Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zajęcia dodatkowe dla dzieci....

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 22:59:41

Nie mieszkam w Lęborku zbyt długo, dlatego mam pytanie odnośnie kursów czy zajęć dodatkowych dla dzieci na terenie Lęborka. Byłam już w MDK zapisałam moje dziecko na bardzo długą listę rezerwowych oraz
w szkole muzycznej w której również znajdujemy sie na liście rezerwowych. Byłabym wdzięczna za podpowiedź gdzie sa organizowane zajęcia dodatkowe dla dzieci i czy w ogóle sa gdzieś jeszcze poza wyżej wymienionymi.

#2 DianaM

DianaM

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 23:30:43

Zależy w jakim wieku jest dziecko i czy zależy Ci na zajęciach tylko bezpłatnych.. Jeśli nie to priv, bo podkreślą, że chcę reklamować :)

#3 ~And~

~And~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 08:43:27

Zależy w jakim wieku jest dziecko i czy zależy Ci na zajęciach tylko bezpłatnych.. Jeśli nie to priv, bo podkreślą, że chcę reklamować :)

Nie widzisz, że to początek do autoreklamy?
Każda normalna osoba zadając pytanie o zajęcia podałaby dla jakiego dziecka poszukuje zajęć dodatkowych. Zaraz pokażą sie ogłoszenia o jakiejś tam "konie-czynce", zajęciach w Runowie i inne podobne bzdety.
:blink:

#4 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 15:05:28

Każda normalna osoba zadając pytanie o zajęcia podałaby dla jakiego dziecka poszukuje zajęć dodatkowych. Zaraz pokażą sie ogłoszenia o jakiejś tam "konie-czynce", zajęciach w Runowie i inne podobne bzdety.

Jestem normalną osobą, ale Ty masz chyba z tym problem ......

#5 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 15:09:04

Interesują mnie raczej bezpłatne zajęcia, dla 7 letniej dziewczynki:) Jeśli priv to za małe pieniążki a takowych pewnie nie ma.

#6 ~tatusko~

~tatusko~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 15:28:00

Jestem normalną osobą, ale Ty masz chyba z tym problem ......

To wyrazaj sie w pismie jasno, mamusko. Nie bedzie wowczas powyzszych wpisow.

#7 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 17:07:55

To wyrazaj sie w pismie jasno, mamusko. Nie bedzie wowczas powyzszych wpisow.

Pytałam o kursy dla dzieci nie dla nastolatków, tatuśku..... i wystarczyłaby mi odpowiedź czy są gdziekolwiek w Leborku kursy dla dzieci...gdybym uzyskała taką odpowiedź, reszty dowiedziałabym sie na miejscu.. a tu widocznie cięzko uzyskac taką odpowiedź, natomiast tego,że się znajdzie ktoś kto sie doczepi można się spodziewać ...

#8 DianaM

DianaM

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 18:16:46

Pytałam o kursy dla dzieci nie dla nastolatków, tatuśku..... i wystarczyłaby mi odpowiedź czy są gdziekolwiek w Leborku kursy dla dzieci...gdybym uzyskała taką odpowiedź, reszty dowiedziałabym sie na miejscu.. a tu widocznie cięzko uzyskac taką odpowiedź, natomiast tego,że się znajdzie ktoś kto sie doczepi można się spodziewać ...

aj aj...po co tak dyskutować.. mój 6-ciolatek chodzi na różne zajęcia, ale jest autystykiem, więc to bardziej z przymusu niż chęci.. no i oczywiście o bezpłatne ciężko. Wiem, że jest np taniec /zajęcia plastyczne w Zwar'ze co sobotę koszt chyba 50zł za albo godzinę albo 1,5(prędzej).. Są zajęcia grupowe dla starszych dzieci w Modusie naprzeciwko gemini, ale jakie musiałabyś tam podejść i zobaczyć(mój Mały chodzi na Metodę Dobrego Startu - literki itd..)..i to też napewno odpłatnie (35-50 zł zależy). Tyle co wiem z doświadczenia :)

#9 DianaM

DianaM

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 18:18:19

Zaryzykowałam..Może zbyt wielka wiara w ludzi bądź naiwność :)

#10 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 19:29:07

aj aj...po co tak dyskutować.. mój 6-ciolatek chodzi na różne zajęcia, ale jest autystykiem, więc to bardziej z przymusu niż chęci.. no i oczywiście o bezpłatne ciężko. Wiem, że jest np taniec /zajęcia plastyczne w Zwar'ze co sobotę koszt chyba 50zł za albo godzinę albo 1,5(prędzej).. Są zajęcia grupowe dla starszych dzieci w Modusie naprzeciwko gemini, ale jakie musiałabyś tam podejść i zobaczyć(mój Mały chodzi na Metodę Dobrego Startu - literki itd..)..i to też napewno odpłatnie (35-50 zł zależy). Tyle co wiem z doświadczenia :)

Dziękuję za podpowiedź, jednak dla mnie troszkę drogo. Chyba pozostanę przy MDK i spokojnie poczekam na liście rezerwowych, może się uda i moje dziecko sie dostanie:)

#11 ankar83

ankar83

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 20:58:54

Moja córka chodzi na zajęcia plastyczne do MDK . Jast zadowolona. Lecz to nie są darmowe zajęcia choc nie są drogie. Trzeba kupić pomoce ( w przypadku plastyki pastele farbki pędzelki i coś jeszcze ) Panie podają firmę (która jest droga lecz akcesoria są naprawdę dobre) Do tego płaci się 100 zł (lub jeśli chcesz więcej ) na cały rok ( dotyczy roku 2012/2013) można płacić np 10 zł miesięcznie. Ale jest pan woźny nie pętają się obcy po budynku sporo się dzieje a prace wysyłają na konkursy (córka zdobyła już 2 nagrody - nie główne ale przeżycie było. Myślę że nie ma tam sztucznych problemów i jest to bardzo kreatywne miejsce polecam. A i zapisy są zawsze ostatniego dnia wakacji. Jeśli przyjdziesz wtedy raczej sie dostaniecie! Oczywiście pierszeństwo mają dzieci z poprzedniego roku. Powodzenia

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:18:49

bardzo fajne zajęcia oferuje szkolka football-kids.com

#13 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 11:21:31

Nie mieszkam w Lęborku zbyt długo, dlatego mam pytanie odnośnie kursów czy zajęć dodatkowych dla dzieci na terenie Lęborka. Byłam już w MDK zapisałam moje dziecko na bardzo długą listę rezerwowych oraz
w szkole muzycznej w której również znajdujemy sie na liście rezerwowych. Byłabym wdzięczna za podpowiedź gdzie sa organizowane zajęcia dodatkowe dla dzieci i czy w ogóle sa gdzieś jeszcze poza wyżej wymienionymi.

Dodatkowe zajęcia dla własnego dziecka powinna potrafić zorganizować mama i tata, babcia lub dziadek, czasami siostra lub brat. Tak to wygląda w normalnej zdrowej rodzinie.
Podpowiedź więc brzmi tak, wybierz się czasami z dzieckiem na spacer, do kina, do teatru. Pograj z dzieckiem w piłkę, w babingtona, w warcaby, w szachy, lub w inne gry. Rozmawiaj z dzieckiem o jego dniu w szkole, o marzeniach, o przeżyciach.
Zaproś do domu kolegę koleżankę dziecka, następnym razem dziecko pójdzie do domu kolegi koleżanki. To jest proste. Wystarczy trochę dobrej woli i chęci, a nie żalić się na forum że jest się na listch rezerwowych.

#14 Jurek3344

Jurek3344

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:50:16

Teraz każde dziecko lubi bardzo dużo zajęć. Takie jest moje bardzo skromne zdanie na ten temat.

Warszawa Balony

#15 ~bhbgf~

~bhbgf~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 17:25:36

Na stacji kultura w Pkp  są różne zajęcia , tam tez możesz popytać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych