Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zapytanie o administrację

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 iwi79

iwi79

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:40:23

Witam,

jestem tu na forum aktywnym użytkownikiem od dziś. Moje posty (nie naruszające regulaminu, nie wskazujące na konkretne osoby) zostały usunięte. Każdy następny znika w przeciągu 10 min. 

Kto jest odpowiedzialny za moderację i administrację forum? Nie dostaję ani ostrzeżeń, ani informacji we wiadomościach (a z tego co wiem, administrator powinien poinformować za co post został usunięty i jaki punkt regulaminu usuwał). 

Z góry dziękuję za pomoc.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:56:26

Może dodawałeś linki reklamowe? Napisz do admina, choć wątpię czy odpowie. Najlepiej poczekaj na moderatora i pytanie skieruj na priv, może się uda.

#3 Piotruś Pan

Piotruś Pan

Bywalec

• PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 23:59:20

Admknistracja przyglądała się kiedyś poczynaniom moderatorki LOLx? Nie? To polecam.

#4 LOLx2

LOLx2

Załoga G

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 00:03:28

Admknistracja przyglądała się kiedyś poczynaniom moderatorki LOLx? Nie? To polecam.

Może powinna twoje poczynania, w których piszesz, że przespałam się z moderatorem forum, żeby być moderatorką. 

Nie dziw się, że takie ataki personalne są kasowane.

#5 100babajaga100

100babajaga100

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 00:38:44

Czytałam Twojego posta, Piotrusiu Pan i potwierdzam słowa LOLx2. Twój post to naruszenie dóbr osobistych tej osoby i sam w sobie kwalifikuje autora  do zablokowania na forum. 

Brak słow na Twoją hipokryzję, Piotrusiu. 

#6 KasiaB

KasiaB

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3434 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 01:10:18

Administracji polecam przyjrzeć się cytowanemu nickowi.

#7 LOLx2

LOLx2

Załoga G

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:12:13

Administracji polecam przyjrzeć się cytowanemu nickowi.

Nie tylko jemu, ta grupa liczy więcej osób, stałych użytkowników.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania listy nicków, które wchodzą na forum o Iwonie tylko po to, żeby wyśmiewac dyskusję i prowokować do kłotni. Robia to od lat (!) w porozumieniu, grupowo, po czym lecą na skargę do głownej moderacji próbując "załatwić" takiego użytkownika, na którego napadli.

#8 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:28:39

Nie tylko jemu, ta grupa liczy więcej osób, stałych użytkowników.
Jesteśmy w trakcie przygotowywania listy nicków, które wchodzą na forum o Iwonie tylko po to, żeby wyśmiewac dyskusję i prowokować do kłotni. Robia to od lat (!) w porozumieniu, grupowo, po czym lecą na skargę do głownej moderacji próbując "załatwić" takiego użytkownika, na którego napadli.

W końcu ktoś to zauważył..
Sydzenie i wysmiewanie z paru kont a gdy ofiara nie wytrzyma,grupowe zgłoszenie do administracji. Ekipa wizaż, gronie i współczesna, nowiny24 ... :)
Przepraszam ominolem luźne gatki i tajne forum. Ci sami ludzie przez lata plus nowe nabytki..

Użytkownik detektyw edytował ten post 06 sierpień 2015 - 08:41:32

#9 gilda27

gilda27

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4773 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:47:26

No nie...ale czad :D :D :D Poebało Was dokumentnie :D  ;)

Użytkownik gilda27 edytował ten post 06 sierpień 2015 - 09:22:35

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:53:27

Szykuje się jakaś grubsza afera. Kto wie, czy to nie forumowa zorganizowana grupa przestępcza? :o  Nie wiem, jak Wy, ale ja zaczynam się bać, że stanę się ofiarą i grupowo mnie wykończą. Dobrze, że się bierzecie za tych łotrów. Gdzie będzie wisiała czarna lista? :D

#11 gilda27

gilda27

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4773 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:59:07

Szykuje się jakaś grubsza afera. Kto wie, czy to nie forumowa zorganizowana grupa przestępcza? :o  Nie wiem, jak Wy, ale ja zaczynam się bać, że stanę się ofiarą i grupowo mnie wykończą. Dobrze, że się bierzecie za tych łotrów. Gdzie będzie wisiała czarna lista? :D

Na drzwiach DC...ale tych od zaplecza :unsure:

#12 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:05:10

Czyżby wątek o IW  rozprzestrzeniał się na wszystkie wątki, jak zaraza...??? :huh:

Użytkownik Ala2 edytował ten post 06 sierpień 2015 - 09:10:34

#13 ~Słuchaj~

~Słuchaj~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:18:47

W końcu ktoś to zauważył..
Sydzenie i wysmiewanie z paru kont a gdy ofiara nie wytrzyma,grupowe zgłoszenie do administracji. Ekipa wizaż, gronie i współczesna, nowiny24 ... :)
Przepraszam ominolem luźne gatki i tajne forum. Ci sami ludzie przez lata plus nowe nabytki..

Mam nadzieję, że Reporter się tym zajmie albo nawet i sam Fakt. Koniec z patologią, koniec z tajnym forum dla wybranych (mało tego tam ponoć wpisowe trzeba wpłacać - na prywatne konta zarządzających!). Niech dzielnicowy zajmie się tajniakami -  inaktywować forum. Moja racja jest najmojsza a reszta to tylko tło! Tak ma być bo jak nie to napiszę i do samego prezydenta. Nowy to zareaguje na tą samowolkę w wypowiedziach!

#14 gilda27

gilda27

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4773 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:24:42

Mam nadzieję, że Reporter się tym zajmie albo nawet i sam Fakt. Koniec z patologią, koniec z tajnym forum dla wybranych (mało tego tam ponoć wpisowe trzeba wpłacać - na prywatne konta zarządzających!). Niech dzielnicowy zajmie się tajniakami -  inaktywować forum. Moja racja jest najmojsza a reszta to tylko tło! Tak ma być bo jak nie to napiszę i do samego prezydenta. Nowy to zareaguje na tą samowolkę w wypowiedziach!

Wpisowa jak wpisowe, ale musisz mieć Piano wykupione żeby to czytać! + miesięczny abonament- żeby tam pisać :o  :angry: 

#15 ~Magdunia~

~Magdunia~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:33:27

Wpisowa jak wpisowe, ale musisz mieć Piano wykupione żeby to czytać! + miesięczny abonament- żeby tam pisać :o  :angry:

Skandal! A co na to Urząd Skarbowy właściwy dla miejsca prowadzenia tego procederu? To już zakrawa. Tu na GP jest inaczej, nie trzeba nikomu płacić. Atmosfera jest wspaniała, czuję się tu z naszymi forumkami jak w rodzinie.

A jak są niesnaski to trzeba dać napis w nagłówku żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

Taka rada dnia wyszła mi spod pióra.

#16 ~Sołtys~

~Sołtys~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:40:55

Skandal! A co na to Urząd Skarbowy właściwy dla miejsca prowadzenia tego procederu? To już zakrawa. Tu na GP jest inaczej, nie trzeba nikomu płacić. Atmosfera jest wspaniała, czuję się tu z naszymi forumkami jak w rodzinie.

A jak są niesnaski to trzeba dać napis w nagłówku żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.

Taka rada dnia wyszła mi spod pióra.

Dobra rada. A ten nagłówek dać do tej czarnej listy nicków.

I po kłopocie.

#17 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 10:55:49

Któż inny mógł zareagować na czarną listę :)
Tak to o was mowa miedzy innymi.
Czekamy na resztę, jak łatwo wywołać wilka z lasu może nawet Wolfa ;)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 11:04:16

Któż inny mógł zareagować na czarną listę :)
Tak to o was mowa miedzy innymi.
Czekamy na resztę, jak łatwo wywołać wilka z lasu może nawet Wolfa ;)

Tere fere kuku strzela baba z łuku.

Skoro listę macie gotową, bo wilcy wyszli z lasu sami, to może by już skończyć tę komedię?

Dawajcie już tę czarną listę i koniec przedstawienia.

#19 koralowiec

koralowiec

Bywalec

• PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 11:15:19

Pamiętasz jak wysłałaś e-mail przypadkiem do kogoś zamiast koleżanki z nazwiskiem i imieniem?
Wpadek było więcej prawda?

#20 ~pytacz~

~pytacz~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 11:21:27

Pamiętasz jak wysłałaś e-mail przypadkiem do kogoś zamiast koleżanki z nazwiskiem i imieniem?
Wpadek było więcej prawda?

po co wysyłać do koleżanki maila z nazwiskiem i imieniem? :blink:

o czym jest ten temat?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych