Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

60 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:51:33

Dla mnie nie mniej winny jest bank, na jakiej podstawie żąda pieniędzy skoro nie miał umowy z kobietą.

A co będzie jak deweloper będzie miał umowy z innymi bankami im też trzeba będzie płacić ? 

Który bank robi takie praktyki ? 

#42 ~żyć nie umierać~

~żyć nie umierać~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:27:47

Teraz deweloperzy budują dużo w Siemianicach, Boleslawicach, Słupsku, Kobylnicy.... Uciekłam z bloków, nie miałam kasy na duży dom więc wybrałam Słoneczną Oaze w Kobylnicy/Tetmajera/ u p.Łukasza Chróscickiego i jestem zadowolona - w ciagu roku wybudowane, wykończone i zasiedlone. I po zapłacie ostatniej raty  notarialnie przeniesiona wlasność na mnie.

Działka 250 m2 , do miasta na rzut beretem, trochę zieleni, wygodny parter 65 m2 plus góra, ogrzewanie gaz podłogowe, kominek, garaż. Po roku znam już średnie koszty ok. 380 zł mies.(gaz,woda i ścieki, prąd, śmieci, telefon,podatek). Kosztowało mnie to 310 tys.zł. Teraz robią nam elegancką asfaltową drogę ul. Stefczyka z chodnikami i ścieżką rowerową.I co mi więcej potrzeba?

#43 ~Kapo~

~Kapo~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:29:06

CBŚ powinno wjechać do siedziby buildingu na 3 maja. Tylu wydymanych podwykonawców co W. Śledź nikt w Słupsku nie załatwił...

#44 ~herring~

~herring~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 21:33:10

Dziwne ze dopiero teraz wyplynal ten temat bo z tego co wiem jest to praktykowane juz kilka ladnych lat.

#45 ~biuro~

~biuro~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:58:03

Interesy z Państwem Śledź to nic dobrego. Cała rodzina oszustów: Pani Bogusławska niedouczona bizneswoman,która razem z ojcem Wiesławem Ś. obmyśla strategie obejścia kruczków prawnych,snuje plany oszukania ludzi. Słynny inspektor budowy Michał Ś.,który swoim podpisem zatwierdza budowlaną prowizorkę i zatrudnia cudzoziemców bez uprawnień na budowę,którym i tak później nie wypłaca ani grosza.
Każdy kto kupuję lub pracuje dla tej rodziny oszustów powinien mieć się na baczności.

#46 ~hal hal~

~hal hal~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 15:54:34

Interesy z Państwem Śledź to nic dobrego. Cała rodzina oszustów: Pani Bogusławska niedouczona bizneswoman,która razem z ojcem Wiesławem Ś. obmyśla strategie obejścia kruczków prawnych,snuje plany oszukania ludzi. Słynny inspektor budowy Michał Ś.,który swoim podpisem zatwierdza budowlaną prowizorkę i zatrudnia cudzoziemców bez uprawnień na budowę,którym i tak później nie wypłaca ani grosza.
Każdy kto kupuję lub pracuje dla tej rodziny oszustów powinien mieć się na baczności.

Lepiej bym tego nie ujął. Lubie to!

#47 ~nobody~

~nobody~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 09:18:00

Pan Wiesław Ś. obecnie jest właścicielem i prezes firmy Centrum Sprzedaży i Obsługi Nieruchomości Sp. z o.o., która zajmuje się budową osiedla w Bydlinie ... tam też dzieją się różne dziwne sprawy. Czyli Pan Wiesław nie zmienił branży tylko założył nową firmę aby uniknąć odpowiedzialności.

Może ta informacja pomoże Pani, o której mowa w artykule. A dziennikarze może zgłębią temat.

Prokurator !!!! i to natychmiast !!!!

Każdy budynek w Bydlinie to oddzielna spółka.......

Każdy dzień to potencjalny oszukany klient i podwykonawca....

#48 ~mieszkańcy~

~mieszkańcy~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 09:32:25

....mało tego.... Państwo Śledź wraz z córką pierwsi stali na straży zakazu budowy tarczy....a teraz pomimo protestu mieszkańców i poszkodowanych przez niego lokatorów w Apartamentach przy ul.Konarskiego usilnie pragnie amerykanom wynająć mieszkania....żadne pieniądze nie śmierdzą :))  Przydadzą się na otwarcie super-profesjonalnego salonu kosmetycznego "Śledź/Bogusławska"  przy Konarskiego...... Reszta niech czeka na swoją kasę....kolejna dobra inwestycja na przyszłość...:))  

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:30:07

Niestety inwestycja w bydlinie nie jest objęta ustawą developerska. Firma oszukala mnóstwo ludzi i podobno jakiś bank wyludzajac kilka milionów. Oszust

#50 ~Leo~

~Leo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 08:40:12

Osiedle słoneczne tarasy w kobylnicy budowane przez Łukasza Chróścickiego jako przyszły mieszkaniec i właściciel jednego z domków mogę powiedzieć że wszystko idzie prawie planowo z małym miesięcznym opóźnieniem ale takie opóźnienie przy budowie takiej ilości domów chyba nie jest duże

#51 ~Leo~

~Leo~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 08:41:15

Osiedle słoneczne tarasy w kobylnicy budowane przez Łukasza Chróścickiego jako przyszły mieszkaniec i właściciel jednego z domków mogę powiedzieć że wszystko idzie prawie planowo z małym miesięcznym opóźnieniem ale takie opóźnienie przy budowie takiej ilości domów chyba nie jest duże

#52 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 21:35:26

Uwaga na Państwa Śledź! Oszuści!

Nie wydają mieszkań, nie sprzedają mieszkań, nie spłacają kredytów!!!!!!!!!!

#53 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 20:15:47

Proszę o kontakt na emal snaapy1@wp.pl mam parę pytań do  Pana w kwestii inwestycji

#54 ~Slupski~

~Slupski~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:24:51

Ten sam deweloper lecz pod innymi spółkami (jest już ich kilka) buduje i usiłuje sprzedać domy i mieszkania w Bydlinie

#55 ~Slupski~

~Slupski~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:25:45

Chłopak co pływa jak morska ryba

#56 ~Chce kupić~

~Chce kupić~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 17:10:42

Osiedle forma Sierleccy. Wybudowane? I ponawiam pytanie innej osoby. Jakie opinie?

#57 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 18:15:11

Poproszę o opinię na temat dewelopera który ma budować osiedle Portofino II. Jest już spore opóźnienie. Planuje podpisanie umowy rezerwacyjnej i mam wątpliwości. Nie widac duzego tempa robót na Portofino I :( 

#58 ~Asdf~

~Asdf~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 18:08:01

Proszę o opinie o Sierleckich, kilka inwestycji mają w realizacji.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 18:15:57

Omijajcie Sierleckich z daleka. Obiecują szybkie terminy a co do czego po wplacie zaliczki traktują ludzi jak deb***i. Budowa zakończona z opóźnieniem ponad czterech miesięcy. Ciągle wciskają inne bajki, i tak co miesiąc a kluczy jak nie było tak nie ma. Na swoich stronach usuwają nie pochlebne komentarze dla tego ciężko coś złego o nich znaleźć.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 20:18:20

Proszę o opinie o Sierleckich, kilka inwestycji mają w realizacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych