Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zabezpieczenie domu przed włamaniem

włamanie

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gromki~

~gromki~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 09:50:01

witam, ja tez szukam czujnikow i tyle jest artykułów i tematow, ze sam nie wiem co wybrac, na stronie Lange łukaszuk jest rzeczywiście bardzo duży wybór i wydają się być firmą z tradycjami, na co trzeba zwracać najwieksza uwage przy wyborze czujnikow? Oprócz zakresu działania na danej powierzchni

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 10:06:27

witam, ja tez szukam czujnikow i tyle jest artykułów i tematow, ze sam nie wiem co wybrac, na stronie Lange łukaszuk jest rzeczywiście bardzo duży wybór i wydają się być firmą z tradycjami, na co trzeba zwracać najwieksza uwage przy wyborze czujnikow? Oprócz zakresu działania na danej powierzchni

Zwroc uwage na wykonawcow. ;) najwiecej wlaman jest w mieszkaniach, gdzie zainstalowne nowe drzwi... :unsure: Przypadek?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 12:11:15

Czujników nie mam. Widziałam w voxie drzwi z  zamkiem, którego nie można rozwiercić ani wyrwać, Nie pamiętam jakiego producenta była wkładka, ale podobo ten patent się sprawdza.Bardziej o czymś takim myślę.

#24 ~LUKAS~

~LUKAS~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 14:58:13

hehe, celna uwaga z tymi wykonawcami, to na pewno ważna kwestia, a poza tym te czujniki ruchu od Lange łukszuk tez wyglądają ok., można sobie założyc na wszelki wypadek, sam myślę o  tym od jakiegoś czasu, bo trochę ostatnio inwestowałem w sprzęt w domu i czytając te rożne historie zacząłem się spinać

#25 ~Antek00~

~Antek00~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 18:20:57

Moim zdaniem najlepiej jest zainwestować w porządne, antywłamaniowe drzwi i okna. Okna z takimi szybami są lepsze bo ich nie widać, więc włamywacz nie spodziewa się tej przeszkody. No i oczywiście pod względem wizualnym zdecydowanie górują nad kratami czy wysokimi, betonowymi murami wokół domu. Podsyłam fajny artykuł na temat takich okien - aktywneokna.pl/szyby-antywlamaniowe-czy-warto/

#26 ewa89

ewa89

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 09:11:45

Porządne drzwi i okna to podstawa, coraz więcej osób decyduje się również na monitoring domu. Takie rozwiązania odstraszają złodziei zapewniając większe bezpieczeństwo. Zajrzyjcie na http://www.eltrox.pl to fachowych z zakresu monitoringu i systemów alarmowych.

#27 ~Nieme~

~Nieme~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 11:30:53

Drzwi antywłamaniowe to dobry pomysł, ale alarm jest jeszcze bardziej skuteczny, mi system alarmowy SSWiN montowała forma ELECTROSAFE, takie alarm mega się przydaje jeżeli często wyjeżdżamy i nie ma nas w domu :)

#28 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 22:13:14

Dobrym zabezpieczeniem jest system alarmowy

#29 Tomasz69

Tomasz69

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 22:20:11

Zwroc uwage na wykonawcow. ;) najwiecej wlaman jest w mieszkaniach, gdzie zainstalowne nowe drzwi... :unsure: Przypadek?

Zgadzam się, warto poszukać opinii o firmie.

Znalazłem też sporo ciekawych artykułów o systemach alarmowych kiedy szukałem czegoś do zabezpieczenia domu.

#30 Tomasz69

Tomasz69

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 22:21:31

systemy alarmowe znajdziecie na www.monitoring24alarmy.pl

#31 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 22:37:26

Ja zainwestowałem w czujnik ruchu. Jedno włamanie na osiedlu mi uświadamiło, że lepiej dmuchać na zimne. Taki czujnik wykrywanoa do 200 m kwadrarowych wydaje mi się, że każdy na swojej posesji powinien zamontować.
Na stronei firmy lange lukaszuk maja spory wybór czujników różnego typu. Polecam.

Agadzam się o swoje mienie trzeba dbać

#32 Monitoring

Monitoring

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 19:19:46

Zdecydowanie dobry sąsiąd, to najlepsze zabezpiecznie, niestety nie każdy takowego posiada. U mnie zastosowałem system kontroli dostępu http://fermax.pl/ i sprawdza się. Jeszcze się nie zdarzyła taka sytuacja, żeby ktoś nieproszony wszedł do budynku i czuję się dzięki temu znacznie bezpieczniej, bo jak do tej pory urządzenia działa niezawodnie.

Drzwi antywłamaniowe, systemy alarmowe czy monitoring są skutecznym sposobem zabezpieczenia mienia. Obecność kamer cctv często zniechęca do przestępstwa.

Z kolei domowy system alarmowy nie tylko może odstraszać ale po zainstalowaniu modułu powiadomienia poinformowany zostanie właściciel domu lub agencja ochrony.

Zapraszam na stronę:

http://monitoring24alarmy.pl

#33 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 19 wrzesień 2015 - 18:04:20

Sporo piszecie o wlamaniach itp, ale moze warto poruszyc rowniez inne zagrozenie jakie jest dla naszych domostw,a mianowicie pozar? Przeciez w pozarze mozna stracic w sekunde dobytek calego zycia!

==========================

http://morad.pl/kons...aluminiowe.html

#34 JaTomasz

JaTomasz

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2015 - 15:06:55

Odstraszyć złodziei może właśnie zamontowanie kilku kamer wokół domu. Ja mam jedną atrapę. Najtańszym i najprostszym rozwiązaniem jest chyba kupno dobrego domofonu. Nawet nie wiedziałem, że  mogą służyć  jako monitoring… sąsiad ostatnio kupil sobie domofon z funkcja wideo z firmy Wekta i jest bardzo zadowolony. Mówi, że odkąd może patrzeć kto do niego dzwoni czuje się dużo bezpieczniej  :P

#35 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:26:08

Złodzieje pokonac moga różne przeszkody: drzwi, okna, siatkę. Mysle że oprócz tych zabezpieczen warto zainwestowac tez w jakiej urzadzenie alarmujace, np w fotopułapkę  (tego rodzaju sprzęt można kupić w sklepach ze sprzetem detektywistycznym, np. w Spy-center) która przed samym wtargnieciem złodziei nie uchroni, ale moze zaalarmowac własciciela na czas

#36 ~Naczelniq~

~Naczelniq~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 12:30:51

Przed włamaniem dobrze zabezpieczają systemy kontroli dostępu. Szczególnie te z videofonem. Mam taki w domu, od firmy Biosys i jestem zadowolony. Czuje się bezpieczniej. 

#37 marta.w

marta.w

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:30:23

ponoć okiennice są dobrym zabezpieczeniem przed włamaniem, co sądzicie?

#38 Karmelova

Karmelova

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 12:44:06

Na pewno jest to fajne wyjście ale zalezy jak jakościowo dobierzesz. Ja mam kilka zabezpieczeń ale też ubezpieczony dom i wszystko co sie na posesji  znajduje. Compensa ma fajne oferty, więc szkoda nie skorzystać. Teraz złodzieje mają coraz to nowe rozwiązania więc nie warto liczyc na szcześciej. 

#39 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 12:40:20

Ja też mimo zabezpieczeń mam polisą od wszystkich ryzyk w generali bo nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć.  Mam także assistance techniczny i ubezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych przez mojego psa :)

#40 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 12:40:44

Ja też mimo zabezpieczeń mam polisą od wszystkich ryzyk w generali bo nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć.  Mam także assistance techniczny i ubezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych przez mojego psa :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych