Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 20:56:23

zamiast narzekac ze ludzie ich nie szanuja powinni sie zastanowic dlaczego tak jest ,gdyby policja nie naduzywala wladzy i szanowala ludzi to by nie bylo problemu a oni zamiast pomagac ludziom to wola wystawic mandat za picie piwa jakims malolatom i maja interwencje i kolejny dzien z glowy a kiedy sa potrzebni to nigdy ich nie ma gdyby oni nie ublizali praktycznie kazdemu przy kazdej mozliwej okazji to nikt ich by tez nie bluzgal a tak dzieki swoiej postawie maja to na co zasluguja choc to chyba i tak za malo

do ciebie pajacu i do wszystkich tępych na tym forum!!jak byście mieli choc trochę rozumu to byście wiedzieli że to nie tylko o POLICJĘ tu chodzi!!!

#42 ~Stach 60~

~Stach 60~
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 21:46:45

Tak czytam te komentarze to aż złość mnie bierze, sam jestem rencistą policyjnym- wiem jak wygląda praca na ulicy.Wiem również jak wyglądała reakcja przełożonych gdy któryś z interweniujących funkcjonariuszy doznał obrażeń, to co on wysłuchał było trochę lepsze ( więcej łaciny) od tego co wysłuchiwał podczas załatwianej interwencji. I wypowiedzi osób które nigdy nie były w sytuacji gdzie dwaj policjanci mają interweniować podczas bójki grupy 10-16 osobowej i słyszą od swojego przełożonego ,że mają sobie radzić sami .Ten na ulicy zawsze musi sobie radzić - przełożonego tylko interesuje statystyka i wyniki ze służby ( aby mogli za to obdarowywać się nagrodami) , na ogół ci przełożeni to jak ktoś zauważył plecaki przyjmowani po znajomości .Ulicę i pracę na niej znają jedynie z teorii. Zapraszam do pracy w tych organach a później proponuję się wypowiadać na temat pracy Policjantów.

#43 ~Funkcjonariusz~

~Funkcjonariusz~
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 13:38:36

dwa dni temu była rozprawa sadowa z policjantem i osobami ktorzy mu grozili po dwoch dniach od wydania wyroku funkcjonariuszowi spalono samochod Sad nawet sie nie pstarał aby powiazac te sprawy bo co prawda swiadków nie ma ale sa domniemania i ustalenia i My nie mozemy nic zrobic a Sad ma to gdzies Czy warto za te pieniadze bac sie po nocach we własnym domu??

#44 ~Warmia~

~Warmia~
  • Goście

Napisano 13 luty 2009 - 13:51:56

Sam mieszkam na małej wsi tutejsi stróże prawa przeginają ze swoimi uprawnieniami gdy wyjdziesz na spacer wieczorem zajeżdżają droge albo jadą jak jacyś przychole za tobą dlaczego ?? bo mam na głowie kaptur gdyż jest kilkustopniowy mróz poniżej zera a oni nie mogą przeżyć że chodzisz z kapturem na głowie i legitymują za byle co pajace i tyle

#45 ~pirat~

~pirat~
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 21:04:05

Policja, czy policjanci sami sobie wyrabiają antypatię ze strony społeczeństwa swym nadużywaniem prawa, prowokacją czy biciem przesłuchiwanych. Społeczeństwo nie będzie nigdy pałało "miłością" do takich zachowań!!!

#46 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 16:44:04

" Policjant powinien być tak samo brutalny dla przestępcy, jak przestępca jest brutalnym dla społeczeństwa i nikogo nie powinno to dziwić "

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych