Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zaginął 17-letni Fabian Zydor z Tarnowej

Tarnowa Fabian Zydor Zydor

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Analityk

Analityk

Moderator

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 18:39:00

17-letni Fabian Zydor zaginął 30 października 2016 roku w Tarnowej.

Około godziny 23ej wyszedł z imprezy od kolegi, do domu miał kilkaset metrów drogi przez las, a potem asfaltowej oświetlonej szosy.

Program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." na ten temat:
https://vod.tvp.pl/v...122016,27698602

#2 Analityk

Analityk

Moderator

• PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 18:40:10

W sprawę zaangażowała się detektyw Aneta Nowak.

Artykuł z 23 września 2017

FAKT "Zaginięcie 17-letniego Fabiana. Co wiedzą jego koledzy?"

http://www.fakt.pl/w...nieciem/68nyfnj

#3 ASHEN

ASHEN

Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasami mogę się mylić (..). W

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 18:47:06

Wiem, podobne do Iwony. Wychodzą z imprezy i znikają
Edit: żeby nie spamować.
Społecznie zaangażowani
jesteśmy w sprawę dotyczącą poszukiwań zaginionego – od 30 października 2016 roku – 17-letniego Fabiana Zydor z Tarnowej k. Pyzdr.
W dniu zaginięcia Fabian był na imprezie. Około godz. 23.00 wyszedł stamtąd twierdząc, iż idzie do domu, jednak do niego nie dotarł, a miał do pokonania zaledwie około 500m.
Chłopak do tej pory nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.
Zaginiony ma 170 cm wzrostu, waży 42kg, o szczupłej budowie ciała, włosy ciemny blond, krótkie, niebieskie oczy, pełne uzębienie oraz duży pieprzyk na lewym boku w okolicach żeber.
W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem, ciemne jeansy i czarne buty sportowe.
Telefon zaginionego jest wyłączony!
Jeśli ktoś z Was wie, gdzie jest zaginiony, bardzo prosimy o kontakt z nami.

Użytkownik ASHEN edytował ten post 25 wrzesień 2017 - 18:58:24

#4 ASHEN

ASHEN

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 18:48:47

https://www.kryminal...jednak-zabrali/

#5 Analityk

Analityk

Moderator

• PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:25:46

Edit: żeby nie spamować.
Społecznie zaangażowani
jesteśmy w sprawę dotyczącą poszukiwań zaginionego – od 30 października 2016 roku – 17-letniego Fabiana Zydor z Tarnowej k. Pyzdr.
W dniu zaginięcia Fabian był na imprezie. Około godz. 23.00 wyszedł stamtąd twierdząc, iż idzie do domu, jednak do niego nie dotarł, a miał do pokonania zaledwie około 500m.
Chłopak do tej pory nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.
Zaginiony ma 170 cm wzrostu, waży 42kg, o szczupłej budowie ciała, włosy ciemny blond, krótkie, niebieskie oczy, pełne uzębienie oraz duży pieprzyk na lewym boku w okolicach żeber.
W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem, ciemne jeansy i czarne buty sportowe.
Telefon zaginionego jest wyłączony!
Jeśli ktoś z Was wie, gdzie jest zaginiony, bardzo prosimy o kontakt z nami.

Nie wiem czy podobne, nie doszukiwałem się tego... po prostu sporo czasu już minęło, a nadal nie ma śladu. Są jakieś tropy... niby jakiś kolega wyszedł 20 minut przed nim, ale podejrzewam, że w takiej miejscowości, trudno kogoś namierzyć po telefonie, ze względu na niską gęstość anten operatorów.

#6 ASHEN

ASHEN

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:34:03

Nie wiem czy podobne, nie doszukiwałem się tego... po prostu sporo czasu już minęło, a nadal nie ma śladu. Są jakieś tropy... niby jakiś kolega wyszedł 20 minut przed nim, ale podejrzewam, że w takiej miejscowości, trudno kogoś namierzyć po telefonie, ze względu na niską gęstość anten operatorów.

Kolega wyszedł wcześniej. Jego Fabiana jakby przestrzegano przed wyjściem. Choć to mogą być tylko odczucia. Psy gubią trop przy asfaltowej drodze. Chłopak wsiadł do samochodu...

#7 Analityk

Analityk

Moderator

• PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:57:03

Kolega wyszedł wcześniej. Jego Fabiana jakby przestrzegano przed wyjściem. Choć to mogą być tylko odczucia. Psy gubią trop przy asfaltowej drodze. Chłopak wsiadł do samochodu...

Mam nadzieje, że sprawdzili wszystkie samochody znajomych - tych którzy mają. Chociaż nie wiem czy to jest standardowa procedura (?) Tak jak na przykład zabezpieczenie danych z BTS, gdzie czasem robi się to po wielu miesiącach. O przestrzeganiu w programie mówi koleżanka, ale ten znajomy co miał ostrzegać potem się tego wyparł.

#8 Luna

Luna

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:09:18

Mam nadzieje, że sprawdzili wszystkie samochody znajomych - tych którzy mają. Chociaż nie wiem czy to jest standardowa procedura (?) Tak jak na przykład zabezpieczenie danych z BTS, gdzie czasem robi się to po wielu miesiącach. O przestrzeganiu w programie mówi koleżanka, ale ten znajomy co miał ostrzegać potem się tego wyparł.

Żeby sprawdzić takie auto potrzeba nakazu tak mi się wydaje a z tym to już różnie bywa. Wiesz pod jakim kątem Policja prowadzi tę sprawę? Zaginiecia?

#9 Analityk

Analityk

Moderator

• PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:16:06

Żeby sprawdzić takie auto potrzeba nakazu tak mi się wydaje a z tym to już różnie bywa. Wiesz pod jakim kątem Policja prowadzi tę sprawę? Zaginiecia?

Chyba tak... nie ma dostatecznych dowodów na popełnienie przestępstwa. Zdaję się, że w śledztwo zaangażowana jest Komenda z Wrześni. No i pewnie musi być jakaś podstawa, dlaczego akurat to auto chcą sprawdzić... to powinny być rutynowe czynności, bo potem... po latach coś się komuś wymyśli i okazuje się, że za późno na jakiekolwiek sprawdzanie.

#10 Luna

Luna

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:20:59

Zgadzam się z Tobą. Tak być powinno. Pytam bo to ważne. W przypadku zaginiecia podejmowanie pewnych działań jest niemożliwe ze wzgledów prawnych .To znacznie utrudnia dochodzenie.

#11 Analityk

Analityk

Moderator

• PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:25:10

Zgadzam się z Tobą. Tak być powinno. Pytam bo to ważne. W przypadku zaginiecia podejmowanie pewnych działań jest niemożliwe ze wzgledów prawnych .To znacznie utrudnia dochodzenie.

W sensie, że nie ma procedur na pewne czynności? Że potem ktoś mógłby oskarżyć śledczych o przekroczenie uprawnień ?

#12 Luna

Luna

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:28:53

Dokładnie w takim sensie. Głowy nie dam ale w przypadku zaginiecia można jedynie rozpytywac świadków. Mogą kłamać i nie poniosą za to odpowiedzialności.

#13 Analityk

Analityk

Moderator

• PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:33:31

Dokładnie w takim sensie. Głowy nie dam ale w przypadku zaginiecia można jedynie rozpytywac świadków. Mogą kłamać i nie poniosą za to odpowiedzialności.

A szukać w ogóle można ? :wacko: ...na czyjejś posesji? Czy też tylko z nakazem? -nie no rozumiem, że kwalifikacja śledztwa ma wpływ na środki z jakich mogą korzystać.

Użytkownik Analityk edytował ten post 25 wrzesień 2017 - 20:33:48

#14 Luna

Luna

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:37:31

Przeszukanie może odbywać się wyłącznie z nakazem bądź za zgodą właściciela posesji. Wyjątek jest wtedy gdy na przykład Policja ma uzasadnione podejrzenie że na terenie przebywa osoba ktorej życiu lub zdrowiu grozi niebezpieczeństwo. Jednak jak mówiłam głowy nie dam.

#15 Analityk

Analityk

Moderator

• PipPipPipPip
  • 4419 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:41:20

Mamy w Polsce złe prawo...

#16 porter

porter

Popięciulatachczłowiekwinnymożesamuwierzyćżejestniewinny-Przemo

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 22:35:45

A myślałem, że taki spostrzegawczy jestem, gdy to godzinę temu udostępniłem na fejsbuku, a tu już wątek istnieje i to jeszcze Wasz!

Użytkownik porter edytował ten post 25 wrzesień 2017 - 23:22:53

#17 porter

porter

Popięciulatachczłowiekwinnymożesamuwierzyćżejestniewinny-Przemo

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 22:38:06

Edit: żeby nie spamować.Społecznie zaangażowanijesteśmy w sprawę dotyczącą poszukiwań zaginionego – od 30 października 2016 roku – 17-letniego Fabiana Zydor z Tarnowej k. Pyzdr.W dniu zaginięcia Fabian był na imprezie. Około godz. 23.00 wyszedł stamtąd twierdząc, iż idzie do domu, jednak do niego nie dotarł, a miał do pokonania zaledwie około 500m. Chłopak do tej pory nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.Zaginiony ma 170 cm wzrostu, waży 42kg, o szczupłej budowie ciała, włosy ciemny blond, krótkie, niebieskie oczy, pełne uzębienie oraz duży pieprzyk na lewym boku w okolicach żeber.W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem, ciemne jeansy i czarne buty sportowe. Telefon zaginionego jest wyłączony!Jeśli ktoś z Was wie, gdzie jest zaginiony, bardzo prosimy o kontakt z nami.

170 cm i 42 kg?
To nie pomyłka jakaś?

#18 ASHEN

ASHEN

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 23:00:00

170 cm i 42 kg?
To nie pomyłka jakaś?

To podaje Pani Detektyw. Na plakatach jest 165 cm. 17 latek. Dalej mało. Ale popatrz na jego zdjęcia. Taki strasznie szczupły był

#19 ASHEN

ASHEN

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 07:32:42

Czerwony X to miejsce, gdzie psy straciły trop. Koniec leśnej drogi a początek asfaltowej8kt87bobgaf7.jpg

#20 ASHEN

ASHEN

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 07:36:29

z większej perspektywy,... Warta...

jowd7xp5t0lq.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych