Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zabezpieczenie domu przed włamaniem

włamanie

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 poczytna

poczytna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 19:57:54

Podstawą ochrony domu powinny być drzwi i okna antywłamaniowe - zabezpieczamy dostępne dla złodzieja wejścia do domu. Ale teraz podstawą staje się też alarm - odpowiednio dobrany i zamontowany będzie bardzo skutecznym rozwiązaniem.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 10:30:12

Rolety antywłamaniowe warto zamontować.

#43 krzymik

krzymik

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 09 luty 2016 - 13:25:39

W jaki sposób zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Ja mam monitoring zewntrzny plus alarm na parterze. Zakupione i zamwoione z montażem na nietopiel.pl - system monitoringu montowali mi też w biurze

#44 krzyzak

krzyzak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 11:41:51

Warto zaopatrzyć się w system master key, czyli systemu jednego klucza. Jest to ułatwienie dla nas i utrudnienie dla włamywaczy. Ja swój klucz kupiłem na http://dobre-zamki.pl/sklep/  i jestem zadowolony

#45 alaplis

alaplis

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 18:29:50

Ja w swoim domu zamontowałam kamery i system alarmowy, oprócz tego mam ubezpieczenie. Wydaje mi się, że to wystarczy i może sam widok kamery przestraszy złodzieja :P Więcej można poczytać tutaj http://mysystem.com.pl/ o monitoringu i alarmach. Korzystam i szczerze mogę polecić ;) Nie miałam okazji skorzystać więc nie powiem jak się spisuje :P:P

#46 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 15:00:55

system alarmowy :P

#47 Radosław91

Radosław91

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 07:10:45

Im więcej inwestujesz w systemy alarmowe, ochronę, kamery i inne zabezpieczenia, tym dajesz bardziej widoczne znaki profesjonalnym złodziejom, że to co chronisz może być coś warte. Takie zabezpieczenia zazwyczaj mogą powstrzymać wścibskich sąsiadów czy pijaczków złodziei zbieraczy złomu, ale dla profesjonalistów to bardziej zachęta.

#48 ass34

ass34

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2016 - 15:59:13

Właśnie dlatego lepiej się za bardzo z tymi zabezpieczeniami nie wychylać.

http://markop.biz.pl...ladowarka-radom

Użytkownik ass34 edytował ten post 04 sierpień 2016 - 16:54:31

#49 asiapaczu

asiapaczu

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2016 - 09:01:10

Cześć!
Ostatnio korzystałem z nowych zabezpieczeń od firmy Asmex czyli systemów alarmowych z czujnikami dualnymi.
Muszę przyznać, że od tamtej pory złodzieje trzymają się od moich magazynów z daleka, a jeszcze nie dawno rozkradli wszystko co mogli.

Jednak alarm robi swoje - pomyśl o tym, jezeli boisz sie o swoje sprzety czytelniku ;)
Pozdrawiam!

#50 lokówka

lokówka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 12:26:59

Zabezpieczyłam swój dom systemem monitoringu i alarmu. Zdecydowałam się na firmę smart Power. http://www.monitorin...smart-power.pl/

Montaż bezproblemowy. Wszystko działa bardzo dobrze.

#51 ~Nemek~

~Nemek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 13:05:35

A ja u siebie mam symulacje obecności kogoś w domu. W inteligentynych systemach do domu można ustawić sobie taki program, że np. wieczorem automatycznie włącza się światło (w domu i ogrodzie), opuszczają się rolety itd. Opcji jest sporo, dobra zmyłka na włamywacza;) tutaj można poczytać na ten temat: inteligentny-budynek-blog.pl/?p=283 no i do tego monitoring i alarm to bardzo przydatna sprawa, dodatkowy odstraszacz na złodzieja.

#52 4alarm

4alarm

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:44:42

Jeżeli chce się zabezpieczyć dom, szczególnie domek jednorodzinny najlepszym rozwiązaniem jest kupno systemu alarmowego. Częściowo zniechęci włamywaczy i pozwoli spać spokojnie. Jest bardzo dużo rodzai, dlatego najlepiej najpierw zapoznać się z tematem, dopiero później zdecydować się na kupno. Chcąc poczytać więcej na temat zabezpieczeń, alarmów i monitoringu polecam zajrzeć na stronę www.4alarm.pl wszystko jest dokładnie rozpisane.

#53 zakanto

zakanto

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 11:38:53

Podstawowe zabezpieczenia to ubezpieczenie - najlepiej full opcja, sprawdzona agencja ochrony ale przede wszystkim dobre kontakty z sąsiadami :)

#54 rysi3a

rysi3a

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:43:14

Mieliście kiedyś problem z wyciekami które były spowodowane nieszczelnością instalacji wodnej ? Jeśli tak to zaufajcie specjalistą z firmy Protekwykrywanie nieszczelności instalacji wodnej to domena ich firmy, niesamowici są w swoim fachu !

#55 mercenasdm

mercenasdm

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 19:44:59

Ostatnio zakupiłem monitoring od firmy SNAPVISION.

Jestem mega zadowolony! Kamery snapvision wyświetlają obraz w jakości HD, 1280 x 720 a do tego mają wbudowane anteny WIFI przez co nie potrzeba dodatkowych APków itp. Rejestrator z dyskiem 1TB nagrywa obraz w sposób ciągły 24/7 przez aż 14 dni, następnie najstarsze nagrania są nadpisywane nowymi. MEGA POLECAM!

Kupiłem tutaj:

http://allegro.pl/mo...6423370217.html

Tutaj ich strona:

snapvision.pl

#56 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 07 październik 2016 - 14:09:11

Ubezpieczenie nieruchomości zawsze się przydaje. Ja najbardziej boję się pożaru, generalnie wykupiłem spokojny dom (http://tueuropa.pl/nieruchomosci.htm) Teraz jestem spokojniejszy.

#57 Janna88

Janna88

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 20:38:54

My wykorzystaliśmy kamery z wbudowaną detekcją ruchu z alarmem dy tylko zostanie wykryty. Dodatkowo jest opcja otrzymywania powiadomień na e-mail, a obraz można podglądać z dowolnego miejsca gdzie mamy połączenie z internetem np. na telefonie. Kamera KZ7 JBP HD Camera nagrywa również w dobrej jakości nawet przy całkowitej ciemności. 

#58 ~lila98~

~lila98~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 08:47:16

Ja mam w domu założony system kontroli dostępu. Odkąd go mam czuję się o wiele bezpieczniej 

#59 ~Jarek89~

~Jarek89~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 07:23:56

ja jestem w 100% za monitoringiem i korzystam ze sprzętu firmy Scazi, jestem bardzo zadowolony i mogę na komputerze monitorować co się gdzie dzieje. Super wygoda!

#60 ~adinokk~

~adinokk~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 15:05:43

Na kamerę to się zdecydowałem niedawno po tym jak się włamali mi do firmy. Mam coś takiego jak NV 600 Pro od Orllo (dokładnie ten model -orllo.pl/kamera-ip-wifi-nv600-pro.html). W tej kamerce na pewno na duży plus jest jakość obrazu, jest HD do 960 p i to rzeczywiście robi różnicę. Działa w trybie nocnym, głowica jest obrotowa i faktycznie daje szeroki kąt widzenia, można to zamontować w dowolnym miejscu czy to na ścianie czy na suficie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych