:  :D

W życiu nigdy nic nie dzieje się przypadkowo! B)

Też się nie dajmy  niejednym zastraszyć - piszmy, to bardzo istotne ! :rolleyes:

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 02 listopad 2016 - 18:51:05

#44 Pan Kracy

Pan Kracy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 323 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 12:53:04

A od czego jest w takich momentach Ziobro ja się pytam? Czy już nigdy nie znajdzie się sposób na tą bezkarność? To wygląda tak, że chyba nie ma już nawet do kogo się pożalić w tym kraju bo ktoś gdzieś tam kogoś kryje zawsze... Nie pozostaje nic innego jak tylko prosić: " Boże strzeż nas od tych bestii ! " 

#45 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 03:52:18

W Polsce są za niskie kary za pedofilię i za gwałt.  :angry:

#46 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 22:23:52

A od czego jest w takich momentach Ziobro ja się pytam?

Bo tu  i nie wiedzieć czemu, ale  tylko Rutkowskim o wszystkim decyduje :o

#47 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 22:28:56

Choć prokuratura też podobnie jak on w  wyżej w filmiku uważa? A jak się mylą ? :o

:excl: Zwróćcie szczególną  uwagę jak bezczelnie, podprogowo kłamią perfidne gnoje, z 14 letniego dziecka śp Anaid w 1:48 minucie dodając lat zrobili dojrzałą kobietę, kto im za to płaci, vel dziewczynkarze i sitwa? B)

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 30 listopad 2016 - 03:27:58

#48 Konczita

Konczita

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 12:46:06

Może to zabrzmi "dekadencko" z mojej strony, ale...

Pani dziennikarka w w.w. filmie mówi wyraźnie rzecz wg mnie kluczową . Mówi ona (cytat dowolny), iż dziewczyny są zastraszane i wycofują się z zeznań, w ogóle ze sprawy....

To jest dla mnie informacja nr 1 z całego tego filmu. Oznacza ona bowiem, że za jedną Krystyną stoi jeszcze potężna rzesza jemu podobnych. Rzesza bardzo wpływowa, silna, bezwzględna i nie cofająca się przed niczym.

Czy prokuratorom wystarczy dobrej woli, by wątek zastraszania świadków wyjaśnić do końca ? Czy mając w rękach jedynie Krystynę policja będzie umiała wydobyć od niego stosowne zeznania ? Jest to niewątpliwie zadanie arcytrudne, co nie znaczy , że niemożliwe. 

A jak widać choćby Turek to jest cwaniak jak cholera... On był pewien siebie jak nie wiem co, siostrzyczka podobnie, prawie że się popłakałam jak jej słuchałam, że jest artystką....  Oj, oj , oj... To straszne, naprawdę... 

Jeszcze nie słyszałam winnego, który by się przyznał do tego, że jest winny... Winny zawsze jest niewinny! 

#49 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:21:24

Może to zabrzmi "dekadencko" z mojej strony, ale...

Pani dziennikarka w w.w. filmie mówi wyraźnie rzecz wg mnie kluczową . Mówi ona (cytat dowolny), iż dziewczyny są zastraszane i wycofują się z zeznań, w ogóle ze sprawy....

To jest dla mnie informacja nr 1 z całego tego filmu. Oznacza ona bowiem, że za jedną Krystyną stoi jeszcze potężna rzesza jemu podobnych. Rzesza bardzo wpływowa, silna, bezwzględna i nie cofająca się przed niczym.

Czy prokuratorom wystarczy dobrej woli, by wątek zastraszania świadków wyjaśnić do końca ? Czy mając w rękach jedynie Krystynę policja będzie umiała wydobyć od niego stosowne zeznania ? Jest to niewątpliwie zadanie arcytrudne, co nie znaczy , że niemożliwe. 

A jak widać choćby Turek to jest cwaniak jak cholera... On był pewien siebie jak nie wiem co, siostrzyczka podobnie, prawie że się popłakałam jak jej słuchałam, że jest artystką....  Oj, oj , oj... To straszne, naprawdę... 

Jeszcze nie słyszałam winnego, który by się przyznał do tego, że jest winny... Winny zawsze jest niewinny! 

Myślę, że to już na tym  sprawa skończona,  tylko czeka na sposobną chwilkę, by  standardowo umorzyć?

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 01 wrzesień 2016 - 12:22:11

#50 Konczita

Konczita

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 17:58:11

Szczerze, mam jakiś cień wiary w to, że sprawa nie zostanie umorzona, ale obawiam się tego, iż zakończy się wyrokiem za UDOWODNIONE przestępstwa. Będzie to , w obliczu wycofywania się jak wiemy świadków, bardzo trudne i może zakończyć jakimś śmiesznym wyrokiem za gwałt na 15-letniej wówczas Annie (nie wiem czy imię na potrzeby reportażu TVN nie zostało zmienione) pomimo tego, że Krystynę podejrzewa się o wiele gwałtów szantaży itd.

To podobnie jak z panią Agnieszką, słynną siostrą Franciszką, boromeuszką z Zabrza... Świadków w procesie było kilkudziesięciu, jednak ciężar udowodnienia winy okazał się w mojej ocenie zbyt duży dla prokuratury, ponieważ została ona skazana na jakiś śmieszny w stosunku do swoich win wyrok 2 lat pozbawienia wolności... A trzeba pamiętać, że gwałty to jest naprawdę bardzo szczególny rodzaj przestępstw. Ofiary bardzo często są w tak złej kondycji psychicznej na samo wspomnienie o tym, co je spotkało, ze bardzo trudno zebrać od nich logiczne zeznania naszemu bezdusznemu wymiarowi sprawiedliwości, co koniec końców może się obrócić wyłącznie na korzyść oskarżonego... 

#51 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 17:01:10

Szczerze, mam jakiś cień wiary w to, że sprawa nie zostanie umorzona, ale obawiam się tego, iż zakończy się wyrokiem za UDOWODNIONE przestępstwa. Będzie to , w obliczu wycofywania się jak wiemy świadków, bardzo trudne i może zakończyć jakimś śmiesznym wyrokiem za gwałt na 15-letniej wówczas Annie (nie wiem czy imię na potrzeby reportażu TVN nie zostało zmienione) pomimo tego, że Krystynę podejrzewa się o wiele gwałtów szantaży itd.

To podobnie jak z panią Agnieszką, słynną siostrą Franciszką, boromeuszką z Zabrza... Świadków w procesie było kilkudziesięciu, jednak ciężar udowodnienia winy okazał się w mojej ocenie zbyt duży dla prokuratury, ponieważ została ona skazana na jakiś śmieszny w stosunku do swoich win wyrok 2 lat pozbawienia wolności... A trzeba pamiętać, że gwałty to jest naprawdę bardzo szczególny rodzaj przestępstw. Ofiary bardzo często są w tak złej kondycji psychicznej na samo wspomnienie o tym, co je spotkało, ze bardzo trudno zebrać od nich logiczne zeznania naszemu bezdusznemu wymiarowi sprawiedliwości, co koniec końców może się obrócić wyłącznie na korzyść oskarżonego... 

Czy zabija się kury znoszące złote jaja? B) B) B)

#52 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 00:16:30

W Polsce są za niskie kary za pedofilię i za gwałt.  :angry:

Raczej wszechobecna, gigantyczna korupcja niszczy nasz kraj ! B)

#53 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 12:06:04

Informacja z dnia 29 września 2016 roku !

"Krystianowi W. - pseudonim "Krystek", oskarżonemu o przestępstwa seksualne wobec nieletnich, postawiono w czwartek siedem nowych zarzutów. W związku z tym na "łowcy nastolatek" ciąży już łącznie 26 zarzutów. Krąg pokrzywdzonych przez niego osób rozszerzył się natomiast z 14 do 20 osób."

"Apel

o zgłaszanie się nieujawnionych pokrzywdzonych
Krystian W. będzie przebywał w areszcie co najmniej do połowy listopada. Jednak niemal na pewno, prokuratura zawnioskuje o przedłużenie tego środka zapobiegawczego. "Łowcy nastolatek" grozi do 12 lat więzienia.
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wciąż analizują wszystkie wątki tej sprawy i docierają do kolejnych pokrzywdzonych. Mundurowi zwracają się z apelem do wszystkich kobiet, do których jeszcze nie dotarli, by kontaktowały się bezpośrednio z policjantami prowadzącymi sprawę pod nr tel. 58 321 56 63 lub 58 321 58 61."

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 29 wrzesień 2016 - 20:00:41

#54 burgundowa

burgundowa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 13:14:49

No nieźle i to jeszcze nie koniec za pewne.

#55 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 05 październik 2016 - 18:07:56

No nieźle i to jeszcze nie koniec za pewne.

To dopiero się zacznie, jeszcze będzie głośno  ! B)

Inna przygoda spotkała niejakiego Bartka Kalinowskiego, autora satyrycznej piosenki „Requiem dla układu sopockiego”. Bard zaśpiewał ją kilka razy publicznie. Po jednym z występów podszedł doń asystent prezydenta Karnowskiego i podał mu telefon. Rozmówca zasugerował, że jeżeli Kalinowski nie przestanie śpiewać „takich rzeczy”, to zabierze się go do lasu, gdzie dostanie łopatę i „wykopie sobie dołek”, względnie urządzi mu się „spływ Motławą w worku” lub po prostu załatwi się dłuższy pobyt w szpitalu psychiatrycznym, gdzie sopoccy prominenci mają znajomych lekarzy…  - źpiri

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 24 październik 2016 - 14:57:22

#56 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 26 październik 2016 - 15:57:54

A co słychać w tej sprawie, są jakieś nowości? :blink:

I gdyby nie m.in.  Reportera  dziennikarze śledczy, to taki  sutener vel dziewczynkarz Krystek nadal by obracał zagubione dzieci i nimi z pedofilami handlował  po 1000 $$ za ulotne chwile zboczonej przyjemności - prawda? :unsure:

"Sopot by night. Bulwersujące fakty trójmiejskiego skandalu. Samobójcza śmierć 14-letniej Anaid i aresztowanie jej prześladowcy „Krystka”, łowcy nastolatek, to wierzchołek góry lodowej. Pod wodą Zatoki kryją się potwory. Łowcę opłacali właściciele klubów, do których naganiał kolejne piękne dziewczyny, tolerowali go policjanci, chronili prokuratorzy umarzający dochodzenia. Kim jest gwałciciel? Kim są jego mocodawcy? Dlaczego ten posępny układ trwa? Kryminał non-fiction "Zatoka świń" już w księgarniach." - Wydawnictwo Agora

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 30 listopad 2016 - 03:21:32

#57 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 01 listopad 2016 - 15:24:37

Wczorajsze....

#58 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 18:55:32

A co taka cisza w tak głośnym temacie, umorzono już czy co? :o

#59 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 04 grudzień 2016 - 21:06:30

:excl: A  jak tam się te sprawy mają, idą do przodu czy standardowo i tradycyjnie do "kosza"? B)

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 04 grudzień 2016 - 21:07:49

#60 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 14:19:49

No ale Absztyfikant  spotykał się z Iwoną Wieczorek i przyznaje się, że znał Krystiana W.- tak podają oficjalnie wolne media! :unsure:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych