Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 22:15:03

P.S.
Dziekuje Moderacji ...w dzisiejszym przypadku Smakoszowi, za wyciecie glupich postow trolla pszczolki, postow ktore zglaszalem do usuniecia.  :) 
:D 
...to mile.

#122 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 22:16:43

Bingo!  :D 

Wiele lat uczyłem się od Mistrza.   Pamiętam jako młody niedoświadczony Użytkownik zadarłem sobie z super Trollem. Był na mnie wściekły bo byłem od niego lepszy.  No i zostałem zaproszony do śmietanki Użytkowników. Pod swoje opiekuńcze skrzydło wzięła mnie Moderatorka. Uczyłem się od Was. Dziś z ogromną radością i satysfakcją odczytuję od swoich Mistrzów  Bingo!   :)

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 22:18:39

Wiele lat uczyłem się od Mistrza.   Pamiętam jako młody niedoświadczony Użytkownik zadarłem sobie z super Trollem. Był na mnie wściekły bo byłem od niego lepszy.  No i zostałem zaproszony do śmietanki Użytkowników. Pod swoje opiekuńcze skrzydło wzięła mnie Moderatorka. Uczyłem się od Was. Dziś z ogromną radością i satysfakcją odczytuję od swoich Mistrzów  Bingo!   :)

Cienki jesteś pściółka jak polsilver.

#124 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 22:19:30

Bingo !  :D

#125 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 22:20:15

P.S.
Dziekuje Moderacji ...w dzisiejszym przypadku Smakoszowi, za wyciecie glupich postow trolla pszczolki, postow ktore zglaszalem do usuniecia.  :) 
:D 
...to mile.

Czarna Pantero. Na Forum wszyscy staramy się aby robić sobie nawzajem miłe niespodzianki.  :)

#126 ~folkatka~

~folkatka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 22:22:09

... Dziś z ogromną radością i satysfakcją odczytuję od swoich Mistrzów  Bingo!   :)

:lol:

#127 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 22:29:05

Pochwałę otrzymałem od Obecnego1   Dlatego proszę jej sobie nie zawłaszczać.  :angry:

#128 ~psiapsiółka~

~psiapsiółka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 23:09:58

.... Dziś z ogromną radością i satysfakcją odczytuję od swoich Mistrzów  Bingo!   :)

Czarna Pantero. Na Forum wszyscy staramy się aby robić sobie nawzajem miłe niespodzianki.  :)

Bingo ! Brawo Panterka!

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 14:22:01

Odnosnie pracy w niedziele powinni sie głównie wypowiedziec pracownicy
tych placówek w głosowaniu tajnym.Czy beda miec chęc pracy w niedziele
lub nie i czy im to sie bedzie w te wolne dni opłacało pracowac.Koniec kropka .

#130 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 15:00:19

Odnosnie pracy w niedziele powinni sie głównie wypowiedziec pracownicy
tych placówek w głosowaniu tajnym.Czy beda miec chęc pracy w niedziele
lub nie i czy im to sie bedzie w te wolne dni opłacało pracowac.Koniec kropka .

A ja myślę, że wypowiedzą się pracodawcy. Pracodawcy oferują pracę również w niedziele. Nie ma przymusu. Kto chce pracuje a kto nie chce nie pracuje. Codziennie przyjeżdżają do nas pociągi ze wschodu. Również specjalne autobusy.  Natychmiast znajdują pracę i zakwaterowanie. Są szczęśliwi że mogą wysyłać swoim rodzinom pieniądze.  Pracują i chwalą sobie, że u nas nie ma bezrobocia, że dość dobrze płacą za ciężką robotę. Po to do nas przyjeżdżają.  To są kulturalni pracowici młodzi ludzie.  Ich interesuje tylko praca.  Ugotują sobie garnek zupy, wyśpią się i biegną do pracy. Na ich zarobione pieniądze czekają rodzice i młodsze rodzeństwo. 

#131 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:10:18

Bingo !  :D ...po/raz drugi !  :D

P.S.
Pszczola kolejny raz udowadnia ze nie ma zadnych argumentow w temacie. 
Troll Maja pisze zupelnie o czyms innym, ale on zawsze tak pisze...o czyms innym.
Taka totalna opozycja, zero argumentow, zero programu...byle na przekor... :D 
...dlatego PiSowi rosnie ...a opozycji opada.  :D 
Ciesze sie ze w Polsce jest taka opozycja jak teraz, a na forum taki cymbal jak pszczola,
to dobrze rokuje, ze bedzie jeszcze wiecej zmian na lepsze.
...i po kiego chu... to czytasz (ten moj post) pszczola (i obecny)...teraz znowu siedzisz i obgryzasz paznokcie.  :D 
...no to zaraz troll cos wypoci zapewne.

#132 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 22:11:30

A ja myślę, 

:lol:

#133 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 06:45:48

Bingo !  :D ...po/raz drugi !  :D

P.S.
Pszczola kolejny raz udowadnia ze nie ma zadnych argumentow w temacie. 
Troll Maja pisze zupelnie o czyms innym, ale on zawsze tak pisze...o czyms innym.
Taka totalna opozycja, zero argumentow, zero programu...byle na przekor... :D 
...dlatego PiSowi rosnie ...a opozycji opada.  :D 
Ciesze sie ze w Polsce jest taka opozycja jak teraz, a na forum taki cymbal jak pszczola,
to dobrze rokuje, ze bedzie jeszcze wiecej zmian na lepsze.
...i po kiego chu... to czytasz (ten moj post) pszczola (i obecny)...teraz znowu siedzisz i obgryzasz paznokcie.  :D 
...no to zaraz troll cos wypoci zapewne.

Nie będę obgryzać nerwowo paznokci ani też pocić się.   Wypowiedziałeś się że PiS-owi rośnie a opozycji opada. 

A jakaż jest u nas opozycja?  Opozycja powinna przedstawić lepsze rozwiązania od tej większościowej. Powinna być konkurencyjna. A jakież rozwiązania lepsze przedstawiają? Żadnych. Uznają, że wszystko jest złe. 

Decyzja o zamknięciu supermarketów w niedzielę jest być może nawet bardzo dobra ale jakie wymierne korzyści przynosi dla Państwa i dla obywateli? 

Ludzie tego nawet nie zauważą a już na pewno  nie odczują boleśnie że supermarket jest w niedzielę zamknięty. Ludzie mają inne, poważniejsze problemy jak zamknięty supermarket. 

Ale w tej decyzji nie ma konsekwencji. Jeśli zamykamy sklepy to wszystkie. A jeśli zamykamy to w sklepach nie powinna odbywać się praca. Co z tego że sklep będzie zamknięty dla klientów kiedy personel będzie pracować. 

Ja niedziel w supermarketach nie spędzam. Wolę pojechać na działkę, do lasu albo nad wodę. Kanapki i herbatę w butelce szykuję sobie w domu. 

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 09:44:33

Nie będę obgryzać nerwowo paznokci ani też pocić się.   Wypowiedziałeś się że PiS-owi rośnie a opozycji opada. 

A jakaż jest u nas opozycja?  Opozycja powinna przedstawić lepsze rozwiązania od tej większościowej. Powinna być konkurencyjna. A jakież rozwiązania lepsze przedstawiają? Żadnych. Uznają, że wszystko jest złe. 

Decyzja o zamknięciu supermarketów w niedzielę jest być może nawet bardzo dobra ale jakie wymierne korzyści przynosi dla Państwa i dla obywateli? 

Ludzie tego nawet nie zauważą a już na pewno  nie odczują boleśnie że supermarket jest w niedzielę zamknięty. Ludzie mają inne, poważniejsze problemy jak zamknięty supermarket. 

Ale w tej decyzji nie ma konsekwencji. Jeśli zamykamy sklepy to wszystkie. A jeśli zamykamy to w sklepach nie powinna odbywać się praca. Co z tego że sklep będzie zamknięty dla klientów kiedy personel będzie pracować. 

Ja niedziel w supermarketach nie spędzam. Wolę pojechać na działkę, do lasu albo nad wodę. Kanapki i herbatę w butelce szykuję sobie w domu. 

..jak Anna przyniesie denaturat i wypijecie to masz butelkę a jak zabierze ze sobą bo pozostały opary i coś się skropli to w czym robisz herbatę?

#135 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 19:59:04

..jak Anna przyniesie denaturat i wypijecie to masz butelkę a jak zabierze ze sobą bo pozostały opary i coś się skropli to w czym robisz herbatę?

Niemądre pytanie. Zauważ ile opakowań wtórnych ludzie wkładają do worków które zabierane są co dwa tygodnie. Niby taka bieda. A worki pełne butelek po luksusowych alkoholach. Różnego kształtu. Jest w czym wybierać. 

W takim jednym worku znajduje się wypita zawartość butelek sięgająca od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. 

#136 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 20:15:40

Bingo ! Brawo Panterka!

Dziekuje  -_-  ...i pozdrawiam !  :D

#137 a.rosiak

a.rosiak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 13:20:29

Chciałam się podzielić ciekawym artykułem o tej tematyce ;) Może kogoś zaciekawi!

http://blog.brevio.p...ni-nasze-zycie/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych