Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zapalenie krtani+Zanik głosu+Ból gardła

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~llllss~

~llllss~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 15:34:55

Zadowolona jestem z tego jak pracuje nebulizator PRO Sanity. Kupiłam już jakiś czas temu i jak na razie sprzęt jest zupełnie bezawaryjny. Szybka ,wydajna, dokładna nebulizacja. Lek można podać w większym lub mniejszym rozmiarze w zależności od tego co się chce dokładnie leczyć. Mało prądu ciągnie, to też sobie sprawdziłam na liczniku :)

#22 ~tatiana~

~tatiana~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 08:31:37

Ale wiecie, że jak choroba mija a zostanie kaszel to trzeba go do końca wyleczyć? Później biorą się wszystkie zapalenia. Ja kiedyś miałam problemy ze znalezieniem odpowiedniego syropy, ale lekarz polecił mi dicotuss z prawoślazem. Nie musialam i nie muszę brać antybiotyków i kaszel przechodzi po kilku dnaich

#23 ~Gabrysiak~

~Gabrysiak~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 23:21:50

Ten temat powraca jak bumerang.  U mnie w domu gotowało się ziemniaki, potem ugniatało i wdychało opary przez ok. 10 minut. Teraz nikomu nie chce się obierać specjalnie ziemniaczków, tylko idziemy do apteki po Floradix. I po temacie :)

#24 komin123

komin123

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 23:32:33

qck.pl/Wco - nie do wiary co rządy PiSu robią z ludźmi (projekt +500)

#25 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 10:56:45

Mam zaufanie w kwestii takich domowych urządzeń medycznych do polskiej marki Sanity. W domu do leczenia infekcji dróg oddechowych od jakiegoś czasu mamy Baby Sanity i się sprawdza. Jak się ma dzieci to wszelkie przeziębiania są na porządku dziennym, ale leczenie klasycznymi tabletkami itp. to raz że jest mało skuteczne, a dwa, że dla młodego organizmu może być niebezpieczne.

#26 ~karolinaka~

~karolinaka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 12:47:37

Można za około sto złotych kupić inhalator Alergia Stop. Lekki jest na tyle, że można go zawsze praktycznie zabrać ze sobą. Dla mnie akurat to było najważniejsze żeby inhalator nie był ogromną landarą. Całość waży jakieś półtorej kilograma. Urządzenie jest od polskiej firmy Sanity – sporo osób ma na pewno ich termometry albo ciśnieniomierze. Nie mylić z Sanitas! Bo ostatnio widziałam w Lidlu coś takiego...podszywają się.

#27 ~kubass~

~kubass~
  • Goście

Napisano 11 luty 2017 - 08:47:09

Fajnie działa inhalator Alergia Stop. Kupowałam w sumie na chybił trafił, ale aparat działa bardzo wydajnie i co najważniejsze samo podawanie leku nie jest jakoś super skomplikowane. W zasadzie siebie i synka obsługi nauczyłam w parę minut. Można to stosować przy różnej terapii – mukowiscydoza, stany po zapaleniu płuc, alergia, albo jakieś zwykłe infekcje dróg oddechowych.

#28 andrzej90

andrzej90

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 luty 2017 - 20:24:03

Na ból gardła zaproponuję Fiordę - działa szybko i skutecznie. Moim zdaniem jest to najlepszy obecnie lek na tą dolegliwość. Więcej o nim można przeczytać na http://fiorda.pl

#29 ~wiki88~

~wiki88~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 09:38:48

Podoba mi się jak pracuje inhalator Baby Sanity. Po pierwsze jest bardzo lekki, także jak gdzieś z dzieckiem jadę to mogę urządzenie spakować w torbę dołączoną do zestawu i zabrać ze sobą. Gwarancję mam 3 lata, w zestawie pełne akcesoria, w tym smoczek do inhalacji dla najmłodszych. Sprzęt jest atestowany i nadaje się do inhalacji u dzieci już od pierwszego miesiąca życia.

#30 ~Marek44~

~Marek44~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 09:20:40

Ja bym Ci polecał inhalator PRO Sanity. Wielofunkcyjny bo poza tym, że można terapię przeprowadzać to też oczyszczać nos, czy zatoki. Takie dwa w jednym. W zestawie jest wszystko co potrzebne, czyli maseczki, ustnik, końcówka do nosa, pojemnik na wszystkie akcesoria, niczego nie trzeba specjalnie dokompletować, żeby móc korzystać. W tym akurat modelu są specjalne zawory wdechowo wydechowe które chronią przed niepotrzebnymi stratami aerozolu. W innych inhalatorów to różnie z tym tematem bywa.

#31 ~Renatapoblos~

~Renatapoblos~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 08:50:51

Mogę ze swoich doświadczeń podpowiedzieć inhalator PRO od Sanity. Duża wydajność, proste działanie, porządna gwarancja bo przybijana nawet do 5 lat. Nie widziałam żeby na jakikolwiek inny inhalator dali więcej. Inhalator jest dla dorosłych, ale tak samo dzieci mogą tutaj z podawania leku wziewnie skorzystać. Cicha praca, łatwe czyszczenie, można wygodnie rozstawić, konstrukcja jest stabilna.

#32 ~kinga33~

~kinga33~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 10:15:23

Do tej pory miałam jeden inhalator w życiu i teraz kupowałam drugi. Jest o wiele lepszy niż poprzedni bo przede wszystkim szybciej produkuje mgiełkę i też jakość aerozolu jest lepsza, po prostu czuję, że ten lek łatwiej przechodzi w dół dróg, a nie osadza się na górnych partiach. Aparat nazywa się Alergia STOP Sanity. 2 lata gwarancji, instrukcja po polsku i też polska marka.

#33 ~jaśmina~

~jaśmina~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 09:38:48

Mój synek niedawno przechodził zapalenie krtani i najskuteczniejsze były inhalacje benodilem przeciwzapalnym. Ataki kaszlu stały się łagodniejsze po tym leku, a stan zapalny zaczął szybko ustępować

#34 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 15:09:59

Eee tam najlepsze i tak są zastrzyki ze sterydami na bardzo silną duszność. Nigdy nie miałem inhalacji przez to, że miałem bardzo ciężkie zapalenia zagrażające życiu. Wystarczyły mi leki, zastrzyki i odpoczynek głosu.

#35 ~zzz~

~zzz~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 12:19:58

Do tej pory miałam jeden inhalator w życiu i teraz kupowałam drugi. Jest o wiele lepszy niż poprzedni bo przede wszystkim szybciej produkuje mgiełkę i też jakość aerozolu jest lepsza, po prostu czuję, że ten lek łatwiej przechodzi w dół dróg, a nie osadza się na górnych partiach. Aparat nazywa się Alergia STOP Sanity. 2 lata gwarancji, instrukcja po polsku i też polska marka.

Mózg sobie poinhaluj tylko długo, to może przestaniesz piasć rekamly na forum.

#36 ~zarkolnikov~

~zarkolnikov~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 16:39:59

Na problemy z bólem gardła i trudnościami w mówienie w związku z dolegliwością, mam Cevitt Gardło. Mam go w apteczce bo szybko działa, a u mnie to jest tak, że jak nie zadziałam to będzie boleć jeszcze bardziej dopóki czegoś nie wezmę.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 22:06:57

Tabletki emskie najlepsze na ból gardła, zapalenie krtani.

#38 ~Arnika~

~Arnika~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 16:15:28

Na ból nie są najlepsze, bo mają sól morską, niestety jeszcze bardziej podrażniają, na kaszel i chrypę mogą być. Cevitt Gardło, coś mi się kojarzą, to są te z kwasem hialuronowym? 

#39 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:46:01

Tak, Cevitt to są te z kwasem hialuronowym. Sama ich używam bo dużo latam samolotem i miałam permanentny problem z gardłem - ciągle suche gardło, a co za tym idzie - chrypka i kaszel. Tabletki do ssania Cevitt bardzo mi pomogły.

#40 ~Arnika~

~Arnika~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 11:10:39

Kojarzę, bo pracowałam w klimatyzowanych pomieszczeniach, nie służyło mi to zupełnie, co chwila chrypa i zapalenie gardła. Po nich miałam spokój, a  dała mi je znajoma nauczycielka, bo jej pomagały na chrypkę i struny głosowe. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych