Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 19:07:55

Za tymi wywrotowymi organizacjami też zapewne peerelowskie specsłużby stoją, celowo w motłoch publicznie dymią, by im dobra zmiana nie dobrała się do miliardowych dochodowych źródełek na boku  i na pograniczu prawa kręconych? B)

Dlatego też do znudzenia przedstawiam mój skromy pogląd: Przestępców należy z dowodami winy stawiać przed oblicze Sądu.  Natychmiast, a nie po kilkudziesięciu latach cackać się z emeryturami. 

Przestępca powinien odbyć karę. Jeden raz. Po odbyciu kary nie wolno mu nakładać innych dodatkowych kar. Kare odbył. 

 

Jeśli w wyniku popełnionych przestępstw uzyskał bajoński majątek i przepisał na przykład na ciocię, to ciocia jeśli nie potrafi wytłumaczyć w jaki sposób dorobiła się tak wielkiej fortuny, powinna zrzec się tego majątku. #42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 00:59:07

Jeżeli ci wszyscy przywódcy partyjni się nie ogarną, to może dojść do wojny domowej. Mamy do czynienia z kryzysem ustrojowym i nie ma co do tego wątpliwości!

 #43 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 03:28:26

Jeżeli ci wszyscy przywódcy partyjni się nie ogarną, to może dojść do wojny domowej. Mamy do czynienia z kryzysem ustrojowym i nie ma co do tego wątpliwości!

Uważam, że ustrój jest bezpieczny.  To tylko rozgorączkowane głowy polityków zasiadających w ławach, a właściwie w fotelach kiedy dyskutują o jakości papieru toaletowego. #44 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 03:36:45

Uważam, że ustrój jest bezpieczny.  To tylko rozgorączkowane głowy polityków zasiadających w ławach, a właściwie w fotelach kiedy dyskutują o jakości papieru toaletowego. 

Nie wiem o co dokładnie komu zakulisowo chodzi, ale czuję, że się bardzo źle dzieje! :angry:#45 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 09:40:44

Nie wiem o co dokładnie komu zakulisowo chodzi, ale czuję, że się bardzo źle dzieje! :angry:

Chodzi o to, że papier toaletowy musi spełniać normy. Musi być miękki i pachnący. Jeśli nie wierzysz prześlę link.  :)#46 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 09:47:11

Sejm unieważnił przetarg na papier toaletowy. Sprawdź wymagania | Z kraju#47 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 10:02:37

Chodzi o to, że papier toaletowy musi spełniać normy. Musi być miękki i pachnący. Jeśli nie wierzysz prześlę link.  :)

Wczoraj na demotach tych 12 puntów oglądałem, ale ważą się losy Ojczyzny, sytuacja napięta, odpuściłem sobie manipulacyjne głupoty!#48 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 10:51:09

Wczoraj na demotach tych 12 puntów oglądałem, ale ważą się losy Ojczyzny, sytuacja napięta, odpuściłem sobie manipulacyjne głupoty!

Ludzie nie chcą wysłuchiwać ciągłego płaczu pokrzywdzonych przez los. Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony, powinien wystąpić z tym do Sądu. Od wyroku Sądu można się odwołać. Od wyroku polityka nie można. #49 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 11:05:22

Tragedią Tupolewa przejęty był cały świat. Najlepsi specjaliści badali przyczyny tej tragedii. Został ogłoszony oficjalny raport.  Tego rap[ortu nie uznano. Odbywają się comiesięczne protesty.

 

Przecież została powołana kolejna komisja. Czy nie można dla uspokojenia napięć ogłosić raport? Jakikolwiek by nie był. Dla dobra nas wszystkich.  Niech to będzie bomba, No dobrze, ktoś podłożył bombę. Trudno.  

 

Należy zamknąć już tą sprawę.  Tak samo komuniści. Byli, żyli, ale już ich nie ma. #50 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 11:22:42

Jeśli Prezes nie życzy sobie dokuczliwych dziennikarzy, należy ich zmienić. Na przykład na dziennikarzy z RM   Mogliby obsługiwać obrady.  Byłby spokój.  Są dziennikarze? Są.  I wszystko. #51 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 11:45:52

Podobnie z chorobami układu rozrodczego kobiet. Tym problemem powinni zajmować się lekarze a nie politycy albo duchowni. To kobieta decyduje o tym, czy pragnie posiadać dziecko. Jeśli pragnie a jest chora, udaje się do lekarza.  Lekarz posiada wiedzę. Jeśli potrafi pomóc, to kobieta dziecko urodzi. 

 

To nie są żadne czary. Plemniki można wprowadzić bez bezpośredniego udziału mężczyzny. W Średniowieczu o tym też wiedziano, ale ta wiedza była tajna. 

 

Podobnie ze Słońcem które obracało się wokół Ziemi. Dzisiaj mówi się już o potrzebie przyjmowania chrztu przez Kosmitów. 

 

A kim są ludzie?  Kosmitami. Przecież Ziemia jest mikroskopijną cząstką Kosmosu. Ludzie są mikroskopijną cząstką Ziemi.  Składają się z tych samych pierwiastków z których zbudowany jest cały Kosmos. 

 

Więc chrzest całego Kosmosu jest czymś zupełnie naturalnym. 

 

Nie dajmy się zwariować.  :)#52 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:36:34

Czy może dojść do ogłoszenia stanu wyjątkowego na podobieństwo stanu wojennego?  Ja myślę że  może. Faktycznie ten stan już istnieje. Blokowanie Sejmu jest stanem wyjątkowym.  Policja użyła środków przymusu bezpośredniego przeciw manifestantom. 

 

Politycy którzy przed laty doprowadzili do podobnej sytuacji uznani zostali za przestępców. 

 

No dobrze. A jak należy określić dzisiejszych manifestantów?  Czy zostaną uznani za bohaterów? 

 

Historia się powtarza. Popełniamy te same błędy.  #53 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:37:54

Nikt nie chce na ten temat rozmawiać. Wszyscy sparaliżowani są strachem. #54 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 12:51:06

Mówi się, że to komuniści wyszli na ulice miast w proteście. Czyżby było w Polsce aż tylu komunistów?  To przeważnie ludzie młodzi którzy urodzili się w RP    To również elektorat obecnej władzy.  To ludzie bez szans na życiowy start. 

 

Młodzi ludzie nie chcą żyć z zasiłków. Chcą pracować i dobrze zarabiać. Oni myślą zupełnie innymi kategoriami jak mocno już podstarzali politycy. #55 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:19:57

Każda nowo wybierana władza niesie za sobą spore ryzyko. Nigdy do końca nie wiadomo która część społeczeństwa będzie faworyzowana a która traktowana po macoszemu. Dlatego ludzie indywidualnie boją się wypowiadać. Stworzono nawet system tajnego głosowania w wyborach. 

 

Na ogół ludzie protestujący w tłumie są odważni. Tłum niejednokrotnie potrafił obalić władzę, Nie pomyślał jednak jaka ta nowa władza będzie,  Czasem jest tak, że nowa władza jest gorsza od poprzedniej. 

 

Dlatego kandydaci do nowej władzy powinni jasno przedstawić nie tylko swój program z obietnicami, ale przede wszystkim  obraz końcowego efektu swojego rządzenia. 

 

Bilans przed objęciem rządów a nie po zakończeniu. Wówczas nikt nie będzie rozczarowany.  

 

Nie można mówić że nie udało się, bo nam nie pozwolono. 

 

Partia  przystępując do wyborów jasno powinna powiedzieć: My nie tolerujemy dziennikarzy w Sejmie. 

 

I tak po kolei ze wszystkim. Rządy na chybił trafił nie są najlepszymi rządami.  To dotyczy wszystkich rządów. #56 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:36:31

Obecność dziennikarzy w Sejmie zostanie ograniczona. Zostaną też ograniczone czynności związane ściśle z ich zawodem. 

 

Otrzymamy przekaz okrojony. Kiedyś Polska Kronika Filmowa przedstawiała PRL w zafałszowanym świetle. Pokazywano radosne i uśmiechnięte twarze robotników, chłopów i tramwajarzy. 

 

Uprzejmi milicjanci życzliwie pomagali nosić torby z zakupami staruszkom przechodzącym przez jezdnię. 

 

Posłowie jednogłośnie  opowiadali się za ustawami.  Nie było potrzeby aby Poseł głosował na cztery ręce. 

 

Euforia sukcesu. Dziś znowu będziemy mieli wspaniałą i bogatą Polskę. Uśmiechniętych  i radosnych obywateli popierających jedynie słuszną partię.  Cały świat będzie nam zazdrościł.   To będzie Polska Kronika Filmowa    :)#57 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 17:53:50

W ten sposób będą zagłuszane wszystkie rozgłośnie, które nie będą spełniały norm.  Będzie tylko jedna słuszna rozgłośnia.  :)#58 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 18:11:30

Niedobrze się stało, że tak wspaniale zapowiadająca się władza z ambicjami, zadarła sobie z dziennikarzami.  Z kim jak z kim, ale z dziennikarzami naprawdę nie warto zadzierać.

 

Dziennikarze posiadają miliony pomocników.  :)#59 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 18:27:56

.

.

.

.

.

.

 

W ten sposób będą zagłuszane wszystkie rozgłośnie, które nie będą spełniały norm.  Będzie tylko jedna słuszna rozgłośnia.  :)

 

 

 

:excl:  Nie zwracaj uwagi na denne POPiSy miernego, etatowego hejtera - spamera Q  ! :angry:

Albowiem z marności ducha w widocznym ubóstwie intelektualnym na licznych, ogólnodostępnych  forach uczynił sobie chlewiki i wszystkich jak popadnie, a szczególnie aktywnych użytkowników  obrzuca gnojem przy biernej postawie admiracji i tych co stoją na straży przestrzegania prawa i porządku, w tym i swobód obywatelskich, i wydawać by się mogło, że już w wolnym kraju!. :wacko:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 18 grudzień 2016 - 18:30:35


#60 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
 • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 18:41:15

Albowiem z marności ducha w widocznym ubóstwie intelektualnym na licznych, ogólnodostępnych  forach uczynił sobie chlewiki i wszystkich jak popadnie, a szczególnie aktywnych użytkowników  obrzuca gnojem przy biernej postawie admiracji i tych co stoją na straży przestrzegania prawa i porządku, w tym i swobód obywatelskich, i wydawać by się mogło, że już w wolnym kraju!. :wacko:

 

Przede wszystkim społeczeństwo nasze nie zostało należycie przygotowane do zmian systemowych i zagrożeń wynikających z tych zmian.

 

Jesteśmy społeczeństwem rozbitym i podatnym na manipulacje. Dana nam w prezencie wolność jest pozorna.  

 

Przenicowana została święta zasada, że to władza ma służyć społeczeństwu, a nie społeczeństwo władzy. 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych