Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Za stary telewizor otrzymasz drzewko :: zobacz komentowany artykuł

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 20:08:49

Ale gdzie ta firma się mieści?. Mam stary telewizor chętnie go oddam, tylko poproszę o adres firmy utylizującej elektroniczne śmiecie.

#2 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 20:16:04

tylko gdzie to trzeda przywieśc?czy ktoś wie

#3 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 20:21:14

tylko gdzie to trzeda przywieśc?czy ktoś wie

ul. Szczecińska zaraz za mostem po lewej stronie za sklepem odzieżowym .

#4 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 20:22:05

ŚWIETNY POMYSŁ:) A I SADZONKA SIĘ PRZYDA:)

#5 ~neo-1~

~neo-1~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 05:41:28

Czy tej zbiórki nie można usprawnić?. Czy nie można raz na pół roku ogłosić w każdej dzielnicy "wystawkę" sprzętu przeznaczonego do recyklingu, gdzie każdy mógłby zostawić starą pralkę czy lodówkę. Obecnie, mając np stary telewizor, który chcę oddać, muszę albo zabrać go taryfą, albo zgłosić do firmy aby go odebrali, oczywiście za "drobną opłatą" (ostatnio to mnie kosztowało 20 zł). Jeżeli kupuję jakiś sprzęt, to jednocześnie wnoszę opłatę recyklingową, Dlaczego więc mam jeszcze wnosić opłatę za odbiór starego sprzętu?.

#6 ~no co wy~

~no co wy~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 06:28:34

Czy tej zbiórki nie można usprawnić?. Czy nie można raz na pół roku ogłosić w każdej dzielnicy "wystawkę" sprzętu przeznaczonego do recyklingu, gdzie każdy mógłby zostawić starą pralkę czy lodówkę. Obecnie, mając np stary telewizor, który chcę oddać, muszę albo zabrać go taryfą, albo zgłosić do firmy aby go odebrali, oczywiście za "drobną opłatą" (ostatnio to mnie kosztowało 20 zł). Jeżeli kupuję jakiś sprzęt, to jednocześnie wnoszę opłatę recyklingową, Dlaczego więc mam jeszcze wnosić opłatę za odbiór starego sprzętu?.

Bo leży to w twoim zakichanym obowiązku. Zawsze możesz poprosić znajomego, albo cokolwiek innego, wystarczą chęci.
"Wystawki" kosztują i wątpię żeby PGK czy inna firma miała to robić w "czynie społecznym". Opłata recyklingowa - kilka groszy, lub złotówka przy telewizorze, rzeczywiście ogromny wydatek :D
Fajnie by było jakby ludzie przestali marudzić i w końcu zaczęli oddawać te elektrośmieci do punktów utylizacji. Do dzisiaj widać pełno telewizorów i innych urządzeń AGD i RTV przy śmietnikach.
Osobiście raz na jakiś czas właśnie jeżdżę do firmy Remondis i zostawiam zepsuty sprzęt. Firma mieści się koło sklepu Vabbi.

#7 ~Marc~

~Marc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 08:35:22

Jakby taki dzień ogłosili , to złomiarze by się ucieszyli i więcej na wlanie do gardła by mieli :lol: :lol:

#8 ~Znajomy~

~Znajomy~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 08:43:35

MASZ RACJE W KACU TEN BALAGAN MUSI SIE SKACZYC NIEKTORZY RADNI NIE MYSLA O TYM
MYSLA JAK SIE ZABAWIC itd
A WYSTARCZY PRZEPIS ZE SPRZEDAJACY BEDZIE MUSIAL PRZYJAC STARY SPRZET OD KUPUJACEGO
TO TAKIE PROSTE ZE OJ ALE TAM NA GORZE TO NIE MYSLA WCALE
pozdrawiam

#9 ~no co wy~

~no co wy~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 12:21:03

MASZ RACJE W KACU TEN BALAGAN MUSI SIE SKACZYC NIEKTORZY RADNI NIE MYSLA O TYM
MYSLA JAK SIE ZABAWIC itd
A WYSTARCZY PRZEPIS ZE SPRZEDAJACY BEDZIE MUSIAL PRZYJAC STARY SPRZET OD KUPUJACEGO
TO TAKIE PROSTE ZE OJ ALE TAM NA GORZE TO NIE MYSLA WCALE

Przecież taki przepis już funkcjonuje od bardzo dawna! Jak kupujesz np. telewizor to stary telewizor możesz oddać tam gdzie kupowałeś nowy!!!
Byłeś w ogóle w jakimkolwiek sklepie ze sprzętem? Najpierw sprawdź a potem się bulwersuj!

#10 ~chr~

~chr~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 19:16:04

Doskonały pomysł. Zacznijmy dbać o nasze środowisko poza tym to nasz obowiązek. Do tego symboliczna sadzonka też się przyda. Choc znając ludzi zaraz zwęszą w tym interes i będą przeliczali kilogramy telewizorów na sadzonki... :) choć akcja z sadzonkami z tego co rozumiem ma mieć charakter symboliczny.

#11 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 20:06:53

ELEKTRONIKZBIÓR-Masz problem z starym zużytym sprzetem elektronicznym-zadzwoń przyjedziemy zabierzemy nieodpłatnie-501 765 295

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych