Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 REZYDENT

REZYDENT

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 14 luty 2019 - 12:23:00

Słupsk tak naprawdę nie upada. Słupsk upadł praktycznie wraz z reformą podziału administracyjnego kraju. Później było już gorzej. W zasadzie tylko dzięki funduszom unijnym udało się zmienić na lepsze wygląd ulic, chodników, elewacji i innych infrastrukturalnych rzeczy. Sami jesteśmy biedotą. Nie ma co się oszukiwać. Nigdy nie będzie tutaj lepiej póki będą rządzić potomkowie PZPR-u, lewacy, gender, ateiści, przeciwnicy PIS-u w jednym. A tak to niestety wyglądało parę lat temu i tak jest obecnie. Za dużo tępych tumanów tutaj żyję i takowych samych wybiera do rządzenia.

#2 .aa

.aa

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 14 luty 2019 - 18:45:47

Ja bym powiedział goodbay Zara. Rezygnacja sieci sklepów z prowadzenia punktu w Słupsku to nie tragedia. Oczywiście nie dla prowincjusza takiego jak redaktor Nałęcz, który wielokrotnie w swoich tekstach dawał do zrozumienia, że cierpi z tego powodu, że miasto nasze jest mniejsze niż większe. Zrozumiałbym ten żal gdyby redaktor nosił coś gustownego na sobie ale niestety i tutaj wieje prowincją. Ja jestem zdania, że komfort życia w mieście nie zależy od jego wielkości tylko od jakości usług komunalnych. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Redaktor kończy pytaniem Czy ktoś to wreszcie zauważy? Sparafrazuję pytanie redaktora pytając czy ktoś wreszcie zda sobie sprawę, że to jak nam się w mieście żyje zależy od jakości usług komunalnych? Adresatami pytania w naturalny sposób stają się radni. W tym miejscu możemy sobie sami odpowiedzieć dlaczego nikt nie widzi tak wielu ważnych spraw w Słupsku. Przyczyną jest słabość miejskich radnych których sami sobie wybieramy. Te same leśne dziadki od lat plus kilku lanserów to przyczyna tego, że nawet sprzedawcy ubrań wynoszą się z miasta.

Użytkownik .aa edytował ten post 14 luty 2019 - 18:46:04

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych