Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zabezpieczenie domu przed włamaniem

włamanie

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 09:36:25

W jaki sposób zabezpieczyć dom przed włamaniem?

#2 Mscislawek

Mscislawek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 październik 2013 - 11:48:42

Niektórzy mówią, że najlepszym zabezpieczeniem jest dobry sąsiad który czuwa pod Twoją nieobecność :) Ale większość z nas nie ma takiego kogoś :(

Z tego co wiem, to prym w dziedzinie alarmów domowych wiedzie obecnie SATEL ...............

Zwróć uwagęna manipulator INT-TSG dzięki którym możesz sterować alarmem, oświetleniem, roletami, klimatyzacją itd.

Użytkownik tytus edytował ten post 11 grudzień 2013 - 17:57:10

#3 ~atonio~

~atonio~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 08:14:19

ładunki  wybuchowe i podłącz do alarmu 100 kilo trotylu 

#4 Monikunka

Monikunka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 31 październik 2013 - 09:00:07

Na pewno drzwi antywłamaniowe nic nie dają, złodzieje potrafią je otworzyć jednym ruchem. Najlepiej mieć w domu psa, który zjada wszystko, co nie jest jego panią/panem, ale to dość ryzykowne, zwłaszcza, gdy zaprosimy znajomych, albo gdy przyjdzie do nas jakiś fachowiec naprawiający coś :D

#5 fourmi8

fourmi8

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 13:09:29

Może system alarmowy?

#6 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 22:51:43

W jaki sposób zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Pytanie szeroko pojmowane.

Zależy co to jest - faktycznie dom wolnostojący -  mieszkanie w bloku, czy może jeszcze coś innego.

Położenie tego obiektu, który ma być zabezpieczony - wielkość, ilość otworów okiennych

oraz drzwiowych, jakie posiada obecnie zabezpieczenie ???

#7 ~alllen~

~alllen~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 15:19:12

Oprócz zabezpieczenia antykradzieżowego domu sugeruję zastanowić się nad ubezpieczeniem domu, między innymi od kradzieży mienia oraz od innych zdarzeń losowych. W tym temacie służę pomocą i profesjonalnym doradztwem.

.........................

A dział reklamy służy pomoca przy wystawieniu faktury za usługi reklamowe.

Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 11 grudzień 2013 - 17:59:15

#8 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 06:42:11

Dobry sąsiad jest najlepszym zabezpieczeniem, ale jeśli takowego nie mamy to system alarmowy najlepiej połączony z monitoringiem.Nowoczesne systemy ochrony i bezpieczeństwa mozna obejrzeć na stronie kliniki dzwięku.

#9 Monikunka

Monikunka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 14:56:14

Zgadzam się z Antkiem w kwestii sąsiada - niby wydaję się być to śmieszne, ale tak de facto czujny sąsiad jest jednym z najlepszych rozwiązań.

#10 ~gosciak~

~gosciak~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 15:12:36

W dalszym ciągu można korzystać ze skarbców, istnieje coś takiego jak Skarbiec77, skrytki są nawet poniżej 100 złotych i radzę kosztowne rzeczy trzymać właśnie tam - szczególnie złoto, biżuterię czy wartościowe monety.

#11 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 09:44:28

Ja zainwestowałem w czujnik ruchu. Jedno włamanie na osiedlu mi uświadamiło, że lepiej dmuchać na zimne. Taki czujnik wykrywanoa do 200 m kwadrarowych wydaje mi się, że każdy na swojej posesji powinien zamontować.
Na stronei firmy lange lukaszuk maja spory wybór czujników różnego typu. Polecam.

#12 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 13:39:02

Kwestia zabezpieczenia jest uzależniona głównie od naszych finansów, ale również gdzie się znajduje dom, w jakiej okolicy itd. Podobnie jak kolega powyżej również mam czujniki ruchu oraz dodatkowo kamerę poklatkową Brinno z czujnikiem ruchu, jest to fajna opcja, filmowany jest obszar przed domem i garażem, jak wracamy z wyjazdu przeglądamy nagrania, czy nie kręcił się ktoś podejrzany. Do tej pory tylko listonosz:) 

#13 danielnowak

danielnowak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 12:10:06

Zdecydowanie jeśli mamy co chronić, musimy zainwestować w system alarmowy. Najbardziej polecane są chyba te(...) Warto też uzupełnić system, poprzez instalacje monitoringu.

#14 pratun

pratun

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 18 listopad 2014 - 16:02:03

warto o tym pomyśleć przed szkodą niż po szkodzie:)

#15 ~Lokser~

~Lokser~
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 10:03:19

Dokładnie, a niestety Polacy zazwyczaj żałują po szkodzie, chociaż ostatnio u mnie na osiedlu widzę, że coraz więcej osób instaluje monitoring IP plus alarmy, sam się nad tym zastanawiam, sąsiad brał cały zestaw monitoringu IP marki Spacetronik, wiem że miał dobre rabaty przy większym zakupie.

#16 Marek Domański

Marek Domański

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 luty 2015 - 11:26:01

Zdecydowanie dobry sąsiąd, to najlepsze zabezpiecznie, niestety nie każdy takowego posiada. U mnie zastosowałem system kontroli dostępu http://fermax.pl/ i sprawdza się. Jeszcze się nie zdarzyła taka sytuacja, żeby ktoś nieproszony wszedł do budynku i czuję się dzięki temu znacznie bezpieczniej, bo jak do tej pory urządzenia działa niezawodnie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 12:28:39

Zdecydowanie dobry sąsiąd, to najlepsze zabezpiecznie, niestety nie każdy takowego posiada. U mnie zastosowałem system kontroli dostępu i sprawdza się. Jeszcze się nie zdarzyła taka sytuacja, żeby ktoś nieproszony wszedł do budynku i czuję się dzięki temu znacznie bezpieczniej, bo jak do tej pory urządzenia działa niezawodnie.

Szukając głupszego od siebie - rozejrzyj się wpierw wśród własnej rodziny.

#18 Asia35

Asia35

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 22 luty 2015 - 10:48:29

Ja przy zabezpieczaniu domu miałam ogromny dylemat. Nie wiedziałm czy wydawać na to pieniądze czy odpuścić i nie zabezpieczać. Kiedy jednak okradziono moich przyjaciół,który mieszkają pare domów dalej zdecydowałam się na minimalne zabezpieczenie domu. Firma Anluks wykonała projekt. Chciałam,żeby było jak najtaniej, bo środki miałam ograniczone. Jestem zadowolona  z usług tej firmy. Wszytko działa bez zarzutu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 11:01:22

mój sąsiad, króty się wyprowadził ma czasowy włącznik świała przed domem od 20 do 21.30 i każe sąsaiadom parkować przy jego domu.wpada też co jakiś czs i zmienia ustawienia żaluzii i firanek

#20 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 08:19:07

Czasami sama kamerka przed domem czy za- w jakimś widocznym miejscu powoduje, że ludzie przestają się nagle tam kręcić i zostawiać śmieci :-)

Można kupić ją np. na http://www.lc-securi...mery/index.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych