Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 11:55:24

Dlatego lepiej kupić sobie działkę budowlaną ....  i zatrudnić kilku budowlańców i samemu budować dom...  

Fakt, dłużej to będzie trwało, trzeba będzie liczyć się z dojazdem... ale jesteś na swoim, sąsiedzi Cię nie obchodzą, czy jest za głośno,czy pies szczeka itp itd...  a pieniędzy nie stracisz.... :)

Dokładnie, w życiu bym nie kupił nic na tym nowych super hiper mega osiedlach budowanych po kosztach.

#22 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:31:50

a ja myśle że ta pani troszke też jest sobie sama winna bo ja np nie przelałbym pieniędzy na konto dewelopera czy innego sprzedającego mieszkanie dopóki nie nie miałbym wszystkich dokumentów sprawdzonych i podpisanych a akt notarialny z wpisem do księgi wieczystej to podstawa przy kupnie mieszkania

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:41:09

a ja myśle że ta pani troszke też jest sobie sama winna bo ja np nie przelałbym pieniędzy na konto dewelopera czy innego sprzedającego mieszkanie dopóki nie nie miałbym wszystkich dokumentów sprawdzonych i podpisanych a akt notarialny z wpisem do księgi wieczystej to podstawa przy kupnie mieszkania

Doprawdy ? 

Jak to sobie wyobrażasz ? 

#24 ~kupiłam~

~kupiłam~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:19:40

Zastanawiam się na zakupem nieruchomości w City Parku budowanym przez Invest House Łukasz Chróścicki. Niestety pod wskazanym adresem siedziby firmy nie ma jakiejkolwiek szyldu, a sąsiadujące firmy nigdy nie słyszały o tej firmie. Deweloper podaje na stronie internetowej numer telefonu, który jest wyłączony. W internecie nie można znaleźć jakiejkolwiek opinii o tym deweloperze.

Developer trudny w kontakcie. Kierownik budowy jeszcze gorszy. Akty notarialne mialy byc w lutym, a jak do tej pory zadnej informacji na ten temat. Wykończenie budynku nie do konca zgodne z projektem. Umowy skonstruowane na niekorzyść kupujących. Trudno wyegzekwować od niego cokolwiek.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:31:45

Do Słupska jak najszybciej powinna przyjechac CBŚ z grupą antyterrorystyczna i posprawdzac wszystkich lokalnych developerów i wszystkie inwestycje w słupskiej strefie ekonomicznej głównie żródła finansowania tych inwestycji, panie  Ziobro niech sie pan spieszy bo w tej kadencji może panu zabraknąć czasu a do wziecia są ogromne pieniądze .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:33:16

mafia pelowska przez te 8 lat naprodukowala tyle hameciarzy ,ze teraz ziobro ma na 5 lat roboty. pelo i kod oszolomy

no na szczęście pisowska mafia tyle nie porządzi, tylko co nam z tego? przyjdzie kolejna i tak od lat rządzą mafie

#27 ~pan ziobro~

~pan ziobro~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:55:02

Do Słupska jak najszybciej powinna przyjechac CBŚ z grupą antyterrorystyczna i posprawdzac wszystkich lokalnych developerów i wszystkie inwestycje w słupskiej strefie ekonomicznej głównie żródła finansowania tych inwestycji, panie  Ziobro niech sie pan spieszy bo w tej kadencji może panu zabraknąć czasu a do wziecia są ogromne pieniądze .

oki już jade dobrze że codziennie czytam gp

#28 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:03:51

Wiesz tak sobie z koleżanką pomyślałyśmy że Ty i Twoja rodzinka muszą mieć bardzo głębokie doświadczenie w tej materii więc nie będziemy odbierać Wam tego wspaniałego zaszczytu.Zyczymy miłej zabawy ŻOŁNIERZYKU :)

pomyślałyśmy :D  :D dobre dobre. wpadnijcie pod koszary nikt się nie obrazi i nie bądzcie takie skromne pewnie i tak na co dzień stoicie przy drogach krajowych a tak bedziecie miały młodych jurnych żołnierzyków i przede wszystkim czystych :wub: ps.nie mam rodziny :(

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:04:25

Powsadzać gnoi na długie lata, a kilku na dożywocie, to się nauczą. Gdzie jest "dobra zmiana"? Gdzie jest Zero?

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:10:02

Doprawdy ? 

Jak to sobie wyobrażasz

przynajmniej tak mi sie wydaje że tak powinno być chyba notariusz jest od tego żeby spr czy wszystko jest w porządku bynajmniej ja tak kupiłem swoje mieszkanie co prawda nie od developera

#31 ~D~

~D~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:13:06

Co jest z City Parkiem nie tak? Bo gdyby ktoś  kupił tam mieszkanie i nie wyrobiliby się w czasie, to podejrzewam, że pewnie byłoby to w gazecie, a przecież nic nie było.

#32 ~bobek2kc~

~bobek2kc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:19:29

właśnie, dlaczego za zapalenie trawy ktoś robi z człowieka przestępcę narkotykowego ?  

z tego co piszą i mówią w mediach, prawie połowa Polaków pali trawę i co z tego ?

#33 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:45:48

Zakupując lokal od dewelopera należy między innymi sprawdzić kw nieruchomości , czy nie ma obciążeń na rzecz banków lub innych osób, gminy / w przypadku BPC Sledz i córka Bogusławska tak było. Bank, który miał zabezpieczenie nie zgadza się na wyłączenie części działki bo są wymagalne zobowiązania.tak więc współczuję ale Pani z artykułu będzie mieszkać ale nie w swoim ... odradzam jakiekolwiek transakcje w bydlinie , aby nie mieć klopotow.

#34 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:56:49

Zakupując lokal od dewelopera należy między innymi sprawdzić kw nieruchomości , czy nie ma obciążeń na rzecz banków lub innych osób, gminy / w przypadku BPC Sledz i córka Bogusławska tak było. Bank, który miał zabezpieczenie nie zgadza się na wyłączenie części działki bo są wymagalne zobowiązania.tak więc współczuję ale Pani z artykułu będzie mieszkać ale nie w swoim ... odradzam jakiekolwiek transakcje w bydlinie , aby nie mieć klopotow.

a ja słyszałam że tam już prawie wszystko sprzedane

#35 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:57:38

w tym Bydlinie

#36 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 16:58:06

właśnie, dlaczego za zapalenie trawy ktoś robi z człowieka przestępcę narkotykowego ?  

z tego co piszą i mówią w mediach, prawie połowa Polaków pali trawę i co z tego ?

bo Polska to zacofany kraj wielu uważa że lepiej chlać wóde stać pod sklepem i walić w gacie a jak zapalisz skręta raz na jakis czas to od razu najgorsze zło kryminalista ćpun itd

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 17:07:02

a ja słyszałam że tam już prawie wszystko sprzedane

No to współczuję klientom

#38 ~Zorientowany~

~Zorientowany~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 17:24:08

A wiecie że Sledz i córka Bogusławska chcieli się wkręcić w budowę bazy w Redzikowie ??? W dodatku Bogusławska startowała z listy Nowoczesnej do Sejmu.buahahaha . Na szczęście dla Petru nie załapała się

#39 ~Korek~

~Korek~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 18:52:54

No to teraz mogą dać upust swoim emocjom setki pracowników zatrudnionych na czarno przy tych budowach, oraz firm którzy zostali oszukani na pieniądze przez tych, "Państwa";) no jedziecie z tym koksem.. 3.. 2.. 1...

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:40:34

nie rozumiem.Facet wali wam kase,a wy czekacie 3 lata.

Faktycznie do telewizji z nim,Państwo w Państwie lubi takie programy.Ale zbierzcie się,żeby było was więcej i do przodu.Gnoje żyjący za nasze ciężko zarobione pieniądze.Ale mają przyzwolenie rządzących,zobaczcie jakie afery teraz z nieruchomościami w Polsce!!!   W  majestacie prawa okradają obywateli,prawnicy,sędziowie ,Miller dziś powiedział -mafia!!!!!   I to jest prawda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych