Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zapytanie o administrację


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 20:57:15

niu , co z tobą ?  serce mi pika jak klapa od śmietnika ! zlituj się !#42 Ostatina

Ostatina

  Ellie ;-)

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 2060 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 21:05:10

Serce otwiera a Lolita zamyka. I tak cały dzień.

 

Bo klucze mają taki wypasiony breloczek, hamerykański... :wub:#43 gilda27

gilda27

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4773 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 21:46:36

i taką ją :wub: właśnie lubię  

Ja też :D#44 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 22:25:53

To nie ten, mosznę uciął sobie ten, co ma piskliwy głos. Tamtego załatwiła jakaś podrzędna krUlofa.

A więc to cza-pa się targnął. A pisałam "śpieszmy się kochać cza-pę" bo sądząc po tym co pisze to szybko może biedaczek odejść z tego świata. Ależ porę sobie wybrał. Nie mógł zaczekać do listopada? Oby nie zadziałało prawo serii i oby nie pociągnął za sobą na tamten świat vs a następnie Witraż.#45 ~cmok wafelski~

~cmok wafelski~
 • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 23:55:57

by: martie.es

 

" Chcialabym, aby niektorzy mieli dostep do akt i wreszcie zobaczyli na wlasne oczy, jak bardzo rozni sie przekaz wystawiony dla publiki przez np. przyjaciela rodziny od zeznan swiadkow.

 

Wszyscy bierzemy w tym udzial. Z ta roznica, ze mnie i tzw. "zlemu obozowi" przyklejono odpowiednia latke, prawda  ;)

 Dlatego wybralismy do rozmowy mniej toksyczne miejsce i z udzialem osob-fachowcow, ktorzy w aktywny sposob moga przyczynic sie do ruszenia kamyczka  ;) Bez emocji, januszowania i na podstawie suchych faktow  :)

 

Hmmmm...jakbym mogla Ci odpowiedziec.

 

Nie po to pewne osoby, ktore mialy zwiazek np. z raportem NIKu zdecydowaly sie pomoc w sprawie Iwony, aby ujawniac ich na publicznym forum. 

Mam nadzieje, ze zrozumialas/es ten enigmatyczny przekaz  ;)

 

Z mojej wiedzy wynika, ze jednak to zdarzenie zostalo zweryfikowane. 

Lizzy ma duzo racji. Lecialy wyzwiska i zostal przedstawiony sliczny teatrzyk.

I to nie byl pierwszy raz. Podobne wydarzenie zaszlo kiedys przed innym klubem...

 

Zrodlem wiedzy sa akta i zeznania ponad 300 swiadkow  :)

Wiecej informacji na publicznym forum podac nie moge, poniewaz byloby to czynem zakazanym  ;)" 

 

 

 

Z dzisiejszej nawalanki na forum o Iwonie Wieczorek  /  takiej dziewczyny zaginionej 17 lipca 2010 roku - dla przypomnienia / gdzie starły się dwa przezabawne, antagonistycznie do siebie nastawione  obozy składające się w większości z  żeńskiego DNA można było poza oczywiście dobrą zabawą w mało śmiesznej sprawie dowiedzieć się ciekawej a nawet i optymistycznej rzeczy.

Co takiego niesamowitego i pozwalającego dawać nadzieję wynika z cytowanych wyżej postów zawodniczki jednej z drużyn / zawodniczka ta swego czasu tez ciekawie rozwijała swoją osobowość na forum tygodnika NIE - ale to takie tam, mało istotne/ ???

Przekonali mnie - bo myślę, że jej głos to głos całego jej teamu - że   nad rozwikłaniem tego najgłośniejszego zaginięcia w wolnej RP jednak pracuje od pewnego czasu mocna, dobrze zorientowana , z układami i możliwościami grupa. Nie Policja z jakiejś tam KWP Gdańsk - ba czy też KGP, nie Prokuratura Okręgowa w Gdańsku ze swoimi wszystkimi narzędziami prawnymi i sławnymi specjalistami od analiz, nie grono prawników Iwony Kindy - nikt inny tylko oni. Swobodni, odseparowani i bardzo wstrzemięźliwi w kontaktach z innymi nie polecanymi użytkownikami, czyt. ewentualnymi szpionami - co jest dobrym rozwiązaniem i  przynosi efekty. 

Jak widać z przytoczonych postów potrafili oni na podstawie udostępnionych materiałów sprawy 5Ds 56/10 ( należy wyjaśnić , że materiałów na potrzeby ustawowego dostępu do informacji publicznej mocno ocenzurowanych, zanonimizowanych i tak naprawdę uznanych zapewne za bezwartościowe dowodowo czyli dla ewentualnego przyszłościowego kontynuowania sprawy tzw. bezpiecznych i możliwym  dla udostępnienia ciekawskim ) doprowadzić do istotnych przełomów w towarzysko-forumowej 5 letniej dyskusji na temat istotnych elementów tej sprawy. Potrafili drobiazgowo wyjaśnić to czego wszyscy wymienieni wyżej / instytucje / dostrzec nie potrafili. Pogromcy mitów - czy genialni odkrywcy ?? 

Więc jak to jest, że grupka ludzi mających do dyspozycji jedynie opisane w cytowanych postach narzędzia, nie ukrywajmy skromne jak na wymiar sprawy :

- mocno spłycone kopie wybranych dokumentów postępowania przygotowawczego, aczkolwiek w szczególności jak w cytowanych postach dostęp  teamu do zeznań 300 świadków - to nie byle co, jednak choć nikt tam zapewne nic wartościowego pod grożba odpowiedzialności karnej nie zeznał ale jednak ciekawostki z życia innych przekazał jak to Polak który o sobie wie dużo mniej niż o innych 

- pomoc osób - specjalistów / nie wiem czy chodzi o tych zawodników grupy, którzy przecież mogą być różnych profesji czy też dostęp do faktycznych specjalistów w zakresach potrzebnych do badania tej sprawy /,

- pomoc dziennikarzy mniej lub bardziej poczytnych / czytanych / pism, - to ważna sprawa jeżeli nie najistotniejsza, 

- czy też, co może naprawdę budzić szacunek -  jak można wyczytać w postach bezpośredni dostęp do osób mających związek z kontrolą NIK, ba nawet świadczenie przez nich pomocy w tej sprawie / a wszyscy doskonale wiemy jak ciężko w tej sprawie uzyskać informacje /, 

Patrząc na to wszystko  cisną się na usta dwa pytania :

* dlaczego matka zaginionej apeluje do Archiwum X aż w dalekim Krakowie skoro pod nosem ma ludzi zaangażowanych, z możliwościami i z szerokim dostępem, do tego mocno już zorientowanych w materiałach sprawy i nie potrzebujących kilkunastu miesięcy na kolejne specjalistyczne analizy materiałów, ???

* co na to Policja i Prokuratura? Jak to wygląda, że powołane w tym celu instytucje nie robią nic a kilku dziennikarzy i grupka internautów potrafią w tak krótkim czasie osiągnąć tak dobre efekty? 

Zapytać trzeba pismem , co by ślad został, bo to różnie bywa. 

 

Na koniec mając w pamięci przekaz dziennikarzy Reportera :

"Życzymy Państwu i sobie szybkiego rozwiązania sprawy"

( można byc zmotywowanym i przekonanym ? można i to  czesto w ramach wolontariatu )

 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

 #46 klon

klon

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 117 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 00:11:02

Pytanie miało paść na głównym wątku ale jest zamknięty. Dlaczego to, że jakimś dziennikarzom udostępniono akta wywołuje tyle nerwowych emocji? Myślę, że to dobrze dla sprawy, że ktoś się nad tym pochylił. Dlaczego niektórzy usilnie starają się to pomniejszyć? Czy to ma jakiś związek z kolejnymi artykułami tej gazety pośrednio uderzającymi w "trójmiejską masonerię"?#47 ~cmok wafelski~

~cmok wafelski~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 00:47:08

Pytanie miało paść na głównym wątku ale jest zamknięty. Dlaczego to, że jakimś dziennikarzom udostępniono akta wywołuje tyle nerwowych emocji? Myślę, że to dobrze dla sprawy, że ktoś się nad tym pochylił. Dlaczego niektórzy usilnie starają się to pomniejszyć? Czy to ma jakiś związek z kolejnymi artykułami tej gazety pośrednio uderzającymi w "trójmiejską masonerię"?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie chodzi o żadne udostępnienie akt i o żadnych dziennikarzy. W tych aktach i tak nie ma nic co mogło by kogokolwiek naprowadzić do rozwiązania zagadki. Emocje wywołuje wzajemna niechęć do siebie pewnych grup, które podzieliło inne podejście do wersji zdarzeń. Znając to forum można to przyrównać do uwielbiających się partii politycznych PIS i PO. :)

Główne cechy :

1. Zdecydowany sprzeciw przeciwko idealizowaniu i gloryfikowaniu zaginionej przez jej rodzinę,zarzuty o prowadzenie przez Janusza G niezrozumiałej własnej gry a tym samym dezinformacja i matactwo, dość wyraźny przekaz w strone matki zaginionej  wyrazu niezadowolenia z podejścia do sprawy, lansowania w mediach, zbytniego zaufania do policji oraz prawników, to tak pokrótce bo reszta dotyczy antgonizmów osobowych i wszechwidocznej chęci dominowania uzyskaną wiedzą. Od jakiegoś czasu na własnej planecie, z własnym pomysłem i technicznym podejściem. 

 

2. Większość z podejściem ugruntowanym na kanwie udziału w grze Janusza a tym samym podtrzymywania wersji związku ze sprawą tzw TDC.  Grono bardzo radykalne, przy czym skrupulatne i twórcze. Bazujące na źródłach bedacych w zasięgu ręki, czyli przekazach medialnych, wywiadach, filmach, artykułach no i oczywiście wiedzy przekazywanej ze strony rodziny zaginionej. Podejście do sprawy przy zachowaniu elementarnych zasad dedukcji z domieszką mistycyzmu i teologii. #48 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 00:50:09

Pytanie miało paść na głównym wątku ale jest zamknięty. Dlaczego to, że jakimś dziennikarzom udostępniono akta wywołuje tyle nerwowych emocji? Myślę, że to dobrze dla sprawy, że ktoś się nad tym pochylił. Dlaczego niektórzy usilnie starają się to pomniejszyć? Czy to ma jakiś związek z kolejnymi artykułami tej gazety pośrednio uderzającymi w "trójmiejską masonerię"?

Bardzo dobrze widzisz, a nie jest to bez znaczenia dla całokształtu tej sprawy !

Kilka miesięcy jeszcze i riuszy  jak za pociągnięciem  magicznej różdżki. Zobaczysz ! :ph34r:#49 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 01:00:16

Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie chodzi o żadne udostępnienie akt i o żadnych dziennikarzy. W tych aktach i tak nie ma nic co mogło by kogokolwiek naprowadzić do rozwiązania zagadki. Emocje wywołuje wzajemna niechęć do siebie pewnych grup, które podzieliło inne podejście do wersji zdarzeń. Znając to forum można to przyrównać do uwielbiających się partii politycznych PIS i PO. :)

Główne cechy :

1. Zdecydowany sprzeciw przeciwko idealizowaniu i gloryfikowaniu zaginionej przez jej rodzinę,zarzuty o prowadzenie przez Janusza G niezrozumiałej własnej gry a tym samym dezinformacja i matactwo, dość wyraźny przekaz w strone matki zaginionej  wyrazu niezadowolenia z podejścia do sprawy, lansowania w mediach, zbytniego zaufania do policji oraz prawników, to tak pokrótce bo reszta dotyczy antgonizmów osobowych i wszechwidocznej chęci dominowania uzyskaną wiedzą. Od jakiegoś czasu na własnej planecie, z własnym pomysłem i technicznym podejściem. 

 

2. Większość z podejściem ugruntowanym na kanwie udziału w grze Janusza a tym samym podtrzymywania wersji związku ze sprawą tzw TDC.  Grono bardzo radykalne, przy czym skrupulatne i twórcze. Bazujące na źródłach bedacych w zasięgu ręki, czyli przekazach medialnych, wywiadach, filmach, artykułach no i oczywiście wiedzy przekazywanej ze strony rodziny zaginionej. Podejście do sprawy przy zachowaniu elementarnych zasad dedukcji z domieszką mistycyzmu i teologii. 

W sumie bardzo ładny skrót myślowy i ładnie prawda  w słowa ujęta  :)  Oj nie tylko, ale o tym  ze zrozumiałych względów za kilka miesięcy dopiero ! :ph34r:#50 niu

niu

  ⋆⋆✤⋆⋆

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4994 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 09:28:06

niu landryno, nie mów, że jesteś homo , no nie daj się prosić . 

zapraszam cię na orzeźwiającą maślankę z truskawkami lub jagodami . sam zbierałem .

a potem pójdziemy na górkę i popatrzymy na zachód słońca . decydujesz się ?

 

 ...jestem oszołomiona.

 

Zgadzam się na wszystko.

Podaj datę i miejsce spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...tylko szybko póki mi ten stan(oszołomienia) nie minął.#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 09:43:21

 ...jestem oszołomiona.

 

Zgadzam się na wszystko.

Podaj datę i miejsce spotkania.

...tylko szybko póki mi ten stan(oszołomienia) nie minął.

 

Czesc Niu ! :)  ...kawal czasu co ?! :D
..uwazaj na niego ! ...jest z metra ciety itd...czyli to knur, ktory tylko na zamknietych tematach (to znaczy w tych dla zarejestrowanych ) pisze jako knur.
W innych tematach ten swiniak pisze zazwyczaj tylko z goscia. :D
... a tak ogolnie to co slychac ? :) 

 #52 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 12:32:38

by: martie.es

" Chcialabym, aby niektorzy mieli dostep do akt i wreszcie zobaczyli na wlasne oczy, jak bardzo rozni sie przekaz wystawiony dla publiki przez np. przyjaciela rodziny od zeznan swiadkow.

Wszyscy bierzemy w tym udzial. Z ta roznica, ze mnie i tzw. "zlemu obozowi" przyklejono odpowiednia latke, prawda  ;)

 Dlatego wybralismy do rozmowy mniej toksyczne miejsce i z udzialem osob-fachowcow, ktorzy w aktywny sposob moga przyczynic sie do ruszenia kamyczka  ;) Bez emocji, januszowania i na podstawie suchych faktow  :)

Hmmmm...jakbym mogla Ci odpowiedziec.

Nie po to pewne osoby, ktore mialy zwiazek np. z raportem NIKu zdecydowaly sie pomoc w sprawie Iwony, aby ujawniac ich na publicznym forum. 

Mam nadzieje, ze zrozumialas/es ten enigmatyczny przekaz  ;)

Z mojej wiedzy wynika, ze jednak to zdarzenie zostalo zweryfikowane. 

Lizzy ma duzo racji. Lecialy wyzwiska i zostal przedstawiony sliczny teatrzyk.

I to nie byl pierwszy raz. Podobne wydarzenie zaszlo kiedys przed innym klubem...

Zrodlem wiedzy sa akta i zeznania ponad 300 swiadkow  :)

Wiecej informacji na publicznym forum podac nie moge, poniewaz byloby to czynem zakazanym  ;)" 

Z dzisiejszej nawalanki na forum o Iwonie Wieczorek  /  takiej dziewczyny zaginionej 17 lipca 2010 roku - dla przypomnienia / gdzie starły się dwa przezabawne, antagonistycznie do siebie nastawione  obozy składające się w większości z  żeńskiego DNA można było poza oczywiście dobrą zabawą w mało śmiesznej sprawie dowiedzieć się ciekawej a nawet i optymistycznej rzeczy.

Co takiego niesamowitego i pozwalającego dawać nadzieję wynika z cytowanych wyżej postów zawodniczki jednej z drużyn / zawodniczka ta swego czasu tez ciekawie rozwijała swoją osobowość na forum tygodnika NIE - ale to takie tam, mało istotne/ ???

Przekonali mnie - bo myślę, że jej głos to głos całego jej teamu - że   nad rozwikłaniem tego najgłośniejszego zaginięcia w wolnej RP jednak pracuje od pewnego czasu mocna, dobrze zorientowana , z układami i możliwościami grupa. Nie Policja z jakiejś tam KWP Gdańsk - ba czy też KGP, nie Prokuratura Okręgowa w Gdańsku ze swoimi wszystkimi narzędziami prawnymi i sławnymi specjalistami od analiz, nie grono prawników Iwony Kindy - nikt inny tylko oni. Swobodni, odseparowani i bardzo wstrzemięźliwi w kontaktach z innymi nie polecanymi użytkownikami, czyt. ewentualnymi szpionami - co jest dobrym rozwiązaniem i  przynosi efekty. 

Jak widać z przytoczonych postów potrafili oni na podstawie udostępnionych materiałów sprawy 5Ds 56/10 ( należy wyjaśnić , że materiałów na potrzeby ustawowego dostępu do informacji publicznej mocno ocenzurowanych, zanonimizowanych i tak naprawdę uznanych zapewne za bezwartościowe dowodowo czyli dla ewentualnego przyszłościowego kontynuowania sprawy tzw. bezpiecznych i możliwym  dla udostępnienia ciekawskim ) doprowadzić do istotnych przełomów w towarzysko-forumowej 5 letniej dyskusji na temat istotnych elementów tej sprawy. Potrafili drobiazgowo wyjaśnić to czego wszyscy wymienieni wyżej / instytucje / dostrzec nie potrafili. Pogromcy mitów - czy genialni odkrywcy ?? 

Więc jak to jest, że grupka ludzi mających do dyspozycji jedynie opisane w cytowanych postach narzędzia, nie ukrywajmy skromne jak na wymiar sprawy :

- mocno spłycone kopie wybranych dokumentów postępowania przygotowawczego, aczkolwiek w szczególności jak w cytowanych postach dostęp  teamu do zeznań 300 świadków - to nie byle co, jednak choć nikt tam zapewne nic wartościowego pod grożba odpowiedzialności karnej nie zeznał ale jednak ciekawostki z życia innych przekazał jak to Polak który o sobie wie dużo mniej niż o innych 

- pomoc osób - specjalistów / nie wiem czy chodzi o tych zawodników grupy, którzy przecież mogą być różnych profesji czy też dostęp do faktycznych specjalistów w zakresach potrzebnych do badania tej sprawy /,

- pomoc dziennikarzy mniej lub bardziej poczytnych / czytanych / pism, - to ważna sprawa jeżeli nie najistotniejsza, 

- czy też, co może naprawdę budzić szacunek -  jak można wyczytać w postach bezpośredni dostęp do osób mających związek z kontrolą NIK, ba nawet świadczenie przez nich pomocy w tej sprawie / a wszyscy doskonale wiemy jak ciężko w tej sprawie uzyskać informacje /, 

Patrząc na to wszystko  cisną się na usta dwa pytania :

* dlaczego matka zaginionej apeluje do Archiwum X aż w dalekim Krakowie skoro pod nosem ma ludzi zaangażowanych, z możliwościami i z szerokim dostępem, do tego mocno już zorientowanych w materiałach sprawy i nie potrzebujących kilkunastu miesięcy na kolejne specjalistyczne analizy materiałów, ???

* co na to Policja i Prokuratura? Jak to wygląda, że powołane w tym celu instytucje nie robią nic a kilku dziennikarzy i grupka internautów potrafią w tak krótkim czasie osiągnąć tak dobre efekty? 

Zapytać trzeba pismem , co by ślad został, bo to różnie bywa. 

Na koniec mając w pamięci przekaz dziennikarzy Reportera :

"Życzymy Państwu i sobie szybkiego rozwiązania sprawy"

( można byc zmotywowanym i przekonanym ? można i to  czesto w ramach wolontariatu )

 

Pozdrawiam 

Sprawa od lat pięciu nieruszona leży ale jakieś konkrety są, tylko dlaczego tak wielkie świadome wprowadzenie w błąd poprzez selektywny dobór zazwyczaj masowo rozpowszechnianych informacji, inaczej mówiąc kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań ?

 #53 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 13:16:00

Tym się powinien zająć prokurator .

Biorąc pod uwagę ze jeden z forumowiczów doprowadzony przez nich do ostateczności targnął się na życie. 

  :excl:  Jeśli to prawdą,to gdzie prokuratura i na co czeka jeszcze,a śledzą wszystkie fora, już odpowiedzialni za ten stan rzeczy powinni być zatrzymani do wyjaśnienia ! :ph34r:#54 -MISIA

-MISIA

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 13714 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 13:25:05

Wiecie co ? pokazuje mi, że nie mam uprawnien do zmiany czegokolwiek w moim własnym profilu.

Jest ktoś w stanie mi pomóc ? dzięki a'priori :)

przy pełnej edycji posta zawsze wyrzuca mnie z forum, również pokazująć, że nie mam do tego uprawnien. Kazdy post muszę kopiować przed wysłaniem, bo go wcina i ucieka w niebyt.,

Na szczęście po skopiowniu czasem się uda wkleić,

 

Forum nie ma waznego certyfikatu- cały czas mam ten komunikat, może to z tym jest coś związane ?

 

proszę o info i pomoc jesli ktokolwiek z Modów lub Adminów tutaj w ogóle zagląda

 

Z wyrazami szacunku

5-letnia uzytkowniczka

Misia :)#55 ~Twój senny dowódca~

~Twój senny dowódca~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 15:09:24

Wiecie co ? pokazuje mi, że nie mam uprawnien do zmiany czegokolwiek w moim własnym profilu.

Jest ktoś w stanie mi pomóc ? dzięki a'priori :)

przy pełnej edycji posta zawsze wyrzuca mnie z forum, również pokazująć, że nie mam do tego uprawnien. Kazdy post muszę kopiować przed wysłaniem, bo go wcina i ucieka w niebyt.,

Na szczęście po skopiowniu czasem się uda wkleić,

 

Forum nie ma waznego certyfikatu- cały czas mam ten komunikat, może to z tym jest coś związane ?

 

proszę o info i pomoc jesli ktokolwiek z Modów lub Adminów tutaj w ogóle zagląda

 

Z wyrazami szacunku

5-letnia uzytkowniczka

Misia :)

No przecież zrezygnowałaś już kiedyś z należnych przywilejów zalogowanym użytkownikom tegoż foruma,  a teraz pomocy wołasz ? :D  Bój się Boga kobito ! ;)#56 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 15:53:43

Wiecie co ? pokazuje mi, że nie mam uprawnien do zmiany czegokolwiek w moim własnym profilu.

Jest ktoś w stanie mi pomóc ? dzięki a'priori :)


Z wyrazami szacunku

5-letnia uzytkowniczka

Misia :)

MISIA, zanim użyjesz wyrazu obcego, sprawdź proszę w słowniku jego znaczenie. Masz tendencję do nadużywania słowa a'priori i to totalnie w błędnym odniesieniu. ;)

Pozdrawiam#57 -MISIA

-MISIA

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 13714 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 17:41:48

MISIA, zanim użyjesz wyrazu obcego, sprawdź proszę w słowniku jego znaczenie. Masz tendencję do nadużywania słowa a'priori i to totalnie w błędnym odniesieniu. ;)

Pozdrawiam

 

wrrrrr, :)  dziekuję za pomoc, nie ma jak to dobry człowiek, czasem zamienia się w szczurka- tchórza , ale liczą sie dobre chęci a tych widzę masz Gościu  w nadmiarze :D

Tendencję mam do czegoś innego - ale to nie na forum :P zajrzyj do słownika- myslę ,że to niegłupi pomysł 

 

Dyskusję w tej materii uważam za skonczoną, ciesz się, ze tak miło Ci odpisałam Gościu , a za pomoc w podnoszonej wyzej sprawie dziękuję :) . Zaniesiesz mi teczkę do szkoły  ?- byłam do tego przywyczajona :P

 #58 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 19:05:09

...jestem oszołomiona.

Zgadzam się na wszystko.
Podaj datę i miejsce spotkania....tylko szybko póki mi ten stan(oszołomienia) nie minął.

priv

#59 ~Gajowy Marucha~

~Gajowy Marucha~
 • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 19:51:46

MISIA, zanim użyjesz wyrazu obcego, sprawdź proszę w słowniku jego znaczenie. Masz tendencję do nadużywania słowa a'priori i to totalnie w błędnym odniesieniu. ;)

Pozdrawiam

no w końcu men(sa) zobowiązuje :D :D :D#60 bez nicku

bez nicku

  Bywalec

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPip
 • 58 postów

Napisano 09 sierpień 2015 - 19:23:49

Prawda ? . . .

Oczywista to sprawa!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych