Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 11:09:58

Niedziela nie powinna zamienić się w dzień pokuty. 

Ludziom należy życie ułatwiać. Każdy ma prawo wyboru: Albo siermięgę albo radość życia. Zostanie nam tylko siermiężna niedzielna pokuta...  :(

Czy zamknięcie marketów w niedziele zwiększy liczebność wiernych w świątyniach? Nad tym zagadnieniem z pewnością pracowali naukowcy,socjologowie, politycy, duchowni i inni specjaliści od marketingu. Doszli do wniosku, że frekwencja się zwiększy. 

Niedziela powinna być dniem radosnym. Niestety, ktoś taki dzień musi zabezpieczać. Cały ciężar zrzucono na duchownych. A przecież człowiek nie żyje tylko wodą święconą. 

idiota. :rolleyes:

...i znowu trafnie Gosciu (jednym slowem) wytlumaczyles pszczole w czym rzecz, dlaczego pisze on bzdury. :D 
Ja tak nie potrafie jak ty, ja jednak staram sie pomoc i wytlumaczyc w czym rzecz, dlaczego taki pszczola jest w bledzie i jak to wspomniales wczesniej to duren lamane przez idiota. 
Pszczola podobnie jak obecny...w du... byl i g... widzial. :D
Lubi on klepac bzdury na forum ot tak, dla samego klepania, takie ma on uzaleznienie, oprocz alkoholowego...o czym tez pisal on na tym forum.
Martwi sie pszczola ze niedziela bedzie dniem pokuty ? :D
Jakos w cywilizowanych krajach Europy zachodniej niedziela nie jest dniem pokuty, wrecz przeciwnie...ludzi jest pelno w kinach, na basenach, w restauracjach, w barach, na stadionie na meczu...itd. itp..sa tez tacy ktorzy siedza w domu, bo chca odpoczac od pracy w dni powszednie.
.
Z powodu tego ze supermarkety sa pozamykane w niedziele, wcale nie chodzi wiecej ludzi do kosciola, bo widze ze o to tez sie martwi pszczola. :D
...ale wedlug pszczoly nad tym zagadnieniem pracowali naukowcy, socjologowie, politycy i co najwazniejsze duchowni ? :lol:  ...faktycznie szkoda czasu na konwersacje z pszczola, lepiej okreslic go mianem idioty, ten wyraz to zbior, ktory w calosci przedstawia to co prezentuje soba pszczola i ten cwok z podslupkiej wsi...nazywajacy sam siebie obecnym. cz
W jednym ze swoich postow pszczola napisal ze nie widzi on ksiedza proboszcza zeby robil zakupy w niedziele... :lol: 
...wniosek z tego taki, ze pszczola obserwuje ksiedza proboszcza ? Kiedy tenze proboszcz robi zakupy ? :lol: ...faktycznie gosciu, ten pszczola to moze byc ciec sklepowy, ktory siedzi gdzies na dyzurce i obserwuje ludzi na monitorach w swojej sklepowej kanciapie...czyli mozliwe jest ze ten pszczola to jakis emerytowany trep, albo ubek...albo od zawsze byl cieciem,  ale to jego sprawa.
Smieszy mnie tylko to co pisze pszczola i jaka indolencja i glupota sie wykazuje.
Pozdrawiam Cie Gosciu...milej i spokojnej niedzieli Ci zycze.
Z Panem Bogiem. :)

#42 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 11:13:29

Wkrótce po godzinie 22 nie będzie można kupić alkoholu. Ale już o godzinie 6 rano będzie można. 

A kiedyś można było alkohol kupić dopiero o godzinie 13

Gdzie tutaj logika? Ciekawe czy w barach sejmowych ten zakaz będzie przestrzegany. Bo właśnie po 22 często wrze życie towarzyskie w barowych i hotelowych pomieszczeniach. A na salę obrad nocnych przynosi się prosto z baru przekąski. 

Ponawiam jeszcze raz, dla ulatwienia, dla lepszego poznania problemu (alkoholowego) z jakimi boryka sie pszczola... ;)

Faktycznie pszczola to duren, pisze on tyle bzdur, ze az trudnow wszystkie te niedorzecznosci skomentowac jednoczesnie. :D 
Tobie sie to udalo, zawarles to jednym wyrazem. :D
Martwi sie ten duren o zakup alkoholu, ot znalazl sobie problemos alkoholowy. :D
Nie martw sie durniu pszczolo, alkohol bedziesz mial dostepny 24 h na dobe na stacjach paliw...owszem...bedzie nieco drozszy na tych stacjach paliw...ale chyba nie pijesz codziennie alkoholu, a jak juz musisz pic codziennie, to nie bedzioe dla ciebie trudnoscia zaopatrzyc sie w tanszy alkohol w dzien powszedni. :D

#43 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 11:20:39

...Ja osobiście będę smutny widząc w niedzielę pozamykane witryny na kraty i kłódki. Będę się czuł jak w wiezieniu.  :(

:lol: ...a ludzie w Europie zachodniej nie czuja sie jak w wiezieniu z tego powodu ze supermarkety w niedziele sa pozamykane, a pszczola tak. :D
Taka to mentalnosc homosovieticusa pszczoly...
Jakos ludzie w Europie zachodniej nie wygladaja na ludzi niedozywionych, niezadowolonych, wiezionych, a dzieci maja buty na nogach....bo w jednym ze swoich postow pszczola martwi sie, ze matki nie beda mialy kiedy kuopic dzieciom bucikow. :lol:
...no i jak tu dyskutowac z pszczola, skoro on ma takie "argumenty"...czy warto kopac sie z koniem ? :D

#44 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 11:51:28

1. Żyjesz w wolnym kraju (pisali mi o tym znajomi), więc możesz z Polski wyjechać i zacząć pracę w Kalifornii. 

Ps. Kasjerzy w kalifornijskich supermarketach mają bardzo wysokie stawki godzinowe.

1. Ty tez obecny, ty tez zyjesz w wolnym kraju, wies pod Slupskiem gdzie mieszkasz to tez jest Polska... wiec tez mozesz wyjechac za granice...nawet do Kalifornii, o ktorej tak czesto marzysz na forum GP. :D
...ale nie wroze ci tego, poniewaz za duzo czasu poswiecasz na marzenia, a nic nie robisz w celu realizacji tych swoich marzen, ktore staly sie juz twoimi urojeniami. :)
.
P.S.
To teraz moze ja:
...tez podziele sie z toba wiedza z wikipedii, na zasadzie wzajemnosci:
Kasjerzy w japonskich supermarketach tez maja wysokie stawki godzinowe.
Mieszkam w Luksemburgu, dlatego o Japoni czerpie wiedze z Wikipedii, albo od znajomego sasiada Japonczyka. :)
Co sie tyczy pracownikow supermarketow w Luksemburgu to nie wiem, bo nie pytalem zadnego z nich....ale pewnie tez, tez maja wysokie stawki, na pewno wiecej zarabiaja niz pani Krysia w tym wiejskim sklepiku u ciebie na wsi pod Slupskiem. :D

W Kalifornii wszystkie sklepy - ku wygodzie klientów - są otwarte w niedzielę.  

To moze teraz ja:

W Europie zachodniej wszystkie sklepy wielkopowierzchniowe sa w niedziele zamkniete, ku wygodzie wszystkich ludzi. :)
...i tak tez powinno byc w .Polsce....i bedzie...Amen !
P.S.
...a pszczolka coz, bedzie musial sie z tym pogodzic, ze w niedziele bedzie mial supermarket zamkniety...no i bedzie musial sie zaopatrzyc w alkohol w dzien powszedni...o ile nie chce przeplacac w niedziele na stacjach paliw albo w mniejszych malych sklepikach.
Co do obecnego to coz...ten to jest juz przypadek kliniczny ...wciaz mu sie wydaje ze jego wies pod Slupskiem to San Diego..i zeby uwiarygodnic swoje urojenia...codziennie pisze o San Diego na forum GP....
...np. jaka aktualnie jest teraz temperatura powietrza w San Diego, ktora jest tam godzina, ze ludzie tam wiecej zarabiaja, ze sklepy sa otwarte itd...itp...
Obecny ! Wierzymy ci juz ! :D ...ze mieszkasz w San Diego ! :lol:  Nie musisz o tym pisac codziennie...ale skoro musisz ?! :wacko: :lol:
Uwierz mi...wielu forumowiczow z forum GP (miedzy innymi ja) mieszka na stale poza granicami Polski, ale jakos nikt nie pisze o tym codziennie.
Juz wszyscy wiemy, ze twoja wioska pod Slupskiem gdzie mieszakasz na stale...to San Diego jest ! :lol:

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 12:04:39

:D

#46 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 12:40:53

#47 ~Dreistadt~

~Dreistadt~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 14:06:05

Czarna Pantera wymiata trolli!!

#48 ~n~

~n~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 14:43:04

Czarna Pantera wymiata trolli!!

Przestań wazelinować moderacji Dreistadt.

#49 ~uwaga wstał~

~uwaga wstał~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 17:38:34

Pszczoła się wyspał i zaraz zacznie trollować.

#50 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 18:47:37

Mój pogląd odnośnie zamykania sklepów przed konsumentami wyraziłem nikogo nie obrażając. Ja nie wiem czy obraziłem przy tym czyjeś uczucia. Jeśli czyjeś uczucia czują się obrażone ja nic na to nie poradzę. 

Bo nie wiem o jakie uczucia chodzi. Gdyby zostały sprecyzowane, mógłbym zastanowić się nad przeproszeniem tych uczuć. Ale ja wypowiedziałem się w kwestii zamykania sklepów. Co mają do tego uczucia?  Jak ktoś sobie po męsku przeklnie że nie może kupić chleba to czyje uczucia obraził? 

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 19:17:48

Niedziela nie powinna zamienić się w dzień pokuty. 

...Albo siermięgę albo radość życia. Zostanie nam tylko siermiężna niedzielna pokuta...  :(

Czy zamknięcie marketów w niedziele zwiększy liczebność wiernych w świątyniach? Nad tym zagadnieniem z pewnością pracowali naukowcy,socjologowie, politycy, duchowni i inni specjaliści od marketingu. Doszli do wniosku, że frekwencja się zwiększy. 

Cały ciężar zrzucono na duchownych. A przecież człowiek nie żyje tylko wodą święconą.

Mój pogląd odnośnie zamykania sklepów przed konsumentami wyraziłem nikogo nie obrażając. Ja nie wiem czy obraziłem przy tym czyjeś uczucia. Jeśli czyjeś uczucia czują się obrażone ja nic na to nie poradzę. 

Bo nie wiem o jakie uczucia chodzi. Gdyby zostały sprecyzowane, mógłbym zastanowić się nad przeproszeniem tych uczuć. Ale ja wypowiedziałem się w kwestii zamykania sklepów. Co mają do tego uczucia?  Jak ktoś sobie po męsku przeklnie że nie może kupić chleba to czyje uczucia obraził? 

Nie tylko wciaz obrazasz ludzi wierzacych w Polsce, ale przede wszystkim ta armie ludzi, te dziesiatki tysiecy ludzi ktorzy pracuja w supermarketach w swiatek piatek i niedziele.
Nie sadzisz chyba ze ci wszyscy ludzie powinni poszukac sobie innej pracy.
Na zachodzie Europy nikt nie jest smutny z tego powodu ze supermarkety sa zamkniete w niedziele, wrecz przeciwnie...ludzie sa szczesliwi i nie chodza smutni i glodni.
Ty piszesz miedzy innymi ze bedzie ci z tego powodu smutno i bedziesz czul sie jak w wiezieniu...normalny jestes ? :D

Mieszasz do tego Kosciol, ale to tylko jeden aspekt w ktorym bredzisz. :)
Na prawde obserwujesz ksiedza proboszcza czy robi zakupy w niedziele ? ...bo tak tez napiales w jednym ze swoich postow...normalny jestes ? :D

#52 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 19:46:00

Czarna Pantero. Wyraziłem swoją osobistą opinię na temat zamykania marketów w niedziele. Swoją osobistą opinię wyraziłem na podstawie artykułu dziennikarskiego zachęcającego do wyrażania swoich opinii. Nie odbiegajmy więc od sedna tematu. 

Nikt nikogo nie zmusza aby niedziele spędzał w markecie. Może do marketów w ogóle nie zaglądać. 

Posiłki smaczne i zdrowe może zamawiać telefonicznie z dostawą do domu w pojemniczkach ze styropianu.  :)

#53 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 20:02:45

Czarna Pantero... 
...

Posiłki smaczne i zdrowe może zamawiać telefonicznie z dostawą do domu w pojemniczkach ze styropianu.  :)

Nie odwracaj teraz kota ogonem. Dostales czarno na bialym odpowiedz, czym obrazasz ludzi na forum....przepros...obiecaj solennie poprawe i nie grzesz wiecej...a odpuszcze ci twoje forumowe winy...bo mam takie uprawnienia na forum GP :D ...i bedziesz mogl zostac moim przyjacielem na forum GP...o co zabiegasz od dawien dawna.  :D 
Twoje opinie sa obrazliwe nie tylko dla ludzi wierzacych i Kosciola jako takiego, ale przede wszystkim dla tych tysiecy ludzi ktorzy niedziele chcieliby miec wolne, a nie moga zmienic pracy ot tak sobie...z wielu przyczyn. :)
...a pojemniczki ze styropianiu nie sa zdrowe. :D
Nie zycz blizniemu co tobie nie mile...chcesz zeby wszyscy mieli problemy zoladkowe (wrzody na zoladku) tak jak ty ? :)

#54 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 20:09:45

Przerwa techniczna na film na RTL. :)
Przemysl to co ci napisalem, zastanow sie nad swoim postepowaniem itd...do tematu jeszcze powrocimy...no ! <_<

#55 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 20:21:46

Pierwsza rzecz, którą powinieneś zrobić grafomanie, to zacząć nareszcie używać tzw. polskie litery (ą, ć, ę, ł, ó, ś, ź, ż). 

#56 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 20:29:46

No ale konkordat został podpisany przez jakąś kobietę i chyba nie ma mocy ?

#57 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 20:32:41

PRZEPRASZAM
a o co tu chodzi ?

#58 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 20:34:15

1. Dla kogo...? dla ludzi z wypchanymi portfelami, którzy nie potrafią inaczej spędzać wolnego czasu w niedzielę, jak na zakupach...? :wacko:

Przecież oboje wiemy i się w tym zgadzamy, jak sądzę, że pieniądz, to nie jest jedyna i największa wartość na tej ziemi... 

Mam nadzieję, że pozwolisz mi na własne zdanie i się za nie nie pogniewasz... :rolleyes:

2. Rozumiem, że to jedynie dlatego, że Ty tam mieszkasz... :P  :D

Alutko,

1. Pozwalam na wszystko, szczególnie na własne zdanie i... nie gniewam się.  :rolleyes:

2. Prawidłowo rozumujesz.  :)

Pieniądze nigdy nie były dla mnie najwyższą wartością.  :wacko:

Ps. Dawno temu wyjechałem z Polski w poszukiwaniu wolności (nie miałem na myśli dolarów), tutaj ją znalazłem.  :rolleyes:

#59 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 20:41:49

PRZEPRASZAM
a o co tu chodzi ?

Tytuł tematu to: "Zakaz handlu w niedziele...", ale - jak zwykle u Polaków bywa - nastąpiły personalne "wycieczki", czyli tak u nas popularne wyzwiska.  :unsure:

Użytkownik Obecny1 edytował ten post 26 listopad 2017 - 20:42:27

#60 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 20:47:33

Pod warunkiem, że wszystkim...a nie jednym, kosztem drugich... :wacko:

Alutko, otaczającego nas świata nie zmienisz. Natura jest tak stworzona, że jedni żyją kosztem drugich. Niestety.  :unsure:   :wacko:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych