Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zasady forum gp24


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~peacemaker~

~peacemaker~
 • Goście

Napisano 01 luty 2010 - 19:14:18

Zasady forum:

Forum tworzą wszyscy wszyscy forumowicze. Wspólnie dbajmy o jego poziom.

Posty piszemy w odpowiednich działach. Nazwy tematów wpisujemy tak, by inni mogli po tytule znaleźć je w wyszukiwarce.

Za kształt forum odpowiadają moderatorzy, i wszelkie uwagi/skargi/propozycje kierujcie do nich poprzez prywatne wiadomości. Wiadomości takie mogą być przesyłane przez zarejestrowanych użytkowników więc zachęcamy do rejestracji. Uwagi wpisywane bezpośrednio na forum mogą zostać usunięte.

Moderatorzy mogą zamykać, kasować, przesuwać bądź zmieniać posty niezgodne z tymi zasadami zależnie od ich uznania. W razie niejasności można odwoływać się do autora tego wpisu za pomocą prywatnej wiadomości.

Nie tolerujemy chamstwa, nieuctwa, nietolerancji, kryptoreklam. Dla prywatnych opinii i wymiany złośliwości są wiadomości prywatne lub gadu gadu. Wszelkie wymiany personalnych uwag będą kasowane.

Dyskutujemy w konkretnych tematach - jeśli dyskusja za bardzo podbiegnie od głównego wątku, wszystkie posty nie na temat mogą zostać skasowane.

Nazwy tematów oraz same posty wpisujemy małymi literami. kolorów, większych liter, pogrubiania używamy tylko w celu zaakcentowania - posty naruszające te zasady mogą być usuwane.

Wszystkie komentarz, które:
 • zawierają przekleństwa
 • są bezpośrednimi atakami na innych forumowiczów
 • zawierają dane osobowe
 • są reklamami
 • są ogłoszeniami w tym ogłoszeniami drobnymi
 • są spamem
 • nawołują do agresji
 • są tak zwanym flame war - wojenkami między klubami, literkami na rejestracjach, miłośnikami różnych gatunków muzyki itp
 • zawierają uwagi skierowane do redakcji gp24.
mogą zostać niezwłocznie usunięte.

Za wszelkie uwagi czy pytania skierowane do redakcji jesteśmy bardzo wdzięczni, ale prosimy o zgłaszanie ich na adres mailowy: online.gp24@mediaregionalne.pl . Podobnie sprawa ma się z wnioskami o usunięcie wpisów czy zamknięcie wątków. Tylko wtedy mamy pewność, że uwagi, zgłoszenia problemów czy tematów oraz pytania trafią do naszej redakcji. Jeśli wasze uwagi dotyczą błędu w tekście możecie je też zgłaszać przez wciśnięcie przycisku "zgłoś błąd", który znajduje się przy każdym artykule.

Zasady forum wchodzą w życie od momentu publikacji tego postu i nie podlegają dyskusji. Wszelkie uwagi oraz pytania na ten temat proszę zgłaszać mi tylko i wyłącznie na pw.

Zasady forum nie wykluczają regulaminu forum. Korzystając z forum akceptujesz postanowienia regulaminu oraz zasad korzystania z forum gp24.

Użytkownik peacemaker edytował ten post 29 maj 2010 - 19:00:27

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych