Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~joko~

~joko~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 22:34:37

I bardzo dobrze!!! Ci co nie pracują w niedziele to nie wiedzą co to znaczy. Najlepiej tłumaczyć się, że nie ma czasu robić zakupy w tygodniu. To ja się pytam, czy Ty pracujesz codziennie od 7 do 22 ( w takich godzinach czynne są wszystkie markety), że nie masz czasu wyskoczyć do sklepu? W niedzielę powinno się zabierać rodzinę na spacer do parku, lasu itp. a nie do marketów kosztem ekspedientów. Ludzie pomyślcie trochę!!! Inni też chcą spędzić czas w otoczeniu rodziny.

#2 ~joko~

~joko~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 22:38:02

I bardzo dobrze!!! Ci co nie pracują w niedziele to nie wiedzą co to znaczy. Najlepiej tłumaczyć się, że nie ma czasu robić zakupy w tygodniu. To ja się pytam, czy Ty pracujesz codziennie od 7 do 22 ( w takich godzinach czynne są wszystkie markety), że nie masz czasu wyskoczyć do sklepu? W niedzielę powinno się zabierać rodzinę na spacer do parku, lasu itp. a nie do marketów kosztem ekspedientów. Ludzie pomyślcie trochę!!! Inni też chcą spędzić czas w otoczeniu rodziny.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 22:43:42

Ile w tobie gnoju w środku , o bosze, co za wyuczony i wytrenowany tekst, ah te literki , jak cudownie sie siedzi i pisze i leje wode ahahah normalnie jesteś sama esencja liter.

#4 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 03:12:28

W Kalifornii wszystkie sklepy - ku wygodzie klientów - są otwarte w niedzielę.  :rolleyes:

#5 ~Biedronkowa~

~Biedronkowa~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 07:25:08

W Kalifornii wszystkie sklepy - ku wygodzie klientów - są otwarte w niedzielę. :rolleyes:

W Kalifornii wszystkie sklepy - ku wygodzie klientów - są otwarte w niedzielę. :rolleyes:

Nie miałabym nic przeciwko temu, by pracować w niedzielę w kalifornijskiej "biedronce". Za kalifornijskie wynagrodzenie, "obecny1"-jełopie.

#6 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 08:06:01

W Kalifornii wszystkie sklepy - ku wygodzie klientów - są otwarte w niedzielę.  :rolleyes:

Podobnie funkcjonują stacje paliw, pogotowie ratunkowe, straż pożarna, telefonia komórkowa, energetycy, wodociągi, kolej a nawet taksówkarze pracują. Więc na niedzielę pozamykajmy również świątynie. Duchownym też należy się wolne.  :)

#7 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 09:25:33

No...to już Kalifornia nie jest rajem...??? :P  :D

#8 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 09:31:37

Podobnie funkcjonują stacje paliw, pogotowie ratunkowe, straż pożarna, telefonia komórkowa, energetycy, wodociągi, kolej a nawet taksówkarze pracują. Więc na niedzielę pozamykajmy również świątynie. Duchownym też należy się wolne.  :)

Bez wymienianych przez Ciebie Pszczółko służb, czy zawodów, nie można się obejść żadnego dnia ani nocy, bez zakupów w niedzielę, można !!!

Bronię pracowników handlu dlatego, że sama kiedyś, przez jakiś czas nim byłam i wiem jak to jest... ;)

#9 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 09:50:45

Bez wymienianych przez Ciebie Pszczółko służb, czy zawodów, nie można się obejść żadnego dnia ani nocy, bez zakupów w niedzielę, można !!!

Bronię pracowników handlu dlatego, że sama kiedyś, przez jakiś czas nim byłam i wiem jak to jest... ;)

Alutko, przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w niedziele. Nikt nawet nikogo nie zmusza do pracy w dni powszednie. Ci którzy chcą pracować to pracują. A ci którym nie chce się pracować korzystają z zasobnego społecznego portfela nadopiekuńczego. To zależy co komu bardziej się opłaca. 

Ale jeśli pracownice marketów otrzymają mniejsze uposażenie, odejdą z pracy i pójdą pod opiekę. Na ich miejsce przyjdą młodzi i chętni do pracy z Ukrainy.  :)

#10 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 12:23:06

Alutko, przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w niedziele. Nikt nawet nikogo nie zmusza do pracy w dni powszednie. Ci którzy chcą pracować to pracują. A ci którym nie chce się pracować korzystają z zasobnego społecznego portfela nadopiekuńczego. To zależy co komu bardziej się opłaca. 

Ale jeśli pracownice marketów otrzymają mniejsze uposażenie, odejdą z pracy i pójdą pod opiekę. Na ich miejsce przyjdą młodzi i chętni do pracy z Ukrainy.  :)

Pszczółko, nie wiem czy to brak zrozumienia, czy bardziej złośliwość z Twojej strony...? :o  

Pracownikowi handlu do tej pory nie wolno było odmówić pracy w niedzielę, a zasiłki dla bezrobotnych są niższe od zarobków, to nawet dziecko wie...

Poza tym, w wielu zachodnich krajach, bogatszych nawet od Polski, sklepy są zamknięte w niedzielę i nikt nie robi z tego tytułu rabanu...Twoje zachowanie przypomina mi naszą totalną opozycję, która zawsze kota ogonem wykręci a prawda musi być po ich stronie... :wacko:

Jak sklepy będą zamknięte w niedzielę, to młodzi i chętni z Ukrainy też nie znajdą zatrudnienia w niedzielę... :P

Gdybym chciała być równie złośliwa, to powiedziałabym, niech klient oderwie cztery litery od kompa lub telewizora przez 6 dni w tygodniu od 8.00 od 22.00 i zrobi zakupy, a w niedzielę wszystkim pozwoli odpocząć i cieszyć się dniem wolnym, w gronie rodzinnym... :)

#11 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6989 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 14:38:39

Niezbyt logiczne. To niby wzmiankowani przez Pszczółkę pracownicy są gorszym sortem pracowników czy też masz ich gdzieś bo nie byłaś na ich miejscu i nie wiesz jak to jest?

I druga sprawa na którą słusznie zwrócił uwagę Piotr Szumlewicz, ekspert i doradca OPZZ.

Projekt ma mnóstwo wyłączeń, a wręcz zakłada, że nawet w handlu nadal w niedziele będą pracować dziesiątki tysięcy ludzi. Projekt uderza jedynie w duże sklepy i galerie handlowe, gdzie w ostatnich miesiącach stopniowo zaczęły rosnąć płace i poziom uzwiązkowienia. Promuje natomiast małe sklepy, gdzie warunki pracy są najgorsze, związki zawodowe nie istnieją, a produkty są najdroższe. Trudno uznać, że jest to dobra zmiana

Więc jak to jest?

#12 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 14:53:12

Niezbyt logiczne. To niby wzmiankowani przez Pszczółkę pracownicy są gorszym sortem pracowników czy też masz ich gdzieś bo nie byłaś na ich miejscu i nie wiesz jak to jest?

I druga sprawa na którą słusznie zwrócił uwagę Piotr Szumlewicz, ekspert i doradca OPZZ.

Projekt ma mnóstwo wyłączeń, a wręcz zakłada, że nawet w handlu nadal w niedziele będą pracować dziesiątki tysięcy ludzi. Projekt uderza jedynie w duże sklepy i galerie handlowe, gdzie w ostatnich miesiącach stopniowo zaczęły rosnąć płace i poziom uzwiązkowienia. Promuje natomiast małe sklepy, gdzie warunki pracy są najgorsze, związki zawodowe nie istnieją, a produkty są najdroższe. Trudno uznać, że jest to dobra zmiana

Więc jak to jest?

Biegasz za mną po całym forum, jak czarna pantera za Obecnym1... :P  :lol:

Nie pytaj mnie, gdzie mam Ciebie i Twoje wypowiedzi na jakikolwiek temat, bo to brzydki wyraz... :wacko:  <_<

Użytkownik Ala2 edytował ten post 25 listopad 2017 - 14:53:44

#13 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 15:04:17

Tobie tez sie wydaje ze mieszkasz w San Diego ? :lol:
Sobie mozesz pozamykac co tylko chcesz homosovieticusie...ale tylko w marzeniach...czyli na zasadzie ktora obejmuje obecnego...na zasadzie pielegnowania urojen na forum GP. :D

#14 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 15:07:26

Nie pytaj mnie, gdzie mam Ciebie i Twoje wypowiedzi na jakikolwiek temat, bo to brzydki wyraz... :wacko:  <_<

Tranwestyto Alu...nie biegam po calym forum za obecnym...
Pragne tylko mu pomoc w wyzdrowieniu psychicznym.
A jak sam widzisz, dzieki mojej kuracji obecny wraca czasami do swiadomosci, ale chodzi o to zeby powrocil na stale...i przestal sie wstydzic tego ze mieszka na wsi pod Slupskiem. :D

#15 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 15:11:02

Dziekujemy za informacje zaczerpnieta z internetu, ja dodam od siebie ze na Alasce jest podobnie... ...ale co to ma do handlu w twojej wsi pod Slupskiem ? :D

#16 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6989 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 15:12:48

Bardzo rzeczowy argument w dyskusji. Jestem pod wrażeniem.

#17 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 15:19:57

Bardzo rzeczowy argument w dyskusji. Jestem pod wrażeniem.

Ja tez jestem pod wrazeniem...ale lepiej nie biegaj za tym transwestyta bo to go tylko podnieca, wydaje sie mu wtedy ze jest komus potrzebny... :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 15:28:07

A jak sam widzisz, dzieki mojej kuracji obecny wraca czasami do swiadomosci, ale chodzi o to zeby powrocil na stale...i przestal sie wstydzic tego ze mieszka na wsi pod Slupskiem. :D

w punkt !!  :D  :D extra  :D  :D

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 16:14:28

Ja tez jestem pod wrazeniem...ale lepiej nie biegaj za tym transwestyta bo to go tylko podnieca, wydaje sie mu wtedy ze jest komus potrzebny... :D

Jo ,krutkie włosy, d*** duża, gęba wypucowana , jak u pyzy ahahaha ahahaah.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 16:17:48

Ahaha dobre panter, to ci się udało, alek2to facio który jest nieźle dożywiony z pieniędzy które za łapówki wziął z policji ahaha jo jo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych