Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zabijcie mnie i dajcie już spokój! :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wodnik24~

~wodnik24~
  • Goście

Napisano 29 luty 2008 - 18:53:01

Tak się składa że znam tych ludzi prawie co dziennie pili alkochol jak mieli pieniądze wszyscy powinni być ukarani a zwłaszcza rodzice dziecka co za głupie tłumaczenie!!!!!!!! <_<

#2 ~Maras~

~Maras~
  • Goście

Napisano 29 luty 2008 - 19:35:06

"Zabijcie mnie i dajcie juz spokoj" i tutaj zgadzam sie z "czlowiekiem"

#3 ~whisky~

~whisky~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 00:34:46

Niestety - to przejaw zdegenerowania społeczeństwa. Oczywiście nie twierdzę, że polskiego. Niedawno napisano, że małżeństwo w USA zagłodziło 8 miesięczne dziecko. Przypięli je do krzesełka i tak siedziało dwa tygodnie. Nie dawali mu jeść, a sami ogladali tV grali w gry. P a t o l o g i a. Choć bolesna. Bardzo.

#4 ~Citizen~

~Citizen~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 19:28:56

Niedawno w Polsce kobieta przyszła do domu swojej koleżanki gdzie się z nią pokłóciła.W czasie kłótni wyrzuciła jej małe dziecko przez okno z 4-go piętra.Patologia

#5 ~dramat~

~dramat~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2008 - 01:09:45

Po prostu dramat! Babcia mówi,że zabiła wódka, pani płacze, że to jej pierwsze dziecko, a już ma drugie dwumiesięczne... Ciekawe, bo tragedia wydarzyła się 11 miesięcy temu, straszny żal - pijana pani w ciązy jedzie po alkohol... po prostu coś strasznego, brak słów. Czasem myślę, że niktórych powinno się sterylizować tuż po narodzinach - takich tragedii byłoby mniej...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 17:49:36

:mellow:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 23:10:01

Wszystkie religie na świecie

są wymyślone przez ludzi.

Dodaj odpowiedź